Вібратор увійшов в інтимне життя жінок і пар давно і продовжує зміцнювати свої позиції, радувати і приносити задоволення все більшій кількості жіночої частині людства.

Відомості про перші прототипи вібраторів і згадки про них можна знайти на початку минулого століття. Вважається, що спочатку їх призначенням був масаж, тобто можна припустити, що таким чином згодом з'явився вібратор у формі мікрофона.

Існує забавна теорія, що деякі прогресивні лікарі вікторіанської епохи стали прописувати жінкам лікування від істерії і нервових розладів за допомогою «вібраторів». Вони доводили до оргазму, і жінка отримувала розслаблення і розрядку нервової системи. Наприкінці 1990-х років цей міф був розвінчаний, але суть не змінилася: зв'язок між розслабленням нервової системи, оргазмом і вібратором є безперечно.

Зараз в сексшоп великий вибір не тільки вібраторів, а й інших секс-виробів. В західних країнах вібратори стали частим гостем в спальнях жінок і сімейних пар раніше, ніж у нас, це сталося ще в 60-70-х роках минулого століття. Так склалося в силу іншого менталітету і більшої сексуальної розкутості іноземних дівчат і жінок.

Як відомо, оргазм чоловіків і жінок має абсолютно різну природу. Жінкам він дається важче, і саме тому індустрія іграшок для сексу в більшості своїй орієнтована на жіночі штучки. Причому багато брендів спеціалізується на певному виді секс-іграшок і вдосконалюють їх функції, розміри, форми і зовнішній вигляд.

Світові виробники жіночих вібраторів щорічно випускають конкурентоспроможні моделі, все більш досконалі і наворочені. Проводяться дослідження і опитування, результати яких беруться до уваги при розробці та доопрацюванні нових сучасних вібраторів.

Користь від жіночих вібраторів переоцінити складно. Вони додають яскравості та вносять різноманітність в сексуальне життя сучасних пар, стають помічниками під час мастурбації, покращують кровообіг в малому тазу і запобігають ряду жіночих захворювань.

Крім того, існують моделі, які є не тільки джерелом задо олення, а й справжнім масажером і тренажером для інтимних м'язів жінки. Вібратори певних видів дають жінкам можливість пізнати і відчути, що таке справжній оргазм, навіть якщо раніше вони його не відчували. Секрет криється в певному виді впливу і спеціально продуманій анатомічній формі вібратора.

Навіщо потрібен жіночий вібратор?

Іноді жінці недостатньо попередніх ласк, та й чоловік заводиться швидше і має намір приступити до процесу до того, коли вона буде готова. Тому вібратор в даному випадку може виступати як прискорювач ЇЇ збудження, за допомогою якого партнерка швидше зволожиться і буде готова до сексу.

Вібратори часто купують пари, яким важливо отримання задоволення обома партнерами, адже жіночим вібратором можна користуватися не тільки при мастурбації, але і під час статевого акту, додатково стимулюючи клітор або соски.

Дівчата, які ще не знають, що таке оргазм, також залишаться задоволені жіночою секс-іграшкою. Вібратор допомагає розкрити секрети жіночого тіла і навчитися отримувати задоволення від себе, а не тільки від сексу з чоловіком.

Партнер від цього тільки виграє, бо його жінка здатна виразно донести до і під час сексу, як її погладити, де натиснути, як їй приємно, а де краще не чіпати, в якій позі їй комфортніше, з якою силою, частотою фрикцій вона отримує задоволення і здатна досягти оргазму.

Деякі різновиди жіночих вібраторів виконують роль тренажера інтимних м'язів, що сприяє зміцненню жіночого здоров'я і збільшує шанси на отримання оргазму.

Види жіночих вібраторів за призначенням

Жіночі вібратори та стимулятори можуть бути призначені для різних інтимних зон.

1. Вібратори і вібростимулятори для клітора однозадачні. Їх зона дії обмежується головкою клітора. Принцип дії може відрізнятися. Випускають вакуумні моделі кліторальних стимуляторів, які дають ефект посмоктування, а також іграшки з вібромотором. У них різні способи впливу. Вакуумні навіть не доторкаються до тіла, а вібраційні діють механічно і вимагають додаткової змазки.

2. Жіночі вібратори для точки Джі мають довгий вагінальний стовбур із загнутим кінцем. Їх можна використовувати як для мастурбації, так і для парних інтимних ігор. Форма такого вібратора анатомічна та ідеально підходить до будови внутрішніх статевих органів жінки. Трохи загнута головка, як правило, оснащена потужним вібромотором з глибокої вібрацією, щоб розбудити чутливість зони Джі. Такий вплив буде приємним для жінки і наблизить її оргазм.

3. Деякі моделі оснащені і другим, більш коротким відростком. Кліторальний відросток м'яко впливає на клітор. Жіночі вібратори з двома відростками ще відомі як вібратор-кролик. Найчастіше два окремих вібромотори в таких вібраторах можуть працювати і управлятися автономно, підключаються окремо або працюють одночасно.

Вібратор такого типу - ідеальний тренажер жіночих оргазмів. Якісні вібратори-кролики з потужною глибинною вібрацією впливають на самий чутливий жіночий орган - клітор, зовні і зсередини, забезпечуючи ефективну і дуже приємну техніку "міст".

Малий відросток працює зовні, ніжно і м'яко пестячи головку клітора. Вагінальний стовбур віброхвилями пробуджує вхід у піхву і зону Джі, те місце, де ховається «секретна» частина клітора - точка G.

4. Пульсатори - цікаві секс-іграшки. Їх особливість і важлива відмінність від інших вібраторів полягає в принципі дії. Навіть зовні схожі моделі будуть діяти по-різному. Звичайний жіночий вібратор сам не рухається, а видає вібрації завдяки вбудованому моторчику. Пульсатор, перебуваючи всередині піхви, з різною швидкістю здійснює поступальні рухи вперед-назад, що нагадує фрикції під час сексу з чоловіком. При цьому немає необхідності тримати пульсатор в руці.

Деякі пульсатори оснащені функцією вібрації, тому можуть називатися вібратор-пульсатор.

Різноманіття форм жіночих вібраторів

Серед жіночих вібраторів зустрічаються вироби різної форми. Вони мають відповідно і різне призначення. У сексшоп Інтимка можна замовити такі різновиди:

1. Класичний. Стовбур такого вібратора для жінок може бути трохи схожий на пеніс, часто має вигнуту форму і рельєф. Управління такою іграшкою здійснюється на її ручці, за допомогою окремого пульта або ж дистанційно зі смартфона.

2. Вибратор-кролик. Підходить для пробудження точки Джі і впливу на неї і на клітор одночасно. Більш детально про нього ми написали трохи вище.

3. Реалістик. Вібратори цього типу виглядають як справжній чоловічий пеніс. Усередині вбудований вібромотор, потужність, швидкість і режими якого регулюються на пульті управління або на самому пристрої.

4. Вібропуля. Мініатюрні вібратори в формі кулі називають вібропулямі. Вони можуть бути різних розмірів, але частіше за все така іграшка легко поміщається в долоньку і її можна сплутати з помадою. Вібропуля зручна своєю компактністю, тому дівчата її часто беруть в подорожі. Основне застосування - ласки клітора, сосків, входу в піхву, а в парних іграх можна попестити пеніс, соски і мошонку партнера.

5. Віброяйце. Цікава жіноча іграшка, особливість якої не тільки в її незвичайній формі, що зовні нагадує яйце, а й в способі застосування. Виброяйце можна помістити в вагіну і управляти дистанційно з пульта або через додаток в смартфоні (для смарт-моделей).

6. Мікрофон. Вібратор мікрофон призначений виключно для зовнішньої стимуляції чутливих зон. Але крім цього він відмінно виконує роль масажера для всього тіла. Розслабити партнера або партнерку перед сексом - з цим завданням він впорається легко.

7. Віброкульки. Ця жіноча іграшка крім стимуляції виконує роль вагінального тренажера. За допомогою стимуляції і спеціальних вправ можна привести стінки піхви в тонус.

З яких матеріалів виготовлені вібратори ?

Для виготовлення сучасних вібраторів для жінок і чоловіків застосовуються якісні матеріали, які мають єдину важливу особливість - вони гіпоалергенні і безпечні для здоров'я.

Відмінності у них також є: це тактильні відчуття (гладкість, відчуття, ніби торкаєшся шкіри), специфіка очищення і догляду. Здебільшого вібратори сумісні з лубрікантом на водній основі. Якщо у вашій секс-аптечці є такий засіб, то вважайте його універсальним.

Розглянемо різновиди матеріалів, з яких найчастіше виготовляють вібратори:

 • Кібершкіра, CyberSkin, SoftSkin. Це дуже ніжний матеріал з пористою структурою, який швидко приймає температуру тіла. Вироби з нього гнучкі і відмінно гнуться. Крім звичайного миття для кібершкіри необхідний спеціальний тальк. Їм пересипають іграшку після використання і очищення, щоб під час зберігання не забивалися пори, а поверхня не стала неприємно липкою.
 • Силікон. Це ідеальний матеріал, з нього роблять більшість секс-іграшок. Він абсолютно безпечний, легко миється, сумісний зі змазкою на водній основі.
 • ПВХ, або полівінілхлорид. Універсальний, пластичний завдяки добавкам матеріал, з якого випускають вібратори різних кольорів і розмірів. Такі вироби легко миються, а використовувати їх можна з лубрикантами на водній і силіконовій основі.
 • Вироби з гелю м'які і пластичні, незвичайно яскравих кольорів і текстури. За складом це суміш ПВХ і спеціальних добавок. Гелеві вібратори можна використовувати зі смазками на водній основі і зберігати окремо в мішечку.

Типи живлення жіночих вібраторів

У магазинах інтим-товарів жіночі вібратори представлені в різних цінових категоріях. На ціну в тому числі впливає і тип живлення секс-іграшки.

Розділяють акумуляторні і батарейкові моделі, зрідка можуть зустрічатися вироби, що працюють від мережі, але це “минуле століття”.

 1. При однакових функціях нижча вартість буде у моделей, що працюють від батарейок. Їх перевагою є доступність, легкість, можливість на тривалий час забути про вібратор і потім знову його включити.
 2. Акумуляторні вироби лідирують серед жіночих секс-іграшок і є найпопулярнішими з різних причин.

  Вони більш потужні і надійні, заряджаються від usb-порту або за допомогою магнітної зарядки. У потрібний момент немає необхідності бігати по магазинах у пошуках змінних батарейок.Для своїх іграшок для сексу виробники передбачають різний час повної зарядки акумулятора. Він може становити від двох до шести годин, щоб вібратором можна було користуватися близько 1-2 годин безперервно.

Як доглядати за вібратором ?

Такі іграшки не потребують будь-якого складного догляду, а нюанси, пов'язані зі специфікою матеріалу, зазвичай прописані в інструкції до виробу.

Досить мити їх кожен раз після використання, обробляти спреєм-дезінфектором, просушувати і тримати подалі від прямих сонячних променів.

Під час гри виробники рекомендують використовувати певний тип змазки, як правило, це лубрикант на водній основі.

З батарейкових моделей краще на час простою витягувати елементи живлення. Що стосується акумуляторних вібраторів, то їх не можна повністю розряджати і залишати на довгий час без заряду.

Додаткові функції вібраторів для жінок

Деякі моделі вібраторів для жінок крім своєї основної функції вібрації мають додаткові фішки. Серед них найбільш популярні:

 • Підігрів - ця функція дозволяє поверхні вібратора швидко прийняти температуру тіла. Під час збудження це тільки посилить приємні відчуття.
 • Водонепроникність - дозволяє вільно користуватися іграшкою в ванні, в душі або в басейні. Це не зашкодить її працездатності, а жінці лише додасть задоволення.
 • Наявність присоски актуальна під час мастурбації. Це дозволяє прикріпити вібратор до гладкої стіни в душі, до підлоги або дзеркала і пограти як самій, так і з чоловіком, забезпечуючи подвійне проникнення без залучення третього партнера.
 • Електростимуляція - іграшки з електростимуляцією в основному можна знайти в специфічному розділі. Мало хто знає, як це працює, і тому не відразу вирішуються на такі експерименти. Але варто зауважити, що все абсолютно безпечно. Стимуляція слабким електричним струмом забезпечує нові приємні відчуття легкого поколювання і виводить секс на новий рівень. Варто спробувати!
 • Віддалене управління (навіть з іншого континенту) через Інтернет. Цією здатністю наділені смарт-моделі іграшок для сексу. Для такого управління потрібно встановити спеціальний додаток на смартфон, далі потрібна нескладна авторизація, підключення і вуаля - ваш чоловік може керувати вашими оргазмами здалеку. Занудьгувати не встигнете.

Ці всі додаткові “навороти” і функції впливають на вартість іграшки. Тому якщо ви тільки новачок, почніть з більш простих моделей.

В цілому варто пам'ятати, що в основі роботи будь-якого жіночого вібратора лежить стимуляція, якість якої визначається глибиною вібрації. Це, мабуть, один з головних параметрів, який характеризує якість роботи і ефективність вібратора. Хороша секс-іграшка видає потужні і глибокі віброхвилі, що стимулюють нервові закінчення на поверхні чутливих ділянок шкіри і статевих органів.

Якість вібрації впливає на вартість виробів, тому, вибираючи вібратор, не женіться за дешевою торохтілкою. Варто придивитися до виробів провідних світових виробників, які спеціалізуються на випуску секс-іграшок, ретельно вивчають відгуки і постійно покращують свої новинки. Це і буде гарантією задоволення, яке здатний доставити якісний вібратор.