Працюємо с 9-00 до 20-00, відправляємо замовлення щодня
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Розпірки для БДСМ практик

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорогі за назвою

Розпорка БДСМ - це спеціальне тематичне пристосування для БДСМ практик у вигляді жорсткого стрижня (найчастіше металевого), до якого на кільця кріпляться наручники та поножі. Дана конструкція забезпечує надійну фіксацію ніг чи рук, або обох пар кінцівок одночасно. Розпорка дозволяє досягти часткової чи повної нерухомості, схилити до підпорядкування та втілити найсміливіші сексуальні фантазії.

 

Розпорки БДСМ - які вони бувають та як їх використовувати ?

У інтернет-магазині Intimka БДСМ розпорки представлені кількома різними видами, які можуть відрізнятися:

  • Довжиною. Металевий стрижень може бути більш довгим чи коротким. Залежно від того, які бувають штанги, це дозволяє розвести ноги партнерки ширше чи зафіксувати їх ближче одна до одної.
  • Кількістю кріплень. У асортименті є БДСМ розпорки, що призначені лише для ніг або одночасно для рук та ніг. Також виробники пропонують набори з декількох стрижнів різної довжини, які можна використовувати для різних варіантів рольової гри. Ще такі конструкції бувають додатково укомплектовані нашийником.
  • Формою. Найбільш популярними є моделі у вигляді прямої штанги. Ще існують розпорки БДСМ у формі хрестовини - це ціла система кріплень для фіксації, яка допомагає нерухомо зафіксувати кінцівки і повністю знерухомити партнера, тим самим змусивши до абсолютного підпорядкування.
  • Особливостями кріплення. Манжети на руки та ноги виготовляють зі шкіри чи тканини. Вони легко регулюються за розміром та фіксуються на липучку або на навісний замок. Кріплення між самими наручниками чи поножами та штангою - рухливе, на кільцях.


Розпорки БДСМ можуть використовувати не тільки ті, хто практикує жорстке підпорядкування та домінування. Вони можуть стати у нагоді і звичайній парі, що бажає зробити секс більш пристрасним, різноманітним та цікавим.

Жорстка фіксація ніг допоможе додати особливу родзинку оральним пестощам - якщо партнерка нікуди не зможе подітися, довести її до оргазму буде особливо цікаво. А одночасне використання наручників та поножей і зовсім зробить другу половинку зворушливо безпорадною та відкриє нові можливості для експериментів.

Вгору