Працюємо с 9-00 до 20-00, відправляємо замовлення щодня
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Еротичні маски та головні убори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорогі за назвою

Маска для сексу — це різновид аксесуарів для рольових ігор. Найчастіше таку атрибутику використовують справжні шанувальники тілесних задоволень, які практикують БДСМ, адже за допомогою секс-маски можна досягти максимального ефекту «знеособлення» сексуального партнера. Якщо підлеглий не може бачити, відчуття стають куди більш яскравими і барвистими. Також такі сексуальні вироби додають таємничості, допомагають спокушати та захоплювати партнера.

 

Для чого купують секс маски ?

Такі аксесуари нерідко набувають ті, кого не цікавить класичний секс або ті, хто скаржиться на нудьгу в інтимному житті. Вони допомагають розширити свої горизонти, зробити розваги гарячими та палкими:

  • Щільні мереживні маски з секс-шопу виглядають неймовірно інтригуюче, збуджують таємні бажання. Деякі з них можуть позбавити одного партнера можливості бачити все, що відбувається. Такі вироби відмінно поєднуються з привабливими секс-комплектами нижньої білизни.
  • Спокусливі шкіряні сексуальні маски стануть чудовою знахідкою для пар, які переступили певний рубіж сексуальної розкутості. Також до них варто придивитися тим, хто тільки планує спробувати щось новеньке, більш жорстке та розкуте. Можна придбати атрибути з прорізаними очницями або абсолютно закриті моделі, що мають отвори для рота.
  • Також маски для сексу можуть відрізнятися за призначенням. Повністю глухі вироби призначені для Сабміссіва. Вони виготовлені з тоненького матеріалу, тому дихати в них дуже легко. А інтим маски для Домінанта, як правило, привабливо прикрашені та демонструють всі переваги підпорядковуючого партнера.

Якісна маска для сексу допоможе реалізувати найвідвертіші та таємні фантазії, отримуючи колосальну насолоду та грандіозне задоволення.

Вгору