Для постійних клієнтів в секс шоп Інтімка створена дисконтна програма INTIMKA. Для того, щоб стати учасником цієї програми накопичувальних знижок Вам необхідно:

1. Оформити замовлення на нашому сайті на суму 3000 грн або кілька замовлень, які сумарно дорівнюють цій сумі. Всі замовлення, які клієнт оформляв раніше в нашому магазині, зараховуються в дисконтну програму, в незалежності від способу оформлення (Instagram, Viber, Telegram й т.д.)

2. Ніякої додаткової анкети заповнювати не потрібно. Ставши нашим клієнтом ви вже берете участь в накопичувальній програмі.

3. Зазначений Вами в замовленні номер телефону є ідентифікатором в дисконтній програмі Intimka.

Дисконтна програма секс шоп Інтімка має накопичувальний характер та залежить від суми, на яку сумарно були зроблені покупки.

Розмір знижки залежить від загальної суми, на яку було зроблено покупки в магазині секс шоп Intimka за весь час нашого існування.

* Знижка застосовується з наступною покупки, після досягнення відповідного рівня. Знижка не застосовується на акційні товари та спеціальні цінові пропозиції.

 

 

 

 

 

 

 

Щоб скористатися дисконтною програмою, під час оформлення замовлення попросіть менеджера застосувати дисконтну знижку. Якщо знижка є, менеджер її застосує і повідомить остаточну суму до сплати.

 

Додаткові умови дисконтної програми Інтімка:

 

1. За умовами програми знижки, які є на сайті, не сумуються з індивідуальною знижкою клієнта та не змінюється в більшу або меншу сторону.

2. У разі, якщо клієнт скористався дисконтної знижкою, але вказав в замовленні інший номер телефону, потрібно буде підтвердити його відповіддю в Viber.

3. Бали за дисконтною програмою Інтімка наприкінці року не згорають та не анулюються.

4. Учасники дисконтної програми можуть отримувати інші унікальні пропозиції, акції подвоєння дисконту, додаткові одноразові знижки тощо. Про це магазин інформуватиме, використовуючи наявні контактні дані.