Працюємо с 9-00 до 20-00, відправляємо замовлення щодня
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Уцінені товари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорогі за назвою

Значення терміна «уцінка» може трактуватися людьми абсолютно по-різному. У багатьох перед очима одразу постають вироби в неробочому або сильно пошарпаному стані. Але насправді, в інтернет-магазині “Intimka” справа йде зовсім по-іншому. Знижені e ціні товари швидше відносяться до категорії секс шоп знижки або розпродажі - вони абсолютно придатні до використання та можуть стати відмінним способом економії.

 

Знижки в секс шоп Інтімка: чому товари знижені у ціні ?

Існує кілька критеріїв, за якою продукція в нашому секс-шопі переходить в категорію секс шоп знижки-уцінка:

  • Пошкодження упаковки. У цьому випадку товар не годиться на подарунок, так як його зовнішній вигляд не ідеальний. Але саме вміст упаковки залишається повністю цілим, без яких-небудь дефектів. Експлуатація такого товару з розпродажу відбувається так само успішно, як і не уціненого. Тому секс-іграшки та інші вироби з секс-шопа з категорії секс шоп знижки можна вільно та без побоювань придбати для власного застосування.
  • Відносно близьке закінчення терміну придатності. Якщо термін придатності товару (наприклад, інтимної косметики) добігає кінця, він також може потрапити в категорію розпродажі. Це не прострочена продукція, її можна вільно використовувати ще протягом кількох місяців. До того ж, дата, зазначена на упаковці, - це остаточний термін, до якого потрібно відкрити придбаний засіб. А використовувати його можна ще протягом півроку.

Товар з розпродажу секс шопа вигідний тим, що продається за приємною знижку. А його працездатність і функціональність залишаються незмінною та повністю збереженою.

Вгору