Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Секс іграшки для чоловіків

Існує кілька стереотипів, що іграшки з сексшоп призначені тільки для жінок. З упевненістю можемо сказати, що секс-іграшки для чоловіків - така ж важлива частина інтимних відносин, як і для жінок. Хлопці здатні отримувати задоволення від різних стимуляцій, а товари з нашого магазину допоможуть розкрити потенціал сили чоловічого задоволення.

Саме тому на нашому сайті є різні підкатегорії еротичних товарів, які будуть цікавими і корисними для чоловіків.

Види чоловічих секс-іграшок

Можна виділити кілька різновидів суто чоловічих інтимних іграшок.

  1. Мастурбатор. Це зовсім не єдиний вид секс-іграшки для чоловіків, який варто спробувати і самостійно, і в парі. Різні моделі мастурбаторів можуть бути представлені у формі вагіни, ротика або ануса. Їх виготовляють з різних матеріалів, а відрізняються такі девайси кольором, формою і розміром, малюнком внутрішнього рельєфу і додатковими функціями. Є можливість замовити також і міні мастурбатор.
  2. Ерекційне кільце запобігає відтоку крові від статевого члена. Завдяки цьому чоловіча ерекція стає міцнішою, а секс більш тривалим.
  3. Ерекційне віброкільце доповнене вбудованою функцією вібрації, що, звичайно ж, додає приємних відчуттів його «носію», допомагає додатково стимулювати мошонку, про яку дівчата частенько забувають. Крім того, багато моделей віброколець розроблені таким чином, щоб приносити задоволення і партнерці, впливаючи на її клітор, тому їх можна віднести до парних іграшок. За вартістю віброкільця вище, аніж їх невібруючі аналоги.
  4. Чоловічий вібратор. Так називають чоловічі мастурбатори з віброефектом. Мастурбатор з вібрацією дозволяє чоловікові отримати швидку розрядку, доводячи його до потужного оргазму. Такі іграшки мають поглиблення або отвір, куди можна помістити член. Далі справа техніки - перемикання режимів і ритмічних віброрисунків завдають задоволення ніжними, дражливими рухами, що приємно масажують головку члена.

Крім різноманітності режимів роботи і програм, моделі вібраторів для хлопців також застосовні і для парних ігор і можуть бути оснащені додатковими функціями, наприклад, підігрів або приємний тематичний звуковий супровід. Зазвичай чоловікам дуже подобається чути жіночі стогони під час сексу.

  1. Насадка на член. Ця класна штучка допомагає зробити член довше, товстіше і потужніше. Зовнішня поверхня також може бути рельєфною (пухирчатою або з шипами), щоб доставити партнерці більше задоволення і впливати на всі чутливі точки в піхві. Варто враховувати, що така штука не замінює презерватив!
  2. Масажер простати дозволяє зробити точковий і приємний масаж простати. Це корисна з медичної точки зору секс-іграшка, яка, крім задоволення, допомагає зберегти або ж відновити чоловіче здоров'я. Якщо порівняти, скільки коштує лікування, якими нервами і стресом супроводжується відвідування чоловічого доктора, то краще буде в профілактичних цілях довірити масажер простати в руки партнерки.
  3. Помпа для члена - є більше інструментом для тренувань і лікування еректильної дисфункції, ніж іграшка для сексу в звичному розумінні. Помпа для члена дозволяє отримати поліпшення якості ерекції і навіть збільшити статевий член. За допомогою вакуумної помпи чоловік може тренувати свій пеніс, роблячи його здоровим і сильним.

Багато інших варіантів сексуальних іграшок допоможуть посилити відчуття або відкрити нові горизонти сексуальних вражень.

Як купити секс-іграшку для чоловіків в Києві

Різноманітність і великий вибір секс-іграшок дозволяють вам купити те, що підійде вам і партнерці. На сайті сексшоп Інтимка представлено дуже багато моделей чоловічих іграшок за різними цінами. Для зручності кожен різновид знаходиться в своїй підкатегорії, до всіх товарів є зрозумілий опис, фото і відео, вказана їх вартість і умови доставки Україною.

Ми забезпечуємо швидку доставку з максимальною анонімністю у Києві та у інших містах країни. Відправлення посилки проводиться, як правило, в день оформлення або надходження передоплати за замовлення і доставляється «Новою поштою» на зручний склад цього перевізника у вашому населеному пункті України. За бажанням ви можете дізнатися, скільки коштує і замовити доставку кур'єром безпосередньо до дверей будинку.

Вгору