Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

БДСМ набір

Фільтр
Наявність
Колір
Матеріал
Ціна, грн
Країна виробництва
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Набори для BDSM призначені для солодких пестощів і незабутніх ночей, сповнених тематикою садо-мазо. Вони зручні тим, що є комплектом, в якому вироби гармонійно поєднуються між собою фактурою, кольором і зовнішнім виглядом. Тому будь-який з наборів для БДСМ буде чудовим подарунком тому, хто цінує і цікавиться даним напрямком сексуальних ігор.

Види БДСМ наборів і з чого вони складаються

Набори для БДСМ-сесій можуть складатися від двох одиниць і до безкінечності. На ціну впливає не тільки кількість виробів, а й їх якість, використовувані матеріали і т.д.

У комплектах, як правило, можна побачити різні атрибути для BDSM, найчастіше з яких зустрічаються такі:

 • нашийник і повідець. Навіть якщо ви не в темі, нашийник можна використовувати як фетиш або сексуальну прикрасу, а поводок - як аксесуар під час рольових ігор. Нашийник БДСМників найчастіше матиме такий замок, щоб сабміссів його не зміг зняти самостійно.
 • наручники або м'які шкіряні браслети на зап'ястя виглядають елегантно і забезпечують швидку фіксацію рук між собою, а також дозволяють пристебнути партнера до нашийника або до ліжка.
 • фіксатори для рук і / або ніг. З їх допомогою легко знерухомити партнера, також пристебнувши його до ліжка, як і наручниками, або з'єднавши застібками руки і ноги між собою. Після фіксації подальші дії залежать від вашої фантазії - ніжні ласки пір'їнкою або порка спеціальними інструментами, пристрасний секс або умілий кунілінгус.
 • маска на очі дає можливість зосередитися на приємних відчуттях, тимчасово відключає один з каналів сприйняття реальності, щоб інші органи чуття запрацювали ще краще. Будь-який дотик, зміна фактури (метал-оксамит) і температури (віск-лід), навіть подих стануть несподіваними для партнера, у якого маскою закриті очі. Це викликає вибух емоцій.
 • кляп. Правильний кляп не перекриває можливість дихання, і одночасно він здатний перетворити звичайні слова на пристрасні звуки і стогони, які ще більше збуджують пару.
 • бондажні стрічки і скотч. Ці прості предмети можуть забезпечити повне знерухомлення під час сексу, щоб «верхній» отримав максимальну владу над тілом партнера.
 • мотузки для зв'язування. Їх можна використовувати так само, як і бондажний скотч. Є ще і застосування в сібарі. Це майже  мистецтво і привабливе видовище в садо-мазо, але воно вимагає підготовки і часу. Як правило, мотузки замовляють досвідчені практики. Тіло обв'язується мотузкою, на якій в певних точках зав'язані вузли. Пов'язаний "нижній" відчуває легке оніміння і цілий спектр відчуттів, невідомих раніше.
 • стеки, флоггери та інші «представники» категорії ударних іграшок. Пов'язаного або неслухняного партнера можна і злегка відлупцювати. Для цих цілей існує цілий арсенал можливостей.

Список товарів з великого переліку садо-мазо продукції можна продовжувати. В цілому наповнення може бути різним і за складом, і за вартістю. Це залежить від виробника і ваших уподобань. А якщо ще під час такого сексу використовувати стимулятори або віброіграшки та інші секс-девайси, то круті відчуття забезпечені.

Ви також можете замовити в сексшоп товари окремо і скласти з них набір самостійно, підбираючи аксесуари з однієї колекції бренду, в одному кольорі, із схожих матеріалів і т.д. В такому випадку ви купите тільки ті предмети, якими точно будете користуватися, і нічого не буде припадати пилом без діла. Якщо ж зібрані в комплект вироби призначені на подарунок партнеру, то знадобиться лише красива упаковка.

Переваги наборів для садо-мазо ігор

Багато клієнтів люблять самостійно переглядати товари на сайті і обирати собі секс-іграшки, розглядаючи і вивчаючи кожну. Переваги в секс-наборів для БДСМ безперечно є, незалежно від того, скільки коштує кожен з них. І мова ось про що:

 1. Замовити набір простіше і швидше, ніж самостійно вибирати атрибути окремо. Виробник вже подбав про склад і упаковку товару. Вам залишається ухвалити склад і зовнішній вигляд набору. Якщо вас влаштовує колір, матеріал і розмір - це половина успіху. Залишається оплатити і отримати товар.
 2. Після покупки великого набору у вас для різноманітних сценаріїв ігор будуть під рукою відразу кілька аксесуарів, які за бажанням можна компонувати один з одним, а елементи амуніції з'єднувати карабінами.
 3. Візуально все вироби набору будуть в єдиному стилі і кольорах.
 4. Ціна на комплект, як правило, менше, ніж у випадку, якщо ті ж самі товари купувати окремо.

Це найголовніші з причин вибрати саме набір, а вирішувати вам. У сексшоп Інтимка можна замовити атрибути для БДСМ як окремо, так і в комплекті.

Як купити комплект БДСМ в Києві

Ви можете ознайомитися з фотографіями і відеооглядами виробів, представлених на сторінках нашого онлайн-магазина, і знайти для себе відповідне. Для кожного товару вказана актуальна ціна, додається докладний опис і характеристики, приблизна вартість доставки Києвом та Україною.

Наші менеджери в день замовлення або отримання передоплати акуратно запаковують ваші покупки так, щоб їх неможливо було промацати або розглянути крізь пакувальну плівку. Через 1-2 дня ви зможете забрати посилку на найближчому складі «Нової пошти» в вашому населеному пункті України.

Вгору
,