Працюємо с 9-00 до 20-00, відправляємо замовлення щодня
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Іграшки для гігієни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорогі за назвою

Анальний душ та клізма (спринцівка) – головні помічники у питанні підготовки до анального сексу та підтриманні особистої гігієни. Тому якщо пара практикує анальний секс, то купити клізму аба гігієнічний анальний душ буде вірним рішенням.

Для чого потрібні клізма та анальний душ

Очищувальні процедури в області анального отвору необхідні за різних причин. Користування клізмою та анальним душем дає свої переваги і забезпечує:

1.    Запобігання інфекціям і збереження інтимного здоров'я. Через те, що анальне проникнення може бути ризикованою практикою з точки зору передачі інфекцій, гарна клізма та гігієна під час підготовки може допомогти зменшити цей ризик.

2.    Комфорт, чистота, та зменшення неприємного запаху. Чиста анальна ділянка забезпечує більший комфорт під час аналу та може зменшити ризик подразнення, а клізма запобігає неприємному запаху, який може виникнути внаслідок нагромадження бактерій і відходів у прямій кишці.

Зазвичай перед анальним сексом рекомендується прийняти душ і підмитися м'яким милом. Це допоможе змити бактерії та забезпечити чистоту шкіри зовні.

Анальний душ та спринцівка (клізма): чим вони відрізняються

Деякі люди користуються анальним душем і клізмою для глибокого очищення потрібної ділянки. Ці аксесуари схожі між собою та мають деякі відмінності.

Взагалі «клізма» - це назва процедури введення рідини в пряму кишку для різних медичних та гігієнічних цілей. Але ми звикли називати «клізмою» спринцівку. Цей предмет гігієни є практично у кожній оселі.

Для підготовки до анальних ігор досвідчені користувачі спочатку використовують клізму, купити яку краще в сексшоп, але іноді можна користуватися й тими, що продаються в звичайній аптеці.

Клізми мають різні форми і розміри, але зазвичай вони включають в себе резинову грушу - контейнер для рідини (зазвичай води) і спеціальний аплікатор або насадку для введення рідини в пряму кишку.

Анальний душ – це більш складний пристрій у порівнянні з клізмою. Зазвичай анальний душ складається з душової головки або насадки, яка приєднується до шлангу та водопроводу. Вода протікає через душову головку для очищення анальної області.

Деякі моделі анального душу мають свій шланг, спеціальне кріплення на душову стійку, ручний регулятор на шлангу та декілька насадок. Тоді температура води буде такою ж, яку ви налаштували у вашому душі.

 

Сексшоп Intimka пропонує широкий вибір товарів для інтимної гігієни. На сайті нашого інтернет-магазина ви можете купити клізми, анальні душі та інші прилади й засоби.

Вгору
,