Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Екстендери для члена

Фільтр
Наявність
Колір
Матеріал
Бренд
Країна виробництва
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорогі за назвою

Екстендери для члена — це сучасні пристрої, які забезпечують випрямлення і/або збільшення члена в домашніх умовах. Досягнення позитивного ефекту пояснюється результатом регулярної розтяжки при тривалому носінні приладу. Такі вироби є, на думку багатьох медиків та практикуючих сексологів, одним з найбільш безпечних і в той же час дієвих методів збільшення та випрямлення чоловічого статевого органу.

 

Екстендер для члена: навіщо та кому потрібен ?

Популярна думка про те, що «розмір не головне» не втішає чоловіків, незадоволених розмірами своєї гідності. Як показують дані статистики, приблизно кожен третій чоловік бажає додати довжини та товщини власному пенісу. Вважається, що великий статевий орган допоможе домогтися прихильності жіночої статі та підняти самооцінку. І екстендер, який є розробкою американських вчених, дає можливість ефективно збільшити член.

Крім того, таке пристосування нерідко рекомендують використовувати для вирівнювання пеніса. Це може бути особливо актуально для чоловіків з хворобою Пейроні, для якої характерно викривлення члена різного ступеня вираженості. Екстендери можуть стати дієвою альтернативою хірургічному втручанню.

 

Екстендер для випрямлення та збільшення члена: як використовувати ?

Екстендер для члена — це розтяжний пристрій. При його регулярному застосуванні організм реагує на розтяжку прискореним діленням клітин і помітним додаванням маси тканини. Завдяки цьому відбувається локальний приріст. У разі викривлення статевого органу розтяжка призводить до поступового випрямлення.

Кожен прилад продається у комплекті з докладною інструкцією по використанню. При бажанні в інтернеті можна знайти детальне реальне відео про правильне надяганні такої конструкції. Використовуючи екстендер для випрямлення або збільшення члена, необхідно дотримуватися кількох нескладних рекомендацій:

  • пристосування необхідно використовувати вдома, залишаючись спокійним і розслабленим;
  • не варто прагнути до рекордів, спочатку носіть екстендер лише на мінімальній тязі та не довше 1 години, з часом ці параметри збільшуються;
  • після проходження 3-4 тижневої адаптації можна носити пристосування протягом 6-8 годин щодня (цей період можна розбити на сети);
  • тривалість застосування - від 6 до 12 місяців;
  • після того як процес зростання або випрямлення припиниться, варто зробити перерву на кілька місяців, а потім повторити курс носіння.

Спроба форсувати результати при використанні екстендерів для випрямлення члена може призвести до травмування або ущільнення тканин статевого органу.

Інтернет-магазин Intimka пропонує купити екстендер для члена високої якості за адекватною ціною. Гарантуємо повну анонімність і оперативну доставку в будь-які куточки України.

Вгору
,