Працюємо с 9-00 до 20-00, відправляємо замовлення щодня
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Спрей для Мінету

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорогі за назвою

Спрей для мінету - це спеціальний засіб у формі спрею, яке призначений для поліпшення відчуттів і використовується шляхом його розпилення. Так само його можуть називати спрей для глибокого мінету, хоча насправді це не завжди правильна назва. Оскільки, спрей для мінету може мати різні призначення, але про це пізніше. Так само Ви повинні розуміти, що це спеціальний засіб, розроблений таким чином, щоб убезпечити обидві сторони від неприємних відчуттів і непотрібних наслідків. Ні в якому разі не варто застосовувати медичні препарати або інші рідини, призначені для інших цілей.

 

Спреї для мінету бувають різних видів

Різні виробники намагаються створити самий універсальний та кращий спрей, який допоможе «подолати всі труднощі» і зробити відчуття яскравішими та пам'ятними. Саме тому Ви повинні знати про те які дії можуть мати такі засоби. Вибираючи для себе найбільш підходяще, Ви точно не промахнетеся та купите саме те, що Вам потрібно.

1. Спрей для мінету додатково сприяє слиновиділенню. Деякі види були розроблені саме з цією основною метою, зробити все максимально вологим за рахунок великої кількості слини.
2. Смак під час мінету допомагає багатьом партнерам поліпшити власні відчуття та сприяє посиленню бажання облизати член. Спрей для мінету може мати один або кілька смаків в лінійці. Тому вибираючи для себе, подумайте чи важливо це для Вас.
3. Спрей для глибокого мінету створений для зниження блювотного рефлексу. Такий засіб допомагає зробити горло менш чутливим і більш еластичним. Використовуючи такий варіант, Ви повинні знати, що приймаюча сторона трохи втратить у відчуттях, але отримає легкість у виконанні «складних завдань».

Виробники інтимної косметики, іноді, намагаються об'єднати всі якості в одному спреї, але так чи інакше, одне з них завжди буде в пріоритеті.

 

Як використовувати спрей для мінету ?

Це очевидне та просте питання. Але відповідь на нього потрібно знати до покупки, оскільки більшість людей читають інструкції рідко, в основному після першого невдалого використання. Тому зверніть увагу на ці прості правила застосування спрею.

1. Спрей для мінету потрібно збовтати перед використанням. Вміст тюбика не завжди однорідний, тому потрібно змішати всі компоненти спрею, щоб вони рівномірно були нанесені.

2. Розпорошіть спрей для мінету у ротову порожнину. Помилковим способом застосування є нанесення спрею на голівку члена партнера. Оскільки засіб повинен діяти на порожнину рота приймаючої сторони, то і наносити його потрібно саме туди.

3. Дочекайтеся поки спрей почне діяти та тільки після цього «беріться за справ». Оскільки спрей для мінету може бути на водній та на спиртовій основі, час його дії буде теж різним.

Вгору
,