Працюємо с 9-00 до 20-00, відправляємо замовлення щодня
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

БДСМ гойдалки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорогі за назвою

Секс гойдалки - це спеціальна система ременів, за допомогою яких дівчину підвішують в повітрі, як на гойдалці. Звичайно, роблять це для того, щоб зайнятися сексом прямо в цій гойдалці. Ще їх часто називають гойдалками для інтиму або БДСМ гойдалками, так як у фільмах для дорослих вони популярні саме там.

Навіщо потрібні гойдалки для сексу ?

Звичайно, може здатися, що качеля та секс це справа несумісна. Але, як показує практика, це дуже зручно, весело і, як мінімум, незвично. Давайте розберемо основні питання що і навіщо.

  1. Еротичні гойдалки - тому що це дійсно дуже красиво та естетично виглядає. Оголена дівчина на ременях просто пурхає в повітрі. Граціозність і легкість рухів перевертають всяке розуміння можливостей у сексі.
  2. Гойдалки створені для інтиму і це стає зрозуміло з перших же хвилин. Пара може реалізувати практично будь-яку фантазію та вибрати найскладнішу позу. А це знаєте багато чого варте розташувати дівчину під потрібним кутом.
  3. Гойдалки в сексі дозволяють змінювати висоту по відношенню один до одного. Партнерство стає дуже повітряним, а секс на гойдалці космічним - ніби в невагомості.
  4. Гойдалки в БДСМ стали популярні, так як дівчина дуже підвладна до будь-яких змін. Фактично, качеля дає можливість зафіксувати та домінувати для будь-якого виду сексу або будь-якої практики.

Розмова може бути нескінченною - потрібно пробувати. І найкраще, що не всі кріпляться в стелю. Секс гойдалки на двері дозволяють зафіксувати ремені на закритих дверях. Така модель секс гойдалки менш зручна, ніж підвісна до стелі, але вона цілком повноцінна по міцності та надійності. Таким чином, покупка дорослої гойдалки можлива незалежно від Ваших житлових умов, а інвестиція в секс окупитися враженнями після першого разу.

Вгору