Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Пояс вірності

Фільтр
Наявність
Колір
Тип
Бренд
Країна виробництва
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорогі за назвою

Пояс вірности – сучасний БДСМ-аксесуар, що фізично обмежує доступ до статевих органів і не дозволяє його носію займатися сексом та/або навіть мастурбацією. Зазвичай має замочок і закривається на ключ.

Пояс вірності – що це таке?

Пояс вірності спочатку призначався для жінок і з'явився в Італії за часів Середньовіччя. Цей аксесуар виготовлявся з металу, носити його було важко та незручно. За кілька днів металевий пояс вірності міг почати натирати.

Вважається, що пояси вірності одягали жінки, чоловіки яких йшли в походи воювати. Носіння цього аксесуару виключало ризик позашлюбних статевих контактів та згвалтувань.

Зараз зразки таких поясів цнотливості можна знайти хіба що в музеях. Пізніше в Європі було винайдено аналогічний пристрій для юнаків та чоловіків, щоб перешкоджати мастурбації.

Остаточна версія поясів вірності в тих формах, які зараз застосовують любителі БДСМ, з'явилася відносно недавно, у ХХ столітті, і поступово ці вироби вдосконалюються.

Пояс вірності, його типи та різновиди

Як ви вже зрозуміли, розрізняють два типи - чоловічий та жіночий пояси вірності. Вони відрізняються конструкцією.

Жіночий більше схожий на труси, а чоловічий - на футляр для пеніса.

Звичайно, в сучасному світі мало хто сприймає пояс вірності як серйозний захист від небажаних статевих контактів з боку партнера або партнерки. Він частіше використовується як фетиш під час гри або БДСМ-сесій, а також для тривалого носіння.

Пояс вірності для чоловіків виглядає як клітка або чохол, що має анатомічну форму та отвори для вентиляції та сечовипускання. Клітка для пеніса не дасть чоловікові збудитися та кінчити. Найсолодшим буде звільнення з полону, особливо якщо заздалегідь завести і роздратувати коханого ласками, ніжним дотиком пір'я, поцілунками на грані, масажем або температурною грою з воском. Його оргазм у результаті буде феєричним.

Чоловічий пояс вірності перешкоджає ерекції і тримає член у клітці під замочком, ключик від якого є у партнерки або партнера. Деякі моделі оснащені шипами для строгості.

  • Є пояси вірності з вбудованими електродами. У такому випадку виріб підключається до спеціального модуля – електростимулятора, за допомогою якого партнер може регулювати силу впливу електричних імпульсів. Струменем сильно не вдарить, але чутливі поколюючі відчуття забезпечить.
  • Пояс вірності з вібрацією – то ще знаряддя для хтивих тортур. Розбудить у чоловікові звіра, а еякулювати не дозволить. У жіночій версії цього БДСМ-девайсу, навпаки, віброелемент стане альтернативою чоловічому члену, і дасть можливість солодко кінчити каскадом.
  • Окрім електродів і вібропуль, в конструкцію пояса вірності можуть бути включені інші додаткові елементи для стимуляції - анальні кульки, гаки, катетери і т.д.
  • Часто в комплекті з поясами вірності для чоловіків йдуть додаткові кільця різного діаметру для комфортного носіння, а також картки, куди можна вписати ім'я власниці, якій належить скований жеребець.
  • Виробники секс-іграшок постійно працюють над удосконаленням своїх товарів, тому вже з'явилися моделі поясів вірності, оснащені електронним замком на віддаленому управлінні.

Для виготовлення поясів вірності використовуються найрізноманітніші безпечні та гіпоалергенні, що важливо, матеріали – пластик, силікон, метал, штучна шкіра та їх комбінації.

На сайті сексшоп Інтимка у розділі товарів для БДСМ представлені пояси вірності. Ви можете вибрати потрібну модель залежно від виробника, матеріалу, розміру та кольору, а замовлення оформити онлайн.

Вгору
,