Працюємо с 9-00 до 20-00, відправляємо замовлення щодня
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

БДСМ Товари

БДСМ - це можливість для деяких людей зануритися в світ домінування, зв'язування, контролю і солодких насолод. У нашому магазині в категорії еротичних товарів для БДСМ ви знайдете різноманітні аксесуари: наручники, батоги, маски, затискачі, свічки і багато інших атрибутів.

Що таке БДСМ

Субкультуру BDSM ще називають садо-мазо. Це досить жорсткі сексуальні практики, які не всім зрозумілі, і багато хто вважає їх для себе неприйнятними. Тому створюються закриті БДСМ-спільноти і клуби, де зустрічаються і «спілкуються» прихильники подібного роду фетишів і сексуальних задоволень.

БДСМ - це абревіатура, яку можна розшифрувати так:

БД - бондаж і дисципліна;

ДС - домінант і сабмісів (панування і підкорення, «верхній» і «нижній»);

СМ - садомазохізм.

У темі БДСМ безліч напрямків. Якщо не брати до уваги найбільш жорсткі прийоми, що вимагають спеціальних умов і підготовки, то в домашніх умовах теж можна практикувати деякі елементи БДСМ з використанням різних пристосувань, атрибутів і фетишів.

Наприклад, порка, фіксація і зв'язування, обмеження чуттєвого сприйняття - найпростіші і безпечніші з задоволень. Для цього у вашому арсеналі повинні бути певні БДСМ-іграшки і аксесуари.

Види BDSM аксесуарів

Якщо ви новачок в темі або тільки плануєте зануритися в океан садо-мазо задоволень, то рекомендуємо почати з простих зв'язувань і легких ляпасів. Наш сексшоп для цього пропонує різні іграшки: кляпи, нашийники, наручники, пов'язки на очі і аксесуари для зв'язування, «ударні інструменти» (стеки, ляскалки, флоггери, батоги, лоскоталки і ін.), анальні і генітальні віброіграшкі і вібростимулятори, набори для БДСМ і іншу атрибутику.

Серед садо-мазо атрибутики в інтернет-магазині Інтимка можна замовити товари таких категорій:

  1. Кляпи - секс-іграшки для позбавлення «нижнього» можливості видавати гучні звуки і розбірливо вимовляти слова. Кляп вставляється в рот і тому є іграшкою індивідуального використання. Він використовується як самостійний елемент в БДСМ і застосовується для фізичного і психологічного підкорення «нижнього» партнера.
  2. Ударні іграшки призначені для ударів по окремих дільницях тіла партнера.
  3. Бондаж і наручники популярні серед аксесуарів, що використовуються в техніці бондажа. Ця пікантна секс-іграшка допоможе реалізувати фантазії і отримати задоволення від сексу з елементами підкорення. Ними можна не тільки зафіксувати руки між собою, але і пристебнути партнера до ліжка.
  4. Нашийник - символ контролю і володіння, призначений для підкорення. Його надягає сабміссів (партнер, який підкоряється домінанту). Нашийник з повідцем на шиї дівчини виглядає дуже збудливо.
  5. Затискачі - парний аксесуар, який може зробити боляче. Він підвищує чуттєвість ерогенних зон на ореолах сосків або в області геніталій. Затискачі допоможуть урізноманітнити інтимне життя.
  6. Стрічки і пов'язки є універсальним способом для зв'язування партнера або позбавлення його можливості спостерігати за тим, що відбувається. Такий прийом як зав'язування очей - це один з різновидів м'яких БДСМ ігор, які підійдуть усім без винятку парам.
  7. Електростимуляція підходить для жінок та чоловіків, які готові до експериментів в сексуальному житті і хочуть відчути нові яскраві емоції. Девайси цього типу не схожі на інші. Впливати за їх допомогою можна не тільки на чутливі інтимні ділянки, але і на все тіло.
  8. БДСМ набір може стати ідеальним подарунком шанувальникам БДСМ культури. Такі комплекти можуть складатися з елементів бондажа і стимуляції, наприклад, з наручників, нашийника, пов'язки на очі, стека і електростимулятора. У одного виробника, як правило, чим більше аксесуарів в складі набору, тим вище ціна. Також на вартість еротичних наборів впливає наявність в них акумуляторних іграшок для сексу, які і самі по собі дорогі.

Пробуйте, експериментуйте і зрозумієте, наскільки вам це буде приємно і цікаво.

Як купити аксесуари для БДСМ в Києві

В інтернет-сексшоп Інтимка ви можете купити девайси для сексу в стилі садо-мазо та інших еротичних задоволень. У картці кожного товару є його опис, характеристики, правила з догляду, ціна, а також умови і приблизна вартість доставки по Україні.

Ви можете замовити у нас не тільки БДСМ-аксесуари, але і косметику для догляду за шкірою. Всі інтим-товари ми пакуємо так, що крізь пакувальні шари неможливо виявити вміст посилки. Своє замовлення ви отримаєте у найближчому відділенні «Нової пошти» як в Києві, так і в будь-якому іншому населеному пункті України.

Вгору