Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Еротичний костюм

Фільтр
Наявність
Колір
Для кого
Розмір
Бренд
Країна виробництва
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорогі за назвою

Секс костюм - це рольової реквізит для сексуально-еротичних сценаріїв. Дорослі ігри вони такі: різноманітність, фантазія, гра …

 

Навіщо еротичні костюми для сексу ?

Для багатьох пар сексуальна буденність ставє серйозною проблемою. Для того, щоб внести різноманітність і відпустити свої фантазії, секс костюм буде кращим рішенням і помічником в цій справі. Для вашого вибору є широке розмаїття різних образів. Вони можуть бути дуже відвертими або еротичними. Еротичні костюми для секс ігор передбачають завершений образ персонажа певної професії, персонажа з фільму або супергероя. Еротичні наряди є в наявності і для чоловіків, і для жінок. Деякі пари купують секс костюм комплектами і розігрують “театральні” сценарії з приємною кінцівкою.

Речі з секс шоп, звичайно, відрізняються від повсякденного одягу. Фасон таких нарядів набагато відвертіший, пошив простий й зручний, щоб можна було зняти або зсунути. Комплектація еротичних ігрових костюмів теж різна. У деяких у комплекті йдуть додаткові предмети: наручники, свисток або мітелочка. Розраховуючи купити сексуальний костюм обов'язково продумуйте наперед ваш “сценарій фільму”, щоб відразу приготуватися до повноцінного дії. А тепер вперед вибирати та реалізувати ваші вульгарні фантазії.

Вгору
,