Ми розуміємо, що покупки в нашому магазині носять досить пікантний і дуже особистий характер.
Ми поважаємо право нашого клієнта на таємницю особистого життя і розуміємо, що покупки повинні зберігатися в таємниці.
Ми забезпечуємо максимальну анонімність наших взаємин з клієнтами і зберігаємо в найсуворішому секреті отриману від клієнта інформацію.

 

МАКСИМАЛЬНА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Усю інформацію, отриману про клієнта і від клієнта, ми зобов'язуємося зберігати в повній таємниці і не передавати третім особам ні за яких умов. Ви можете бути впевнені, що інформацію про те, який товар і коли ви купували у нас, не зможе отримати ніхто. Співробітники нашого магазину підписують документи про нерозголошення даних, які знаходяться у них в обробці.

Замовлення, оформлене Вами, буде упаковано в непрозору упаковку без розпізнавальних знаків і позначок про вміст. Посилка, яку ми готуємо, не має напису з назвою магазину і відправляється від імені фізичної особи. Також на посилці відсутній опис вмісту. Упаковка придбаних Вами товарів не прощупується і не просвічується. Клієнти нашого магазину завжди задоволені надійністю упаковки наших посилок.

Усе почуте нами від клієнта або прочитали в листуванні, «відразу нами забуте». Ми не передаємо отриману інформацію третім особам ні в якому разі. Отримана інформація використовується нами тільки для надання Вам належного сервісу і забезпечення Ваших інтересів як покупця. Надані Вами дані будуть використовуватися нами тільки для відправки Вам замовлення і гарантійного обслуговування придбаних у нас товарів.

Обмін даними c веб-сайтом intimka.ua відбувається за протоколом HTTPS. Це означає, що цей обмін забезпечує конфіденційність інформації, бо вона шифрується за допомогою цифрового сертифікату. Тому Ви можете спокійно залишати свої персональні дані для оформлення замовлень. Будьте впевнені - до них маємо доступ тільки ми.