доставка Новой Почтой

Доставка посилки Новою поштою на зручне Вам відділення (від 50 грн)

Відправлення посилок відбувається щодня (крім неділі та святкових днів). Середня вартість доставки по Україні від 60 до 80 грн. За регламентом роботи Нової пошти доставка здійснюється 1-2 дня в залежності від розташування відділення пошти. Ми в свою чергу гарантуємо, що посилка буде передана на відділення Нової пошти для відправки день в день (згідно графіку) за умови отримання нами передоплати до 13-00.

доставка курьером Новой Почты

Доставка посилки кур'єром Нової пошти за вказаною Вами адресою (від 70 грн)

Такий спосіб доставки дуже зручний, оскільки Ви зможете отримати Вашу посилку з будь-якого вказаною адресою. Термін доставки заявлений Новою поштою 1-2 дня після відправки. Перед доставкою кур'єр Нової пошти Вам подзвонить і повідомить час доставки. Середня вартість доставки по Україні від 62 до 90 грн.

Самовывоз

Самовивіз замовлення з офісу в м.Кропивницький (безкоштовно)

Такий спосіб доставки можливий за умови наявності необхідного товару в офісі. З огляду на, що на сайті представлено понад 5 500 найменувань, не завжди усі товари є у наявності на складі у Кропивницькому. Тому додатково просимо уточнювати у менеджера можливість самовивозу. У будь-якому випадку менеджер запропонує максимально зручні варіанти, щоб Ви отримали замовлення якнайшвидше. Самовивіз можливий тільки в понеділок-неділю з 10.00 до 19.00 за адресою: м Кропивницький, вул. Чміленка 82.

Безкоштовна доставка

Новою поштою по Україні (склад-склад або склад-адреса) можлива при замовленні від 1500 грн за умови повної оплати або при замовленні від 2 500 грн в незалежності від способу оплати.

Зверніть увагу, що під безкоштовною доставкою слід розуміти оплачену магазином вартість доставки за одну посилку, по якій була проведена повна оплата. Магазин залишає за собою право комплектувати посилку двома відправками в разі відсутності іншої можливості. Інформація про комплектації доставки надається за запитом клієнта.

Принципи конфіденційності Ваших покупок читайте в розділі "Конфіденційність"

 

Ми намагаємося більшість наших замовлень пакувати саме таким чином: