доставка Новой Почтой

Доставка посилки Новою поштою на зручне Вам відділення (від 45 грн)

Відправлення посилок відбувається щодня (крім неділі та святкових днів). Середня вартість доставки по Україні від 45 до 52 грн. За регламентом роботи Нової пошти доставка здійснюється 1-2 дня в залежності від розташування відділення пошти. Ми в свою чергу гарантуємо, що посилка буде передана на відділення Нової пошти для відправки день в день, при оплаті / передоплаті замовлення до 16.00.

доставка курьером Новой Почты

Доставка посилки кур'єром Нової пошти за вказаною Вами адресою (від 62 грн)

Такий спосіб доставки дуже зручний, оскільки Ви зможете отримати Вашу посилку з будь-якого вказаною адресою. Термін доставки заявлений Новою поштою 1-2 дня після відправки. Перед доставкою кур'єр Нової пошти Вам подзвонить і повідомить час доставки. Середня вартість доставки по Україні від 62 до 90 грн.

доставка курьером

Доставку кур'єром по Києву (за тарифами перевізника)

Такий експрес спосіб доставки можливий c понеділка по неділю з 10.00 до 20.00 при наявності необхідного товару на складі в Києві та повної оплати замовлення. Тому просимо Вас уточнювати у менеджера про можливість відправки. Ми допоможемо вибрати службу таксі, яка максимально швидко і за оптимальною ціною доставить Вам замовлення в потрібну точку столиці. Доставщик не знатиме, що саме він везе, тому можете не переживати з питань анонімності і конфіденційності. Такий спосіб доставки оплачується клієнтом самостійно при отриманні товару за тарифами служби таксі.

Самовывоз

Самовивіз замовлення з офісу в м.Київ (безкоштовно)

Такий спосіб доставки можливий за умови наявності необхідного товару в офісі. З огляду на, що на сайті представлено понад 4 500 найменувань, не завжди усі товари є у наявності на складі в Києві. Тому додатково просимо уточнювати у менеджера можливість самовивозу. У будь-якому випадку менеджер запропонує максимально зручні варіанти, щоб Ви отримали замовлення якнайшвидше. Самовивіз можливий тільки в понеділок-неділю з 10.00 до 20.00 за адресою: м Київ, вул. Бориса Гмирі, 2.

 

Безкоштовна доставка Новою поштою по Україні (склад-склад або склад-адреса) можлива при замовленні від 1 000 грн за умови повної оплати або при замовленні від 2 000 грн в незалежності від способу оплати.

Зверніть увагу, що під безкоштовною доставкою слід розуміти оплачену магазином вартість доставки за одну посилку, по якій була проведена повна оплата. Магазин залишає за собою право комплектувати посилку двома відправками в разі відсутності іншої можливості. Інформація про комплектації доставки надається за запитом клієнта.

Принципи конфіденційності Ваших покупок читайте в розділі "Конфіденційність"