Працюємо с 9-00 до 20-00, відправляємо замовлення щодня
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Анальні Секс Іграшки

Анальні іграшки - окрема група товарів інтимного призначення для тих, хто любить і практикує такий вид сексу як анал.

На ринку іграшок для сексу широко представлені різні види інтимних пристосувань для анального сексу і стимуляції. Всі вони відрізняються один від одного розмірами і дизайном, а також мають безліч особливостей.

Види анальних іграшок

У нашому інтернет-магазині для дорослих ви можете замовити такі різновиди іграшок для аналу.

  1. Пробка з кристалом отримала власну категорію, оскільки Ви можете купити її різних розмірів, кольорів і форм. Є навіть моделі зі змінними стразами для різноманітності. Такий гарний камінчик стане приємною інтимною прикрасою для попи.
  2. Для тих, хто хоче зробити вагінальний секс цікавішим, є категорія спеціальних пробок для сексу. У ній представлені іграшки, призначені для використання під час вагінального сексу. Їх використовують для посилення приємних відчуттів під час вагінального сексу за рахунок створення ефекту тугості і додаткової стимуляції. Чоловік під час вагінального проникнення відчуває присутність іграшки через перестіночок між піхвою і анусом. Також пробка для сексу дає відчуття наповненості, дозволяє утримувати анальний отвір злегка відкритим і допомагає підготувати попу партнерки до анального проникнення.
  3. Для тих, кому подобається вібростимуляція, ми готові запропонувати плаг з вібрацією. Така іграшка об'єднала в собі функції пробки для сексу і вібростимуляцію. Під час вагінального сексу вібропробка підсилює відчуття у партнерів. Чоловік відчуває тугість і вібрацію всередині і отримує ще більш потужний оргазм. Дівчатам така вібропробка приносить відчуття наповненості, а приємні віброхвилі впливають на чутливі точки ануса і задньої стінки піхви, наближають і роблять більш яскравим її оргазм.
  4. Буси в нашому онлайн-сексшоп - це не прикраса. Анальний ланцюжок складається з декількох кульок і є іграшкою для стимуляції ануса. Вони працюють за рахунок примусового введення в попу круглих намистин різного розміру. Задоволення доставляє процес їх повільного витягування. Тоді кульки стимулюють область ануса, де знаходяться безліч чутливих точок. Тобто, анальні буси можна використовувати і для стимуляції, і для легкої підготовки отвору до анального сексу. Вибираючи буси для аналу, звертайте увагу на їх діаметр і замовляйте за принципом «менше досвіду - менше розмір».
  5. Як різновид анальних бус, ви можете замовити і вібробуси. В цьому випадку до принципів дії звичайних бус додається приємна вібрація. Моделі можуть мати управління на корпусі або за допомогою невеликого пульта.
  6. Розширювач - це іграшка для мегадосвідчених користувачів, які практикують не тільки анальний секс, але і фістинг або готують анальний отвір до великих проникаючих розмірів. Серед іграшок цієї підкатегорії є конуси і піраміди, тунелі і руки, великі і навіть надувні пробки для ануса.

Якщо ви вже вирішили купити свою першу іграшку для анального проникнення, звертайте увагу на її розмір. Починати краще з маленької пробки.

Всі анальні іграшки вимагають приблизно однакового догляду - їх слід мити з милом після використання, обробляти дезінфектором і дати просохнути. Знайти відповідні засоби для очищення і дізнатися, скільки вони коштують, ви можете в нашому онлайн-каталозі в підкатегорії «Догляд за секс-іграшками».

Як купити анальну іграшку в Києві

Анальні іграшки можна купити онлайн в нашому інтернет-магазині з максимально повною інформацією про їхню ціну, вартість доставки і характеристики: розміри, матеріали, форми і т.д. Вам доступно безліч відеооглядів і матеріалів p використання і догляду.

Ми відправляємо товари в день або на наступний день після отримання передоплати. Свою посилку ви отримаєте на складі «Нової пошти» в Києві або іншому місті України.

Вгору