Рідкий вібратор — один з видів сучасної інтимної косметики, який має гелеподібну консистенцію і має стимулюючу дію. Його застосування дозволить зробити ваші статеві органи більш чутливими і отримати новий спектр емоцій під час сексу і оргазму.

Відчуття на тілі після нанесення рідкого вібратора дуже цікаві, ніби тисячі дрібних мурашок лоскочуть статеві губи і член. Такий засіб можна використовувати для мастурбації, під час попередніх ласк і безпосередньо для сексу.

 

Види рідких вібраторів

За формою випуску рідкі вібратори представлені в сексшоп у вигляді гелю в баночці з дозатором, спрея або блиску для губ.

Залежно від способу застосування можна виділити кілька видів рідких вібраторів:

Рідкі вібратори для вагінального сексу. Цей вид інтимної косметики, як правило, не має смаку і нагадує звичайну змазку для сексу. Такі гелі з ефектом вібрації можуть мати і додаткову дію, наприклад, зігріваючу, охолоджуючу, пролонгуючу або підсилюючу оргазм. Ви самі обираєте, який варіант вам більше підходить.
Рідкі вібратори для орального сексу їстівні і є ідеальними помічниками під час мінету або куннілінгусу. Такі гелі мають різні смаки, сприяють додатковому слиновиділенню, щоб під час оральних ласк було волого. Дія вібрації відчувається як на губах, так і на статевих органах партнера.
Гелі для анілінгусу допомагають розслабити попу і підготувати партнерку або партнера до анального проникнення. Часто такі засоби крім легкої вібрації мають охолоджуючий ефект. Смакові добавки залишають на губах і язику приємний смак. Обидва партнери відчувають поколювання.
Рідкий вібратор для клітора сприяє збудженню, виділенню змазки і робить оргазм більш довгим і яскравим. Такий гель викликає прилив крові до клітора і забезпечує підвищення чутливості.

 

Як обрати рідкий вібратор ?

До вибору рідкого вібратора варто підходити легко і з фантазією. Все залежить від двох чинників: ваших смакових уподобань і від способу застосування.

 • Вибирайте рідкий вібратор з тим смаком або ароматом, який приємний вам і вашому партнерові. Можна експериментувати і купити набір, що складається з декількох пробників, їх теж можна знайти в сексшоп. Найчастіше серед смакових добавок рідких вібраторів зустрічаються кава, м'ята, ваніль, полуниця і т.д., але трапляються і досить екзотичні - марихуана, горілка, джин-тонік. При цьому така секс-косметика звичайно ж не містить алкоголю.
 • Перед тим як купити рідкий вібратор, визначіться, для якого виду сексу ви хочете його застосовувати. Залежно від того, чи будуть це анальні ласки, оральний або вагінальний секс, слід підбирати і гель-вібратор відповідного виду.

Як ми вже описали вище, у кожного з цих видів є свої особливості. Варто відзначити, що деякі бренди пропонують заощадити і випускають гібриди - рідкі вібратори для орально-вагінального використання. Можете для різноманітності спробувати й їх, але все ж краще дотримуватися «цільового використання».

 

Як використовувати рідкий вібратор ?

Флакончики з рідким вібратором оснащені дозатором і дозволяють видавити 1-2 краплі засобу. Цього цілком достатньо, не беріть більше, краще додасте в процесі, коли ефект почне слабшати (у різних засобів це зазвичай відбувається за 15-20 хвилин).

 • Не лийте відразу півсклянки, це ні до чого не призведе.
 • Не використовуйте рідкий вібратор не за призначенням. Хоча він і випускається у вигляді гелю, але не є лубрикантом, а наявність смаку у такої косметики зовсім не означає, що вона призначена для вживання в їжу.
 • Уважно читайте склад і дивіться, чи немає у вас з партнером алергії на будь-який компонент.

Зазвичай збуджуючі гелі-вібратори діють через півхвилини-хвилину після нанесення на губи або статеві органи. Причому з часом спектр відчуттів розкривається, а ефекти можуть змінюватися. Дія рідкого вібратора відбувається приблизно так:

 • спочатку ви наносите засіб і чекаєте,
 • потім відчуваєте холодок,
 • легкі поколювання,
 • приємний лоскіт,
 • прилив крові,
 • збудження,
 • додаткові «приємності» під час оргазму.

Паралельно з рідким вібратором ви можете використовувати інтимні іграшки, це посилить ефект і дозволить феєрично закінчити. Рідкий вібратор можна нанести на губи і дарувати партнеру інтимні поцілунки, пестячи соски, клітор або вуздечку чоловічого члена і статеві губи.

Багато наших клієнтів, хто під час мастурбації або сексу пробував використовувати рідкий вібратор, залишають відгуки про товари, у яких діляться враженнями і відзначають незвичайну дію, яку іноді неможливо передати словами. Тому ми вам рекомендуємо обов'язково спробувати рідкий вібратор, щоб зрозуміти, наскільки це приємно для обох партнерів.