- Досить плямкати, ти можеш не плямкати?
- Все, це твій останній куні !


Насправді в житті дуже багато подібних смішних і не дуже історій з приводу того, що чоловіки не вміють робити кунілінгус. І підтвердження цьому, статистика, що гуляє в інтернеті, про те, що 70% жінок не відчувають оргазм під час орального сексу. Багато чоловіків, за твердженням жінок думають, що якщо лизати "пісю", то це "робити кунілінгус". Все трішки складніше і є свої тонкощі, які краще знати, що б всі були задоволені. І ці тонкощі не тільки, наприклад, у використанні смачної змазки, але й у техніці виконання. Так як же правильно робити куні, що б це було насправді приємно?
 

Перед тим як перейти до конкретних порад, що і як правильно робити, давайте з'ясуємо, що краще не робити. Ось кілька простих правил:

  1. Не потрібно робити різких рухів. Важливо не бовтати головою вліво-вправо і не намагатися рухати перед собою "кицею" партнерки.
  2. Зайвим звукам тут не місце. Чавкати і "плямкати", як герой нашого анекдоту точно не найкраща ідея. "Охкать", "ахкать" і "аукати" теж не варто - ви не біля входу в печеру і у вас немає завдання почути відлуння.
  3. Менше слів і більше діла. Навіть якщо у вашій парі прийнято розмовляти під час сексу, не варто це робити безпосередньо під час куні і коментувати кожен свій рух. Куні - це не інтерв'ю і не футбольний матч, що б його коментувати.

 

Такі нехитрі правила допоможуть все робити правильно. І для цього виберіть зручне положення для Вас обох. Дівчині краще лягти на край ліжка і під попу підкласти подушку. Така позиція є правильною і зручною для обох партнерів. Ноги можна підняти вгору або тримати напівзігнутими, це вже як Вам зручно. Розслаблення перед куні - це дуже важливий момент для отримання максимального задоволення. Тому партнер має допомогти в цьому попередніми ласками. Але не одним положенням і настроєм можна домогтися "хорошого результату".


Жінка не просто повинна лежати на спині, а чоловікові необхідно розвести їй ніжки і починати з погладжування внутрішньої частини стегон. Дуже плавно потрібно торкатися губ та клітору. Пальцями можна трохи розсунути губи, ніжно гладити навколо. Саме час почати ніжно цілувати. Перші поцілунки - це просто дотики і теплий подих на "горошинку". Поспіх точно ні до чого. М'яким язиком пестіть кожну складочку. Можна спробувати трохи закушувати губи. Круговими рухами грайте з вульвой. Куні повинен бути ніжним і повільним.
 

У той момент, коли дівчина почне підтанцьовувати язику, можна робити усе більш активно. Тримайте ритм і пестіть язиком, так само як і до цього, але більш інтенсивно. Саме час вставити пальці в піхву і почати ними робити руху туди-назад, імітуючи рухи члена. В цей час язиком та губами пестіть клітор, посмоктуючи його. Яскравий фінал буде забезпечений достатньо швидко.

Нехай у Вас все вийде і правильно зроблений куні принесе задоволення і зміцнити відносини.
Ваша Інтимка.

 

І, звичайно, бонусом для вас, ловіть найбільш вибухові техніки правильного куні, які ви можете використовувати в процесі, змінюючи тактику!

 


Техніка куні «Метелик»

Одна із найбільш збуджуючих практик. Все дуже просто і непотрібно не ніяких додаткових навичок. Використовуйте язика, як крило метелика. Як би пурхати ним по губах вульви і лоскотати ніжними і мокрими рухами їх по всій довжині.

Техника кунни «Маятник»

Ймовірно, це найпростіша по виконанню техніка куні. Правильний результат можна досягти просто - водіть язиком вліво і вправо. Рясно слюнявте губи і "горошинку". Можете потроху прискорювати рухи язиком, але не робіть це головою. Тисніть язиком не відразу - це неправильно, але поступово починайте натискати. Дуже важливо зберігати ритм.

Техніка куні «Бджілка»

Дуже схоже на техніку "метелик", але вам необхідно згорнути язика в трубочку і більш інтенсивно лоскотати губи. Цей прийом краще використовувати під кінець кунілінгуса, коли дівчина вже майже готова кінчити.

Техніка куні «Гра на трубі»

Хлопцеві, ну або дівчині (дивлячись хто робить куні), потрібно, ледь торкаючись губами клітора, вдихати повітря. Також вдихаючи повітря, видихайте його на "намистинку", як би штовхаючи її потоком повітря. Це складна і проста техніка створює вакуумну стимуляцію з неповторними і яскравими відчуттями.