Поширене питання, яке надсилають читачі та запитують нас у прямих ефірах в Інстаграм: "Навіщо потрібна анальна пробка для сексу і як її правильно використовувати?" Ця досить пікантна анальна штучка останнім часом набирає все більшої популярності, що свідчить про зростаючий рівень розкутості покупців. Використовувати таку втулку для аналу можуть і жінки, і чоловіки. Пари часто купують подібні пристрої для нових відчуттів у сексі.

У блозі Інтимки на сторінці в Інстаграм ми регулярно постимо відгуки жінок, інформацію про новинки у сфері інтимних товарів і вже не раз розповідали про різновиди та секрети використання анальних пробочок. Щоб завжди бути в курсі поповнення асортименту товарів для сексу, запрошуємо Вас стати нашим читачем в Інстаграм. 😜

 

Нижче ми розповімо про різновиди анальних пробок, про те, як і в яких випадках (для яких цілей) їх краще використовувати, і головне – як це робити правильно і без шкоди для здоров'я. А зараз поговоримо про справи та про товари...

 

Навіщо потрібна анальна пробка ?

Відповісти на це питання в одному короткому тексті неможливо. Але ми постараємося вмістити в цій статті найважливіше: що це за пробка і навіщо потрібна, як користуватися анальною пробкою під час сексу, як вибирати і яку саме краще купити і т.д.

Виглядає цей аксесуар як конус, що має розширену частину, тонку ніжку і широку основу, що служить обмежувачем, щоб виріб цілком не поринув у тіло.

Якщо на сайті intimka.ua ви перейдете до розділу Анальні іграшки, то зверніть увагу, що всі вироби подібного типу згруповані, оскільки відрізняються між собою призначенням, формою, розмірами та матеріалом. Поєднує їх усіх спосіб використання - вставлятися пробка буде в анус.

А тепер поговоримо про призначення анальних пробок...

Найчастіше плаги призначені для підготовки попи до анального проникнення.

1. Анальні плаги допомагають розслабити та розширити отвір, щоб у нього безболісно міг увійти пеніс чоловіка. Такі вироби виготовляють із твердих матеріалів, вони бувають навіть металевими або скляними.

2. Моделі із вбудованою функцією вібрації використовують додатково для стимуляції ануса, адже в області навколо нього розташовано багато чутливих точок.

3. Анальні буси і анальні ланцюжки не тільки стимулюють анус, але й ніжно масажують його стінки зсередини, «розігріваючи» дівчину перед тим, як ввести член в її попу. Їх можна ввести і навіть деякий час так ходити.

4. Анальні пробки для сексу виділені в окрему підкатегорію. Про них варто розповісти детальніше, тому що часто цікавляться, навіщо вони потрібні і чим їх використання відрізняється від звичайних анальних плагів.

 

Чому деякі моделі називають анальною пробкою для сексу ?

Анальна пробка для сексу – це різновид інтимних аксесуарів, які можна використовувати безпосередньо під час вагінального проникнення. Саме тому їх так і називають.

Секретів особливих тут немає. Анальна пробочка вставляється ТУДИ (у задній прохід), після чого чоловік акуратно входить вагінально. Використання такої моделі дозволить звузити вагінальний канал. При цьому під час статевого акту обидва партнери відчуватимуть тугість піхви та рельєф пробки, що забезпечить додаткову стимуляцію пеніса та стінок піхви.

Такі анальні пробочки мають подовжену форму та рельєфну поверхню (хвилі, кульки, горбки). Краще використовувати анальну пробку для сексу, виготовлену з м'якого матеріалу, такого як силікон або TPE.

Діаметр анальної пробки не повинен бути надто великим, тому що чоловікові буде дуже складно ввести член у піхву, а під час фрикцій надмірне тертя може бути травмонебезпечним для обох партнерів. Ці характеристики гарантують безпеку під час статевого акту та отримання нових яскравих сексуальних вражень.

 

 

А чи можна займатися сексом із металевою пробкою з кристалом ?

Займатися сексом з нею в принципі можна, але відчуття можуть бути жорсткими. Металева анальна пробка з кристалом призначена більше для підготовки до аналу. Оскільки її поверхня тверда, використовувати її під час інтиму слід дуже акуратно.

 

Як правильно використовувати анальну пробку в сексі ?

Спочатку потрібно правильно вибрати анальну пробку, щоб вона була відповідного розміру (при меншому досвіді анальних ігор потрібен менший діаметр). Але Вам не варто шукати найменшу в діаметрі. Анальна пробка під час сексу повинна виконувати свою функцію – звужувати просвіт піхви, отже вона не повинна бути надто маленькою, бо тоді від неї не буде ніякої користі. Вибирайте розмір трохи більший, ніж Вам на перший погляд видасться відповідним.

Використовуйте якісний анальний лубрикант на водній основі, рясно змастіть пробку та анус. Лубрикант дозволить Вам мінімізувати тертя під час введення її в тіло та створює вологу слизову оболонку між ніжною шкірою ануса та пробочкою.

Спочатку помасажуйте пальцем анус, поступово спробуйте вводити її усередину (це можна робити разом зі своїм чоловіком). Не варто з розмаху намагатися "засандалити" пробку в тіло одним рухом. Слід дбайливо ввести в попу анальну пробку, правильно це робити в кілька натискань (5-10). Щоразу проштовхуйте пробку глибше. Пробка, що введена до упору, буде утримуватися в тілі без зусиль.

Після того, як анальна пробка буде правильно введена в тіло, чоловік може пробувати проникати вагінально і пара може сміливо починати разом отримувати задоволення.

 

ВАЖЛИВО !

Використовувати анальну пробку в позах наїзниці і стоячи не дуже зручно, тому що під час розслаблення вона може вислизнути. Використання пробки допомагає підготувати дівчину прийняти чоловіка анально, тому що ніжка пробки допоможе попі звикнути до відкритого стану.

Перш ніж купити анальну пробку, ви повинні розуміти, як саме ви плануєте її використовувати (тільки для приємної стимуляції, для гарного розширення або під час звичайного статевого акту), бажано почитати відгуки жінок і потім вирішити, яку модель купувати. Розмір виробу залежатиме від вашого досвіду в анальних іграх. Онлайн-консультант сексшоп intimka.ua допоможе вам визначитися з вибором і запропонує відповідний лубрикант та засоби догляду.