Анальних пробок дуже багато на вибір і все різні на вигляд, колір, форму та розмір. “Як же вибрати саме ту відповідну, з якої буде приємно та добре ?”. Приблизно з такими питаннями до нас звертаються наші клієнти, коли подивляться весь асортимент анальних іграшок у нас на сайті. Це правда, їх дуже багато та вибрати потрібно правильну модель, щоб вона була відповідного виду, а значить стала незамінною.

 

Яка анальна пробка краще ?

Такі штучки є одними з найбільш пікантних секс іграшок. Задоволення від відчуттів під час використання доступне і новачкам, і досвідченим любителям анальних насолод. Очевидно, що краще один раз спробувати анальну пробку, ніж 10 раз прочитати про це. Але отримати приємні відчуття можливо лише, якщо відповідально вибрати таку іграшку. Тому, варто ретельно підійти до підбору анальної пробки. Вам слід пам'ятати, що анальні пробки можуть відрізнятися за їх функціональним призначенням. Це означає, що не існує кращої або гіршої пробки. Кращою вона буде саме для вас, якщо ви правильно її виберете.

Для правильного вибору, в першу чергу потрібно розуміти, що всі плаги мають різне призначення, незважаючи на те, що всі вони анальні. Прийнято розділяти їх на види, в залежності від техніки і призначення. Так буде простіше і легше вибрати потрібну. Давайте розглянемо основні види анальних пробок на кращих з наших моделей.

 

Анальні пробки та їх види

  1. Для "носіння". Ці секс-аксесуари призначені, в першу чергу, для отримання естетичних задоволень. Такий вид завжди має тонку ніжку. Найбільш безперечним матеріалом для носіння є силікон або гель. Останнім часом поширеним стало використання металевих. Металеві мають окремі переваги перед силіконовими або латексними. Металеві пробки дозволяють використовувати вагу та властивості теплозбереження для отримання задоволення. Естетичні пробки, як правило, прикрашені обмежувачем з кристалом, каменем або мають продовження у вигляді хутряного або кінського хвоста.
  2. Для сексу. Анальні пробки можуть використовуватися під час сексу. Такі пробки повинні бути виготовлені з м'якого матеріалу та не повинні бути занадто великого розміру. Введення їх в тіло жінки дозволяє відчувати її обом партнерам під час статевого акту. Додатковою функцією цього виду є вібраційні анальні пробки. Досвідчені користувачі стверджують, що обережне використання під час сексу скляних анальних пробок може принести неймовірно приємні відчуття для обох партнерів. Краще не вибирати відразу великий діаметр, тоді висока ймовірність, що обидва партнери будуть задоволені.
  3. Для розширення ануса. Плаги цього виду можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Зазвичай це скло або силікон (в окремих випадках - метал). Ці пробки відрізняються від інших широкої ніжкою. Введення анальних пробок цього різновиду дозволяє підготувати партнера до анального сексу. Естетичність їх використання може бути посилена прикрасою на обмежувачі. Не варто плутати цей вид з анальними тунелями, це трохи інше.
  4. Для "тренувань". Цей різновид призначений для збільшення здатності тіла приймати великі розміри для проникнення. Такі іграшки можуть бути виготовлені зі скла, силікону або латексу. Плаги з м'яких матеріалів можуть бути оснащені додатковою функцією надуву за допомогою помпи. Для тренувань вони можуть бути металевими або скляними. Їх вага або розмір створюють додаткове навантаження на сфінктер і дозволяють розширити можливості вашого організму.

 

Як правильно вибрати анальну пробку ?

У ключі викладеного вище, питання вибору ставє більш простим. Коли ви зрозуміли, що саме Ви хочете від анальної пробки, можна переходити до безпосереднього вибору.

Вибирати цю іграшку потрібно керуючись декількома критеріями та характеристиками плагів.

 

Критерії підбору анальної пробки:

  • Матеріал. Пробки можуть бути з силікону, металу або скла. Всі вони мають абсолютно різні тактильні відчуття. Значить, подумайте та поговоріть які відчуття ви хочете: твердість, вага або м'якість.
  • Розмір. Правильно підібраний розмір анальної пробки - це 90% успіху. Дуже важливий критерій - це діаметр, оскільки анатомічні особливості у всіх різні. Вона не повинна бути дуже маленькою або дуже великою. Для новачків підійде пробка до 3 см в діаметрі. Якщо у Вас є досвід, то краще розглянути щось побільше.
  • Форма. Залежно від призначення зовнішній дизайн може бути різним. З тонкою ніжкою - це плаги, які можна носити. З широкої ніжкою - це розширювачі, з якими ходити точно не вдасться. Вибирайте той вид, який відповідає вашим очікуванням.

Тепер ви знаєте як правильно вибрати або підібрати анальну пробку. Запрошуємо Вас пройти до нас у каталог і ознайомитися з асортиментом. Якщо все ж у Вас виникнуть питання, яку краще купити, ви завжди можете написати нам в онлайн чат і наші менеджери підкажуть та допоможуть з вибором.