1. Найращі вібратори для пари 2021 року - думка Інтімкі
 2. Як працює вібратор для пари ?
 3. Як користуватися вібратором для пари ?

 

За досвідом наших продажів з початку 2021 році сексшоп Intimka підготував для вас добірку трьох найкращих вібраторів для пари. Звання найкращих вони заслужили завдяки своїм характеристикам, виходячи з відгуків наших покупців, а також показників рівня продажу.

У цій статті нашого експертного блогу ми хочемо допомогти клієнтам вибрати найвдаліший варіант вібратора для пари, що став би найкращим саме для вас і щоб використовуючи цей девайс ви отримали саме те, що ви очікуєте.

Нижче ми докладно розглянемо характеристики трьох найкращих моделей, порівняємо їх між собою та акцентуємо вашу увагу на їх сильних і слабких сторонах. Якщо ви ніколи раніше не користувалися іграшками такого типу, то ми розповімо про їх специфіку, про те, як вони працюють та як користуватися вібраторами для пари. Також запропонуємо кілька сценаріїв, як можна користуватися найкращими моделями вібраторів для пари.

 

Найкращі вібратори для пари 2021 року - думка Інтімкі

 1. Satisfyer Double Love – одна з найкращих моделей вібратора для пари, новинка 2021 року, яка дуже швидко стала хітом продажів в сексшоп Intimka.

  Double Love принесе задоволення обом партнерам. Гнучка вигнута форма дозволяє використовувати Double Love і вагінально, і зовні. Вібрації двох потужних і незалежних в управлінні моторчиків з 10 заданими режимами для кожного з відростків передаються на клітор, точку G і чоловічий член.

  Широка кліторальна частина дозволяє цьому девайсу для пари більш щільно прилягати до голівки клітора, а потужний мотор працює так, що гарантовано доведе жінку до оргазму.

  Модель вважається найкращою серед подібних іграшок ще й тому, що нею дуже легко та зручно користуватися і керувати. Покупці полюбили Double Love за можливість змінювати його режими і настройки зі смартфона або з пульта. За допомогою програми користуватися девайсом одне задоволення, він легко управляється голосом або рухом пальця по екрану. Можна задати вібрації у ритм музики і навіть створювати та зберігати власні режими й малюнки. Детальніше про те, як працює вібратор для пари від Satisfyer, ви зможете прочитати в інструкції до даного девайсу для пари.

  Користуватися цим вібратором для пари можна як разом, так і одному партнеру самостійно.

  • Якщо товстий відросток помістити на клітор, а тонкий ввести у піхву, то під час вагінального проникнення віброефект будуть відчувати обидва партнери.
  • У якості спекотної прелюдії чоловік може допомогти своїй дівчині швидше збудитися, якщо, використовуючи вібратор, почне пестити чутливі ділянки - груди, клітор, вхід у піхву. Дівчина, у свою чергу, допоможе посилити задоволення свого хлопця під час мінету, якщо буде стимулювати його мошонку та пеніс.
  • Використовуючи цю іграшку, хлопець може допомогти дівчині отримати оргазм, якщо сам закінчив раніше за неї.
  • Одна з головних переваг даної моделі полягає у тому, що вона повністю водонепроникна. З Double Love ви можете навіть приймати ванну або користуватися ним у душі. Це найкраще, що можна було придумати!
  • Чоловік може дозволити своїй жінці повністю розслабитися та не відволікатися на перемикання режимів завдяки можливості зовнішнього управління з пульта або смартофона.

  Найкращий вібратор для пари від Satisfyer, крім всіх своїх умінь, функцій і властивостей, приємний на дотик і має розкішний вигляд, а ще його дуже зручно тримати в руках.

   

  Satisfyer Double Love
  Довжина: 7,5 см
  Товщина: 3х1,5 см
  Вібрація: 10 режимів
  Час роботи: 65 хвилин
  Матеріал: cилікон
  Виробник: Satisfyer (Германия)

   

 2. Однією з найкращих моделей вібратора для пари став Lovense Ambi.

  Він був випущений в 2017 році та за термін свого існування на ринку завоював безліч сердець. Незвичайний дизайн у формі молоточка нагадує велику вібропулю з ручкою, а мультифункціональність дає можливість по-різному використовувати цей вібратор для пари.

  Розглянемо переваги цієї однієї з найкращих моделей, спеціально створеної для пари:

  • Ця вібропуля більше і потужніше за інші завдяки сильному вібромоторчику.
  • Ручка цього вібратора для пари дозволяє зручно утримувати її рукою під час мастурбації або пестощів партнера і точково (якщо користуватися загостреним кінчиком) або обширно (широкою частиною) впливати на окремі ділянки тіла.
  • Нею можна користуватися і під час вагінального проникнення, наприклад, зручніше за все буде використовувати її у позах наїзниці, у місіонерській або доггі-стайл.
  • Вібропуля для пари Lovense Ambi працює як автономно, так і через спеціальний мобільний додаток, що відкриває доступ до безлічі різних функцій (зміна інтенсивності вібрації, можна використовувати готові режими вібрації або створювати свої програми, користуватися функцією управління вібрацією у такт музиці або голосу, будильником).
  • Управління вібропулею можливо через Bluetooth або через Інтернет, а це значить, що регулювати налаштування може і партнер, причому це може відбуватися як із сусідньої кімнати, так і з іншого континенту. Особливо актуально використовувати цю іграшку для тих пар, які змушені іноді розлучатися, але хочуть зберегти ефект наявності інтимної близькості.

  Вібропуля Ambi водонепроникна, ступінь захисту дозволяє занурювати її ненадовго у воду, тому нею можна користуватися у душі або брати з собою у ванну. Перед тим як використовувати цей вібратор для пари, його слід зарядити за допомогою USB-кабелю з магнітною підставкою, який пропонується у комплекті.

   

  Lovense Ambi
  Довжина: 8,6 см
  Діаметр: 2,7 см
  Вібрація: 4 режими
  Час роботи: до 2 годин
  Матеріал: cилікон
  Виробник: Lovense (Гонконг)

   

 3. Dorcel Perfect Lover – проста, не найдешевша, але на нашу думку, недооцінена на ринку модель. Ми сміливо можемо зарахувати її до категорії найкращих вібраторів для пари через низку її переваг.

  Вібратор для пари Perfect Lover зовні дуже нагадує Satisfyer Double Love:

  • така ж U-подібна форма,
  • гнучкий вагінальний відросток для кращої внутрішньої стимуляції,
  • наявність пульта, який працює, якщо користуватися ним у радіусі 15 метрів,
  • благородний зовнішній вигляд, який йому додає поєднання чорного бархатистого силікону та вставки під золотистий метал,
  • два потужних і тихих мотори, які можна використовувати паралельно або окремо. Вони допомагають одночасно стимулювати клітор зовні і зону G зсередини, а також передають вібрацію на пеніс;
  • 10 вбудованих режимів вібрації.

  На цьому схожість закінчується. Серед особливостей цієї однієї з найкращих віброіграшек для пари варто відзначити компактність і так званий тревел-формат, який передбачає наявність у комплекті м'якого мішечка для перевезення та зберігання виробу.

  Заряджається цей вібратор для пари за допомогою USB-кабелю. Perfect Lover бризкостійкий, тобто його можна використовувати у душі, але занурювати його під воду і користуватися ним у ванній не можна.

   

  Dorcel Perfect Lover
  Довжина: 8,1 см
  Діаметр: 2,8 см
  Вібрація: 10 режимів
  Час роботи: 60 хвилин
  Матеріал: cилікон
  Виробник: Dorcel (Франція)

   

Як працює вібратор для пар ?

Вібратор для пари найчастіше за все виглядає як гнучка буква U з силікону, всередині якої розташовано зазвичай два незалежних вібромотори, рідше один (в старих моделях). Моторчики можуть працювати окремо або одночасно.

Як же працює вібратор для пар? Принцип роботи цього різновиду іграшок для пари полягає в одночасному внутрішньому і зовнішньому впливі на статеві органи жінки та на член її партнера. Характер використання мало чим відрізняється для виробів від різних виробників. Суть у тому, що задоволення від роботи девайса партнери можуть отримувати як окремо, пестячи один одного або мастурбуючи, так і одночасно, якщо користуватися ним займаючись сексом.

У деяких девайсах передбачено навіть віддалене управління через Інтернет. Про те, як працює вібратор для пари і як його правильно використовувати, є докладний опис до кожного конкретного виробу.

Більшість вібраторів для пар працюють від вбудованого акумулятора, який заряджається за допомогою кабелю або магнітної зарядки. Наявність вбудованого акумулятора обумовлює велику потужність моторчиків та тривалість безперервної роботи. Тому ними оснащені найкращі та найсучасніші моделі, які дуже добре зарекомендували себе під час використання, тому варто вибирати саме їх.

На ринку інтимних товарів є також вироби, що працюють від батарейок, але вони, як правило, не видають таку ж потужну вібрацію, як їх акумуляторні аналоги.

Для включення та зміни режимів ви можете використовувати різні варіанти:

 1. кнопочки на корпусі,
 2. дуже зручно користуватися зовнішнім пультом управління,
 3. смартдевайсами для пар можна додатково управляти через додаток на смартфоні.

Крім можливості використовувати пульт і в залежності від складності смарт вібратора для пари їм можна управляти різними способами:

 • користуватися управлінням з телефону голосом через мікрофон;
 • задавати зміни малюнків вібрації під музику;
 • рухом пальця по екрану телефона регулювати ритм, темп і силу вібрації;
 • створювати і зберігати свої програми роботи і ділитися, щоб ними могли користуватися і інші власники аналогічних виробів цього ж виробника.

 

Як користуватися вібратором для пар ?

Користуватися вібратором для пари досить легко. Використовуйте цей парний девайс до, під час і після інтиму.

 1. Стимулюйте будь які ерогенні зони один одного під час попередніх ласк, щоб краще збудитися, а у жінки виділився секрет для комфортного ковзання під час проникнення і фрикцій.

 2. Ви можете використовувати іграшку для орального і вагінального сексу, а також для анала (існують і такі моделі).

  Спеціальна форма виробу дозволяє зручно користуватися ним, розташувавши девайс на кліторі і статевих губах, а внутрішній відросток помістивши всередину вагіни. При цьому нічого не завадить чоловікові увійти до піхви і разом зі своєю партнеркою отримувати море приємних відчуттів від вібрації. Партнерка, в свою чергу, отримує додатковий тиск на чутливі точки всередині піхви і стимуляцію зони G, що наближає оргазм.

 3. Якщо один з пари кінчає раніше, то він може використовувати можливість взяти управління оргазмом іншого "в свої руки" і за допомогою цієї іграшки довести партнера до яскравого фіналу.

Поверхня вібраторів для пари вкрита ніжним і приємним на дотик силіконом, який боїться агресивного впливу. Тому з такими виробами найкраще за все використовувати лубрикант на водній основі. Це забезпечить найкраще ковзання і не зашкодить структурі матеріалу.

Після того як ви закінчили використовувати вібратор для пари, його слід промити під проточною водою, обробити спеціальним дезінфектором, висушити і зарядити (з батарейкового вийняти батарейки). Такий догляд дозволить девайсу працювати без поломок і збереже ніжну поверхню матеріалу в ідеальному стані.

Виробники забороняють користуватися вібратором для пари коли він заряджається і не рекомендують повністю розряджати акумулятор своїх виробів, бо це зменшує термін їх роботи.

Тепер у вас є уявлення, як підібрати для себе найкращий вібратор для пари, як ці вироби працюють, як користуватися вібраторами для пари і який їм потрібен догляд. Перед першою покупкою визначтеся, чи подобається обрана модель вашому партнерові та оцініть за характеристиками, чи зможе вона задовольнити потреби вашої пари.

Для того щоб вам було легше визначитися з вибором, ми підготували порівняльну таблицю, яка більш наочно відображає переваги тієї чи іншої моделі з нашого огляду. Порівняння допоможе вам отримати більш повне уявлення про те, як можна користуватися топовими моделями 2021 року за версією Intimka.

Вдалих вам покупок і незабутніх задоволень!