Вакуумний стимулятор клітора - жіноча інтимна іграшка, яка стане хорошою помічницею як в парі, так і для одиночних ігор і мастурбації, і представлена ​​для жителів України в сексшоп Інтимка.

Сексуально розкуті жінки не зациклюються на чоловікові як на єдиному джерелі сексу і оргазму, а розширюють свої можливості для отримання задоволень, користуючись сучасними досягненнями провідних світових виробників секс-іграшок - вібраторами, стимуляторами, вагінальними кульками і т.д.

Багатьом нашим клієнткам цікаво, чому вакуумний стимулятор краще і чим відрізняється від вібратора, адже зовні деякі моделі можуть бути схожі одна на одну.

Важливими особливостями між стимулятором клітора і вібратором є:

Безконтактний вплив. Вакуумний кліторний стимулятор діє безконтактно, під час роботи він не стикається з клітором, не натирає його головку, не робить поступальних рухів і не вібрує. Для порівняння, вібратор оснащений одним або двома вібромоторами, що забезпечують дрібні тремтячі рухи.
Наявність у стимулятора мембрани, через яку створюється вакуум. У звичайних і навіть мультифункціональних вібраторів такої функції немає.
Безшумна робота. Якщо моторчики вібраторів видають характерні звуки, то вакуумні кліторальні стимулятори працюють беззвучно.
Відсутність звикання і збереження чутливості клітора. Сильний тиск або часте тертя під час мастурбації призводять до того, що клітор перестає реагувати на ніжні ласки і вимагає ще більш сильного впливу або більш гарячої води і т.д. Так ось з вакуумним стимулятором ця ситуація виключена.

 

Для чого найчастіше використовують вакуумний стимулятор клітора

Доведено, що оргазм як фінальна частина сексу для жіночого здоров'я важливіше, ніж секс як такий, тому вакуумний кліторний стимулятор має різне застосування.

 • Мастурбація. Незалежно від наявності постійного партнера цей спосіб отримання тілесного задоволення завжди підніме настрій, утамує сексуальний голод і доведе жінку до оргазму.
 • Під час сексу можна самій пестити клітор стимулятором або довірити це партнеру (партнерці).
 • Дівчина може сама "догнатися" після сексу, якщо партнер не встиг її задовольнити в процесі. Помастурбувати і отримати оргазм після статевого акту для жінки краще, ніж мовчки ображатися або сваритися з коханим. Деякі вважають за краще допестити себе в ванній, але якщо у вас довірчі відносини, то цікаво зробити це при партнері самостійно або надати можливість довести вас до оргазму, вручивши кліторальний стимулятор чоловіку.

 

Як користуватися вакуумним стимулятором для клітора

Вакуумний кліторальний стимулятор простий у використанні та в догляді. Найчастіше моделі цих іграшок бризкостійкі, мають знімний носик, щоб його можна було помити і обробити дезінфектором.

 • Заряджена іграшка включається натисненням кнопки на корпусі. Якщо у моделі передбачено декілька режимів, то нею ж або окремою кнопкою перемикаються і режими.
 • Носик жіночого стимулятора прикладається до головки клітора, а далі спрацьовує ефект вакууму і відбуваються хвилеподібні посмоктуючі рухи. Потоки повітря проходять через мембрану і м'яко впливають на клітор.
 • Ефект приголомшливий і швидкий: оргазм, а іноді навіть сквірт, без будь-якого тертя клітора настає через 3-4 хвилини.
 • Після цього стимулятор можна вимкнути, промити і обробити накінечник, дати висохнути і прибрати або поставити на зарядку.

 

Вакуумний кліторальний стимулятор і його різновиди

Зараз купити вакуумний стимулятор в sexshop зовсім нескладно. В онлайн-магазині intimka.ua пропонується широкий вибір стимуляторів на будь-який смак і кишеню.

Є моделі акумуляторні, а є ті, які працюють від батарейок. У останніх, як правило, ціна нижче.

 • Акумуляторні моделі мають ряд переваг, вони легко заряджаються і працюють довше, ніж батарейкові. Крім того, вам не доведеться постійно мати вдома запаси батарейок. Тому якщо іграшкою ви будете користуватися часто, то є сенс придбати стимулятор для клітора саме на акумуляторі.
 • Вакуумні кліторальні стимулятори бувають як простими, однозадачними, так і з додатковими функціями. Вже розроблені гібридні моделі.
 • Деякі зовні нагадують, наприклад, вібратор-кролик, тільки короткий відросток оснащений мембраною, а вагінальний - функцією вібрації. Це зручно і підсилює приємні відчуття під час використання.
 • Кліторальний стимулятор з віброяйцем. Це дві різні іграшки, які можна синхронізувати через смартфон.
 • Вакуумні стимулятори з вібратором для пари. Нова іграшка з безліччю режимів стимуляції і вібрації, яка працює, щоб зробити приємне одночасно і чоловікові, і жінці. Вона має форму «степлера». Вібруюча частина вставляється в піхву, а вакуумний носик лягає на клітор. Коли чоловік входить в вагіну, йому стає тугіше, а у жінки відбувається тиск на зону G. Вібрацію жінка відчуває всередині тіла, а чоловік - членом. Оргазм чудовий у обох!
 • Жіночий стимулятор з підігрівом.
 • Дорожні міні-версії вакуумного стимулятора.
 • Смарт-стимулятори, якими можна управляти дистанційно через телефон.

Як бачите, варіантів достатньо, і тенденція показує, що швидше за все, на ринку з'являться ще більш сучасні моделі кліторальних стимуляторів, принаймні виробники не стоять на місці і регулярно радують нас новинками.