Лубрикант, або змазка - це засіб, що потрібен для зменьшення тертя і забезпечує ковзання під час сексу.

Такий інтимний лубрикант замінює і доповнює натуральну жіночу змазку, робить проникнення комфортним і безпечним. Завдяки змазці ніжна слизова не пересихає і на ній не утворюються мікротріщини, через які могли б проникати інфекції.

 

У яких випадках необхідно купити лубрикант для сексу ?

Додаткове зволоження не тільки ніколи не завадить, але й є одною з головних умов для приємного сексу. Тому можна відзначити випадки, коли застосування лубриканта не тільки бажано, але й обов'язково:

  • При сухості піхви, яка може мати різні причини - гормональний збій, менопауза або прийом медикаментів.
  • У період вагітності партнерки і після пологів.
  • Обов'язково під час анального проникнення. Природна змазка в цій частині тіла відсутня, тому потрібно запастися спеціальним лубрикантом для анального сексу і використовувати його рясно.
  • Дискомфорт і болісні відчуття, які під час сексу відчувають деякі жінки в силу фізіологічних чи психологічних причин. Їх змазки може не вистачити для того, щоб забезпечити гарне зволоження. Це відбувається, якщо жінці недостатньо попередніх пестощів і вона недостатньо збуджена перед сексом, а також під час секс-марафонів, коли партнерка втомилася.
  • При мастурбації або під час сексу з використанням іграшок для дорослих.

 

Чому краще купити лубрикант і не використовувати підручні засоби ?

Лубрикант имеет гелеобразную структуру и чаще всего он прозрачный, отчего может сложиться ошибочное мнение, что на роль лубриканта сгодятся и другие похожие по консистенции вещества, но это не так.

Ні в якому разі не потрібно замінювати спеціальний лубрикант кремами, вазеліном, косметичним гелем, шампунем, медом, маслом, збитими вершками і т.д. Це все не призначене для внутрішнього застосування і може нашкодити організму - викликати хімічний опік, алергічні реакції і порушити мікрофлору слизової оболонки ніжних інтимних органів.

З цієї причини купити лубрикант для сексу - безпечніше і дешевше, ніж може обійтися лікування.

Варто звернути увагу, що для різних видів сексу виробники пропонують спеціальні інтимні змазки, які відрізняються між собою основою, складом і консистенцією, наявністю або відсутністю додаткових ефектів.

 

Що таке лубрикант і на якій основі він буває ?

Зараз пропонується широкий спектр різних змазок, ми не будемо радити певний бренд, але ви повинні розуміти, що лубриканти випускають на різній основі.

Змазки на водній основі - мастхев для вашої секс-аптечки. Нейтральний склад сприяє тому, що цей засіб стає універсальним. Такі лубриканти можна поєднувати з будь-якими секс-іграшками і практикувати з ними будь-який вид сексу. Вони зволожують, не липнуть і добре вбираються.
Силіконові змазки утворюють на поверхні тіла плівку, погано всмоктуються і тому мають більш довгий вплив. Силіконові лубриканти найкраще використовувати в душі і для анального сексу без використання іграшок.
Комбіновані змазки мають в своїй основі декілька речовин, наприклад, силікон і воду, і кожна з них наділяє готовий гель своїми кращими властивостями - живлення, зволоження, довге ковзання.
Масляний лубрикант - дуже вдалий засіб для анального сексу між партнерами без використання презерватива. Такі змазки мають більш тривалу дію, вони густіші в порівнянні з перерахованими вище змазками та відмінно підходять для еротичного масажу.