1. Що таке віброкільце на пеніс та які бувають
  2. Як використовувати віброкільце для члена
  3. Віброкільце. Інструкція як надіти

 

Віброкільце – відмінна секс-іграшка для пари. Нижче ми докладніше розповімо, що таке віброкільце на пеніс, як його обрати та використовувати, та на що звернути увагу при покупці. Зі статті ви дізнаєтеся, які бувають вібруючі кільця для члена та чим вони відрізняються між собою.

Також ми наведемо коротку інструкцію, як використовувати віброкільце на пеніс і як за цією секс-іграшкою доглядати.

 

Що таке віброкільце на пеніс та які бувають ?

Нові клієнти сексшопа часто запитують, що таке віброкільце на пеніс та для чого воно потрібне. Це від самого початку чоловіча секс-іграшка, але частіше її використовують пари.

Чоловіки одягають віброкільце на пеніс для посилення ерекції, продовження статевого акту та отримання додаткового задоволення собі та партнерці. При використанні вібруючого кільця для члена обидва відчувають приємну дію віброволн, тому воно вважається повноцінною іграшкою для пари.

Ерекційне віброкільце для пеніса виглядає як кільце з внутрішнім діаметром від 2,5 до 5 см, щоб щільно охоплювати пеніс. Так відтік крові від статевого органу буде сповільнюватися, а стан збудження залишиться довше.

Існують кілечки для члена простіші, з одним режимом вібрації, а також більш складні – мультифункціональні або керовані через смартфон віддалено. Їх поверхня може бути гладкою або рельєфною.

Девайси, які продаються в секс шоп Інтімка, виготовлені тільки з безпечного медичного силікону з кнопкою на поверхні, а всередині корпусу знаходиться невеликий вібромоторчик і елемент живлення - батарейки або акумулятор.

Акумуляторні моделі віброкілець на пеніс коштують дорожче батарейкових, вони більш сучасні та мають свої переваги. Головне - не забувати їх не тільки використовувати, а й вчасно заряджати за допомогою USB-кабелю або магнітної зарядки. Батарейкові версії прості у обслуговуванні, елементи живлення легко змінюються на нові, але тоді вам доведеться враховувати, що такий виріб вимагає наявності певного запасу батарейок у будинку.

Більшість віброкілець водонепроникні, тобто їх можна використовувати і в ванній, але про це краще читати у інструкції до конкретної моделі віброкільця на пеніс.

 

Як використовувати віброкільце для члена ?

Ми наведемо кілька основних варіантів, як використовувати віброкільце для члена. І, незважаючи на те, що вібруюче кільце призначене для носіння на чоловічому члені, ви зможете використовувати його за різними сценаріями, як вибираючи один, так і поєднуючи або чергуючи їх.

  • Під час прелюдії, тримаючи у руці, проходитися включеним кільцем по особливо чутливим ділянкам тіла - соскам, мошонці, промежині, клітору, статевим губам. Особливо це актуально для моделей, куди у спеціальний отвір вставляється зйомна вібропуля.
  • Використовувати віброкільце для члена під час або після мінету для отримання феєрверку відчуттів.
  • Під час вагінального сексу, розгорнувши вібруючий відросток або пелюстку віброкільця так, щоб він торкався клітора партнерки або пестив мошонку.

Якщо ви вже підібрали собі девайс за розміром, то після покупки цієї секс-іграшки варто вивчити, як використовувати віброкільце правильно.

 

Віброкільце. Інструкція як надіти

При виборі девайса клієнтів цікавить інструкція до віброкільця, щоб розуміти, як правильно одягнути його на пеніс і як зняти.

Відзначимо кілька важливих моментів, про які варто пам'ятати використовуючи віброкільце.

  1. Віброкільце виготовляють з еластичного силікону, тому воно добре тягнеться. Але все ж слід враховувати анатомічні особливості та підбирати такий діаметр, щоб основа пеніса у бойовій готовності не передавлювалася, а лише була щільно охоплена. Спадати віброкільце теж не повинно.
  2. Спочатку віброкільце для пеніса слід включити. Якщо ви робите це у перший раз, то пам'ятайте, що у батарейкових моделях між контактом і батарейкою може бути прокладена спеціальна ізоляційна прокладка у вигляді плівки або паперового кружка, яку потрібно зняти.
  3. Надівається кільце тільки на ерегований пеніс (волосся на лобку краще заздалегідь вкоротити). При цьому потрібно використовувати сумісну з матеріалом кілечка змазку, найкраще на водній основі. Знімати кільце з пеніса можна, якщо чоловік хоче кінчити.
  4. Не рекомендується тримати виріб надягнутим на член довше 20 хвилин щоб не утворився застій крові у тканинах. При будь-яких хворобливих відчуттях і дискомфорті дуже гарне негайно зняти.
  5. Після використання кільце для члена слід промити та обробити дезинфектором. Моделі, що заряджаються - зарядити та не допускати повної розрядки акумулятора.

При правильному підборі, використанні та догляді згідно з інструкцією віброкільце на пеніс прослужить вам, доставляючи максимальне задоволення для пари, забезпечуючи ефект віброчлена та подовжуючи секс.

Тепер вам точно, повинно бути зрозуміло, що таке віброкільце. Універсальний за своїм призначенням секс девайс, який при правильному використанні за інструкцією здатний принести багато задоволення будь-якій парі. Вибирайте віброкільце на пеніс разом у каталозі нашого сайту магазина INTIMKA.