Зміст:

ᐅ Чому варто купити анальну стразу для носіння ?

ᐅ Секрети пробок з кристалом для носіння

ᐅ Як вибрати пробку для носіння з кристалом

ᐅ Чим силіконова пробка зі стразою чи кристалом відрізняється від металевої

ᐅ Як вставляти анальну пробку з кристалом

ᐅ Чому краще мати кілька анальних пробок з кристалом і як їх використовувати


Анальна пробка для носіння із стразоюПробка для носіння зі стразою – шикарна прикраса, яку можна носити на інтимні побачення, і найкрасивіша із сексуальних іграшок для стимулювання ануса. Така іграшка для носіння – це приємний інтимний досвід.

Багато пар використовують пробки з камінням у своїх сексуальних іграх для додавання новизни відчуттів. Пробочки з кристалом відрізняються за товщиною, тому для себе знайдуть відповідний варіант як початківці, так і досвідчені любителі аналу.

Страза для носіння допомагає розслабити м'язи ануса і приносить задоволення завдяки стимуляції нервових закінчень у даній ділянці тіла.

 

Чому варто купити анальну стразу для носіння

 

Силіконова анальна страза для носінняАнальна страза для носіння – пікантна покупка, яка може стати справжньою знахідкою для ваших сексуальних втіх. Вона здатна привернути увагу партнера, розслабити та підготувати попу до проникнення, а також створити тугість під час вагінального сексу.

Ті, хто вирішив купити такі красиві стрази для носіння в попці, оцінили їхні переваги:

  1. Естетично виглядає. Плаг зі стразою – інтимна прикраса, яка створить дивовижну сексуальну атмосферу та стане симпатичним сюрпризом для партнера, коли дівчина зніме трусики.
  2. Відмінна підготовка до анального сексу, якщо ви його плануєте. Плаг зі стразою допоможе розслабити внутрішній сфінктер, щоб проникнення було легким та приємним.
  3. Експерименти на прогулянці. Найсміливіші дівчата використовують плаги для носіння зі стразом, коли їдуть на побачення або виходять на прогулянку. Можна просто повідомити партнера, що у вас є сюрприз або дати помацати стразу через одяг.
  4. Тугість під час вагінального проникнення. Пробічку зі стразою можна не витягувати з попи під час сексу. Щільно буде обом партнерам, а оргазм стане неймовірним.

 

Секрети пробок з кристалом для носіння

 

Кристал для носінняДеякі стрази для носіння в попі мають секретну функцію –  зміщений центр ваги. У серцевині виробів такого типу знаходиться важка кулька, яка перекочується і барабанить під час рухів тіла.

Вставивши кристал для носіння в попку перед прогулянкою, ви отримаєте неймовірні відчуття, оскільки кожен рух відчувається як вібрація. Однак з таким девайсом у тілі далеко не підеш, адже рівень збудження буде просто неймовірним.

Також плаг із кристалом для носіння можна не витягувати під час вагінального сексу, і він даватиме вібрацію при кожному поштовху, щоб додатково відчувалися збудження та вагінальна тугість, особливо в позі «чоловік позаду».

 

Як вибрати пробку для носіння з кристалом

 

Плаг із кристалом – це прикраса для попки, яку можна випробувати разом із чоловіком. Головне правильно «подати» цю секс-іграшку і в потрібний момент запросити чоловіка до її використання. Дозвольте йому пограти інтимною стразою, спробувати ніжно вставити та витягнути кристал для носіння з вашої попи.

Стрази для носіння в анусі бувають різних розмірів, форм і можуть бути зроблені з металу або силікону.

Перед покупкою кристала варто знати, на що звернути увагу. Головним критерієм має бути ваш досвід в аналі, тому страза має бути правильного розміру.

Пробки для носіння з кристалом різних розмірівВибір анальної пробки зі стразою має відбуватися не за красою анального стразу, а за діаметром пробки.

Популярні бренди секс-іграшок пропонують пробки для носіння в трьох типорозмірах, а також подарункові набори.

S - МАЛЕНЬКА. Діаметр її приблизно 2,5-2,9 см. Такий плаг підійде тим, хто називає себе новачком у питаннях стимуляції ануса.

M - СЕРЕДНЯ. Діаметр близько 3,4 см підійде тим, хто не раз пробував backdoor секс.

L - ВЕЛИКА. Її діаметр від 4 см. Цей варіант - для впевнених поціновувачів аналу і тих, хто активно практикує його.

Крім того, симпатичні пробочки зі стразами відрізняються не тільки за розміром, але й за вагою, що залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені.

 

Анальная страза Dorcel Diamond Plug BLACK S (2,7 см)

Анальна страза Dorcel Diamond Plug S (2,7 см)

Набір анальних пробок із кристалом Alive Metal Plug Kit

Набір анальних страз Alive Metal Plug Kit

 

 

Чим силіконова пробка зі стразою чи кристалом відрізняється від металевої

 

Скляна пробка зі стразою або кристаломПлаги зі стразою можуть бути металевими або силіконовими, іноді скляними. Залежно від своїх переваг ви можете вибрати те, що вам до вподоби, враховуючи такі параметри:

1. Діаметр плага зі стразою. Наведені вище приблизні значення в сантиметрах, а ширина зростає з досвідом. Перед покупкою кристала для попи достатньо розуміти, що є іграшки для:

  • новачків;
  • практикантів такого сексу;
  • досвідчених користувачів.

Крім діаметра звертайте увагу на проникну довжину. Вона має бути комфортною для вас.

Силіконова анальна пробка зі знімним кристалом2. Вага іграшки. Вироби з силікону вдвічі легші за тих, що зроблено металу. Середня вага маленької металевої пробочки десь 54 г, а силіконової близько 30 г. Враховуйте, що чим важча іграшка, тим складніше її носити в попі.

3. М'якість. Силиконові аксесуари будуть ніжнішими на дотик, а їх ніжка гнеться, що дозволяє ще більше підлаштуватися під тіло. Тим, хто надає перевагу ніжнішим і м'якшим виробам, цей варіант сподобається точно.

4. Колір. Металеві анальні пробки з кристалом, як правило, сріблясті або золотисті. Силікон дає можливість вибрати будь-який колір із лінійки виробника.

5. Кристал. У силіконових пробках кристал може бути різної форми - серця, квітки. Крім того, він знімний, тобто не приклеєний до корпусу як у металевих, а вкладений у кишеньку. Це дозволяє ретельніше очищати корпус іграшки після використання.

6. Підходящий лубрикант. З металевою або скляною поверхнею секс-іграшки ви можете використовувати змазку на будь-якій основі – водній, силіконовій, маслянійї чи гібридній. Для пробки із силікону підійде виключно водна основа лубриканта.

 

Як вставляти анальну пробку з кристалом

 

Як вставляти анальну пробку з кристаломПропонуємо невелике відео, як вставити пробку, щоб розслабити внутрішні м'язи сфінктера.

Перед застосуванням анус і саму пробку потрібно рясно змастити лубрикантом.

Вставляти пробку необхідно повільно, не поспішаючи, поки її головка повністю не опиниться в тілі. Стопер зі стразом не дасть пробці повністю провалитися.

Грушоподібна форма ідеально підходить для анатомії тіла, і через 2-3 хвилини виріб майже не відчуватиметься всередині.

Тоненька ніжка анального кристала дозволяє анусу практично повністю закритися, а значить, він триматиметься в тілі легко.

 

Чому краще мати кілька анальних пробок з кристалом і як їх використовувати

 

Силіконові анальні пробки із кристаломЯкщо ви вже практикуєте анал, то набір з декількох різних за величиною анальних пробок з кристалом буде для вас якраз. При використанні пробочок навіть для підготовки до анального сексу, однозначно знадобляться як мінімум дві в різному розмірі. Їхнє покрокове використання набагато краще підготує анус до проникнення.

Перший крок. Вставте в попу найменший плаг хвилин на 15, ніжно витягніть, вставте назад і повторіть так кілька разів.

Другий крок. Меншу пробічку з кристалом замініть більшою і залиште її всередині на деякий час. Вона набагато легше увійде у попу після маленької.

Після такої підготовки дівчина буде готова до анального сексу.

Під час підготовки ви також можете експериментувати з температурою плага, опустивши його в гарячу воду або охолодивши перед застосуванням. Так ви отримаєте ще більший спектр відчуттів.

 

Якщо хочете спробувати пробочку з кристалом для носіння, але ще сумніваєтеся або не знаєте, з чого почати, вибирайте анальний плаг зі стразою найменшого розміру і не забудьте купити до нього спеціальний лубрикант.

Приємних експериментів!