Зміст:

Що таке фінгеринг і навіщо він потрібний?

Як відбувається фінгерінг: види інтимних пестощів

Що зробити, щоб вагінальний фінгеринг пройшов яскраво та подарував лише приємні емоції?

Кращі пози для вагінального та анального фінгерингу


 

ФінгерингФінгеринг - недооцінена багатьма сексуальна техніка, яка полягає у стимуляції статевих органів пальцями для різноманітних відчуттів, збудження та задоволення. Попри те, що багато пар не сприймають такі пестощі серйозно, вони можуть виходити далеко за рамки звичайної мастурбації. Але для цього необхідно набратися сміливості для відкритих експериментів.

 

Що таке фінгеринг та навіщо він потрібний?

 

Фінгеринг - це чудовий спосіб дізнатися про сексуальні уподобання партнерки, відчути її ерогенні зони та віднайти ті чутливі місця, які були невідомі навіть їй самій. Така інтимна гра як фінгеринг дарує різноманітність та відкриває горизонти для творчості у сексуальному житті.

 

Фінгерінг може стати чудовою знахідкою для тих, хто шукає нових вражень або зазнає складнощів з отриманням оргазму. Адже багато жінок, на жаль, так і не досягають розрядки під час статевого акту через те, що не можуть зосередитися на власному задоволенні, соромляться чи не знають, як вказати партнерові на свої побажання. Фінгеринг стане надійним способом досягти оргазму.

 

Існують техніки вагінального фінгерингу, що здатні привести жінку до потужного оргазму та сквірту. Запорукою оргазму під час фінгерингу є максимальне розслаблення жінки. Спочатку можна зробити масаж всього тіла та ерогенних зон, а потім приступати до пестощів двома пальцями, якими треба намацати точку G та масажувати її рухами, що нагадують жест «йди сюди».

 

Як відбувається фінгеринг: види інтимних пестощів

 

Фінгеринг - це не просто зворотно-поступальні рухи вказівним пальцем. Для експериментів можна використовувати різні пальці рук, і самі руки, і навіть ноги.

 

Виділяють кілька різновидів фінгерингу:

 • Табінг – варіант вагінального фінгерингу. У цьому разі проникнення виконується лише великим пальцем руки. Це ідеальний варіант для тих, хто не в захваті від глибокого проникнення. Великий палець досить товстий і відмінно підходить для стимуляції першої третини піхви, де знаходиться особливо багато чутливих точок.
 • Тоїнг. Така практика вагінального фінгерингу включає стимуляцію вульви та входу у піхву пальцями ніг. Вона викликає неймовірне захоплення у тих дівчат, які люблять чоловічі ноги і вважають їх своїм фетишем. До гри можна залучати ступні.
 • Анальний фінгеринг. Як стає зрозуміло з назви, у цьому разі пестощі спрямовані на стимуляцію анальної зони. За таких умов пальцям зовсім не обов'язково проникати всередину – інтимні погладжування кільця м'язів анального отвору, а також натискання та вібрації можуть подарувати масу яскравих відчуттів. Також анальний фінгеринг цілком можна поєднати з вагінальним або зі стимуляцією вульви.
 • Оральний фінгеринг. Багато хто забуває, що губи і рот - це суцільна ерогенна зона, це стосується як чоловіків, так і жінок. Стимуляція різних точок на губах, щоках, язику може подарувати яскраве задоволення. Пальці під час орального фінгерингу можуть лише трохи торкатися рота або проникати досить глибоко — все залежить від ваших уподобань.

 

Крем для мастурбації Swiss Navy Premium (150 мл)

Крем для мастурбації Swiss Navy (150 мл)

Гель-смазка для мастурбации Bijoux Indiscrets SLOW SEX Finger play gel (30 мл)

Гель для мастурбації Bijoux Indiscrets (30 мл)

 

 

Що зробити, щоб вагінальний фінгеринг пройшов яскраво та подарував лише приємні емоції?

 

Розібравшись, що таке фінгериинг, можна спробувати використати його у своєму сексуальному житті. І перше, що треба зробити, — обговорити свої бажання, плани та фантазії з партнером.

 

Жінкам варто:

 • спробувати самостійно попестити себе, щоб визначитися з уподобаннями;
 • бути готовою продемонструвати партнеру на практиці найулюбленіші пестощі;
 • бути відкритою та готовою до взаємодії.

 

Список рекомендацій для чоловіка буде ширшим. Якщо ви плануєте вагінальний фінгеринг:

 • обов'язково зробіть манікюр - будь-яка задирка може сильно зіпсувати вечір;
 • подбайте про змазку - можливо вона й не знадобиться, але при її дефіциті вам доведеться непросто;
 • не поспішайте - добре розігрійте партнерку перед фінгерингом, а потім дійте повільно та максимально ніжно;
 • комбінуйте рухи - використовуйте різні пальці, долоні, а за потреби й обидві руки, а також не зациклюйтесь на одному виді рухів;
 • будьте готові до експериментів - у процесі можна використовувати різні секс-іграшки, щоб посилити яскравість відчуттів.

 

Найкращі пози для вагінального та анального фінгерингу

 

Займатися вагінальним та анальним фінгерингом найзручніше:

 • коли партнерка сідає обличчям до партнера, розсуває ноги та спирається спиною на подушку, спинку ліжка чи крісло;
 • коли обидва партнери лягають лицем один до одного — звичайно, у цій позі чоловік не може бачити, що він робить, але в ній зручніше цілуватися, а жінка може регулювати активність дій під час фінгерингу;
 • у позі ложки - тут чоловік отримує відмінний доступ до промежини та трохи ускладнений до анальної області, але другою рукою може стимулювати груди.

 

Найголовнішою запорукою успішного фінгерингу є відкритість і готовність говорити партнеру про свої відчуття. Не бійтеся експериментувати та пробувати щось нове, і тоді така сексуальна практика подарує безліч яскравих емоцій.