Вібропуля - це різновид маленьких вібруючих стимуляторів, які мають форму пулі (як у пістолета або автомата). Початковий дизайн був саме таким. Деякі виробники продовжили цю традицію та випускають маленькі вибратори у формі пулі. Для більшості моделей ця назва лишилась просто історичною, а самі вібропулі мають зовсім іншу форму. Але всі вони відрізняються мініатюрним розміром та є відмінним джерелом задоволення. Жінки, які встигли використати цю іграшку на практиці, запевняють, що від його застосування можна отримати чимало незвичайних емоцій та яскравих відчуттів. А тим, хто тільки дізнався, що таке вібропуля, варто задуматися про її використання.

 

Для чого потрібна вібропуля, і чи потрібна вона взагалі ?

Вібропуля — це невеликий еротичний девайс з вбудованим вібраційних механізмом. Так для чого вона потрібна? Найчастіше її використовують для стимуляції клітора. Але насправді, мініатюрний стимулятор підійде для захоплюючих ігор з різними ділянками статевих органів. А ще цю крихітку можна використовувати для стимуляції інших ділянок шкіри. Розберемося, для чого потрібна вібропуля ще:

 • для стимуляції сосків (як жіночих, так і чоловічих), що пробуджує збудження та стимулює сексуальний апетит;
 • для поєднання з мастурбатором і надувними ляльками, вібропуля для чоловіків може бути розміщена в вагіні надувної ляльки та забезпечити додаткову стимуляцію пеніса;
 • використовувати при сексуальних іграх (можливе використання на етапі розігріваючої прелюдії або безпосередньо під час сексуальних пестощів);
 • для впливу на клітор і зону біля нього при соло утіхах або постільних іграх з партнером;
 • для додаткової стимуляції члена при оральномих пестощах - в цьому випадку жінці необхідно тримати вібропулю в роті;
 • для ігор у публічних місцях - вироби на дистанційному управлінні можна покласти у трусики або ввести в піхву та відправитися на прогулянку, віддавши пульт управління партнеру.

Відмінна фантазія та відсутність будь-яких заборон допоможе знайти чимало варіантів для використання вібропулі. Мініатюрний девайс стане джерелом величезного задоволення. Можна довго замислюватися чи потрібна вібропуля для використання у вашому сексуальному житті. Але вартість такої іграшки порівняно невелика, тому купити вібропулю можна просто у якості експерименту. Звичайно ж, остаточно вирішувати чи потрібна вібропуля у вашому інтимному житті тільки вам.

 

Як використовувати вібропулю під час сексу ?

Варіантів використання такого невеликого вібратора, як видно, існує чимало. Замислюючись про те, як використовувати вібропулю, спробуйте дотримуватися кількох рекомендацій:

 • спробуйте використовувати маленький вібростимулятор ще під час прелюдії, легкі торкання до ерогенних зон допоможуть розпалити максимальне збудження;
 • під час еротичних ігор вібропулею можна торкатися мошонки чоловіка, ануса, статевих губ і напружених сосків, якщо використовувати лубрикант, можна відчути максимально яскраві почуття;
 • для наближення розрядки можна використовувати вібропулю паралельно з вагінальним або анальним проникнення - якщо впливати нею на клітор, оргазм не змусить себе чекати.

Вібропулю можна використовувати у комплекті з ерекційним кільцем, анальними пробками, ланцюжками та іншими стимуляторами. У багатьох таких виробах є отвори у формі кільця. У них відмінно поміщається вібропуля, що відкриває нові горизонти її використання.

Дівчина може сміливо вручити вібродевайс своєму партнеру та віддати йому усі бразди керування. Розібравшись, як використовувати вібропулю, чоловік зможе довести партнерку до солодкої несамовитості.

 

Чому варто купити вібропулю: найкраща секс-іграшка

Багато дівчат впевнені, що вібропуля - це найкраща секс-іграшка. Серед її переваг:

 1. Універсальність. Якщо вибрати фалоімітатор або анальну пробку з першого разу досить складно, то невеликий вібростимулятор використовується здебільшого для зовнішньої стимуляції та має безліч варіантів використання.
 2. Адекватна ціна. Вібропуля коштує відносно недорого (у порівнянні з класичними вібраторами), що є величезним плюсом для тих, хто тільки розбирається у різноманітті секс-іграшок.
 3. Скромний зовнішній вигляд. Вібропуля абсолютно не нагадує статеві органи, відповідно, її зовнішній вигляд не буде бентежити вашого партнера та не викличе зайвих питань у дитини або мами (якщо хтось випадково побачить таку іграшку у вашій косметичці).

Вібропуля — це ідеальний стимулятор незалежно від того, яку мету ви собі ставите і як збираєтеся її використовувати. З нею можна досягти швидкого та яскравого оргазму, особливо не напружуючись. А можна використовувати вібропулю для солодкої та нескінченної насолоди, дражливої стимуляції та хвилюючих ігор.

 

Чому купити вібропулю краще у інтернет-магазині Intimka ?

Купити вібропулю краще у інтернет-магазині «Intimka», так як ми пропонує широкий вибір комплектуючих для пар або індивідуального застосування. Серед переваг нашого сексшопа:

 • адекватні ціни на іграшки та інші секс-товари;
 • виключно оригінальна продукція з сертифікатами якості;
 • абсолютна анонімність;
 • зручна та швидка доставка;
 • відправка в усі куточки України;
 • можливість адресної доставки;
 • допомога грамотних консультантів (при необхідності).

Інтернет-магазин «Intimka» допоможе зробити вашу сексуальне життя яскравішим!