Зміст:

ᐅ Пози для орального сексу

ᐅ Пози для мінету

ᐅ Пози для куні

ᐅ Пози для орального сексу та сексшоп товари

ᐅ Рекомендації від Інтимки


 

 

Пози для орального сексу

 

Пози для орального сексу можуть бути різноманітними і залежать від обраного місця, переваг та зручності партнерів. В оральному сексі партнери можуть пестити один одного одночасно або по черзі. Важливо, щоб обидва відчували себе комфортно і насолоджувалися процесом мінету або кунілінгусу.

При виборі поз для орального сексу важливо враховувати комфорт обох партнерів та їх бажання, щоб зробити цей інтимний досвід приємним та задовільним для обох.

Якісний оральний секс - це коли всім і зручно і приємно:

  • Комфорт приймаючої сторони. Коли вашому партнеру, який під час сексу отримує оральне задоволення, зручно та ніщо не заважає, це сприяє швидкому досягненню оргазму. Він або вона може розслабитися та насолоджуватися процесом. Якщо коханець буде відволікатися на те, що під спиною коле, шия затекла або в ногах судоми, то смоктати до фіналу доведеться довго.
  • Комфорт сторони, що виконує. По-перше, має бути смачно, як мінімум, чисто. Якщо відсутність депіляції в зоні бікіні нікого не бентежить, то неприємний запах немитого тіла партнера — сумнівне задоволення. Для любителів екстремального та раптового сексу існують спеціальні гігієнічні серветки. Також вони дуже рятують, коли немає можливості прийняти душ перед інтимною зустріччю.  Той у парі, хто робить мінет чи куні, повинен почуватися зручно у вибраній позі, не відчуваючи напруги у тілі чи іншого дискомфорту.
  • Вибране для мінету або кунілінгуса місце також може впливати на вибір позицій. Залежно від того, де ви знаходитесь (ліжко, крісло, стілець, підлога, душ, автомобіль тощо), деякі позиції можуть бути зручнішими або доступнішими, ніж інші. Наприклад, в автомобілі найбільш прийнятно буде сидіти, в тісній примірювальній стояти, ну а вдома локацію вибирайте самі.

Експерименти з місцями, новизна та зміна позицій здатні додати перчинки у ваше сексуальне життя. Різноманітність може допомогти парі знайти такі пози, в яких оргазм гарантовано.

 

 

Пози для мінету

 

Позицій, як і місць для мінету безліч, фантазія безмежна, був би підходящий час, бажання сексу і партнер поруч.

Пропонуємо декілька найпростіших і найефектніших поз для мінету.

поза # 1 для мінету - Intimka1. Позиція чоловік стоячи або мінет на колінах

Мінет стоячи - простий спосіб, який часто практикується в оральних пестощах. Жінка сідає навпочіпки або стає навколішки перед хлопцем, який стоїть. Поступово вона починаэ пестити його член губами і руками. Для цього не потрібно зайвих рухів тіла і вільного простору. Роблячи мінет на колінах, дівчина діє самостійно.

Хлопцям особливо подобається контролювати інтенсивність рухів, адже так під час мінету можна взяти партнерку за голову і спрямовувати її.

Невеликий недолік цієї пози в тому, що хлопець не повністю розслабляється через те, що під час мінету стоїть.

 

поза # 2 для мінету - Intimka2. Жінка робить мінет сидячи знизу

Партнерка сідає прямо під своїм хлопцем на підлогу — обличчям із ним в один бік. У такому положенні дівчина починає смоктати член, пестити яєчка та область ануса.

Паралельно з мінетом у такому положенні їй зручно стимулювати пальцем простату та пестити пеніс рукою.

Чоловік може трохи присідати і випрямлятися, згинаючи при цьому коліна.

 

поза # 3 для мінету - Intimka3. Чоловік сидячи

Партнер розташовується як йому зручно на ліжку, на дивані або в кріслі, жінка опускається на коліна і починає робити мінет.

У цій позі дівчина за бажанням використовує для пестощів не тільки рот, а також свої руки та груди.

Чоловік розслаблений.

 

поза # 4 для мінету - Intimka4. Чоловік лежачи - для техніки "глибоке горло"

Положення чоловіка лежачи - найпоширеніша і зручна для пари поза мінету. Він лягає спиною на ліжко та розсовує ноги.

У цьому положенні обидва бачать один одного в обличчя, а дівчині зручно робити горловий мінет, спостерігаючи реакцію коханця.

 

поза # 5 для мінету - Intimka5. Жінка лежачи – повне чоловіче домінування

У цій позі для мінету жінка лягає на спину, а чоловік стає на коліна так, щоб його член опинився над її обличчям. Він кладе член партнерці в рот, притримує її голову руками та здійснює поступальні рухи.

Так хлопець отримує повний контроль, але треба вміти контролювати, щоб жінці було чим дихати.

Усвідомлення того, що він господар становища, - і яскравий оргазм у фіналі такого мінету не забариться.

 

Пози для куні

 

Кунілінгус (або куні) - одна з форм орального сексу, жіночого сексуального збудження шляхом стимулювання клітора та зовнішніх статевих органів язиком або губами. Хороший кунілінгус – це, можна сказати, ціле мистецтво.

Далеко не всі чоловіки знають і не завжди вміють правильно робити куні, буває і так, що замість очікуваного задоволення партнерка отримує лише дискомфорт.

Чоловікам корисно знати, як правильно зробити куні дівчині, які пози найбільш підходять і яких помилок слід уникати.

У яких позах робити куні?

В силу анатомічних і фізіологічних особливостей збудження та доведення жінки до оргазму може займати досить тривалий час. Саме тому дуже важливо при виконанні куні обрати найзручнішу позу. Крім стандартної (коли дівчина лежить на спині, розсунувши ноги), для куні існує величезна кількість не менш цікавих поз.

Пози для кунілінгусу можуть бути різноманітними і залежать від переваг і партнерів.

Ось кілька поширених та найкращих поз для куні:

 

поза # 1 для куні - Intimka1. Кунілінгус в позі стоячи

Більшості дівчат безсумнівно сподобається бути притиснутою до стінки і отримати спонтанний куні. Головна перевага цієї пози в тому, що так фізіологічно кров інтенсивніше приливає до статевих органів, ніж при лежачих положеннях. Внаслідок цього посилюються відчуття при оргазмі.

Позу стоячи можна застосовувати в будь-яких, навіть найтісніших місцях - в душі, в ліфті або в примірювальній. А щоб чоловікові легше було проникнути язиком, можете закинути одну ногу на його плече та спрямовувати голову своїми руками.

 

поза # 2 для куні - Intimka2. Поза сидячи на обличчі

Сісти на обличчя стало сучасним трендом, і ця поза для куні інтимна та інтенсивна, що дозволяє партнерці домінувати. Дівчина сідає на обличчя чоловіка, який використовує язик і губи для стимуляції її клітора, статевих губ і піхви.

 

 

поза # 3 для куні - Intimka3. Поза сидячи на краю ліжка

Жінка сидить на краю ліжка, а її обранець робить їй кунілінгус, стоячи на колінах перед нею. Ця поза забезпечує хороший доступ і є досить комфортною для обох партнерів.

 

 

 

 

поза # 4 для куні - Intimka4. Поза для куні "Оксамит"

Чоловік укладається на спину, злегка згинає ноги в колінах, партнерка стає на коліна так, щоб його голова опинилася між її ніг, а стопи лежали вздовж його спини.

Жінка повністю нахиляється вперед, лобом торкаючись підлоги, а руки згинає в ліктях і теж кладе на підлогу долонями вниз. Чоловік може покласти свої руки на попу партнерки та використовувати їх для її задоволення.

 

 

Пози для орального сексу та сексшоп товари

 

Асортимент сексшоп товарів для орального сексу може бути досить різноманітним.

Ось кілька загальних груп товарів, що підходять саме для орального сексу:

1.    Оральні лубриканти. Змазка може зробити оральний секс більш комфортним та приємним для обох партнерів. Є багато різних варіантів смаку.

2.    Ароматизовані гелі та олії з ефектами для стимуляції. Для тих, хто шукає щось грайливіше, існують гелі та олії з різними смаками та ароматами, блиски для мінету та рідкі вібратори.

3.    Секс-іграшки. Деякі секс-іграшки можуть бути використані під час орального задоволення. Серед них оральні мастурбатори, анальні стимулятори та вібратори простати, ерекційні кільця, вібропулі.

4.    Товари для догляду та гігієни. Наприклад, освіжаючі спреї або вологі серветки для очищення, ароматизовані презервативи та латексні серветки для безпечного контакту.

секс шоп товари для орального сексу

 

Рекомендації від Інтимки

 

Говоріть один з одним відверто, легко обговорюйте свої бажання і переконайтеся, що ваші дії приємні обом.

Займайтеся оральним (і не тільки) сексом з насолодою, але пам'ятайте про деякі нюанси:

 

Безпека орального сексу

Безпека - це найважливіше, про що варто пам'ятати, займаючись оральним сексом. Вибирайте безпечні та нескладні пози, відповідні місця, здорових партнерів і користуйтеся засобами захисту від різних інфекцій.

Зручність під час орального сексу

Під час мінету або кунілінгуса вам обом має бути комфортно. Тому добре було би подбати заздалегідь про додатковий антураж у вигляді чистого ліжка, неслизького покривала, м'якої подушечки під коліна, міцного ліжка/стола/крісла/пральної машинки (на ваш вибір), а також замкненої кабінки в громадському туалеті або примірювальній тощо.

Креативність

Змінюйте пози, пробуйте різні місця, не бійтеся експериментувати, щоб не набридло, не прилизалося і не присмокталося. Загалом дивуйте і насолоджуйте один одного так, щоб той папуга з анекдоту сказав про вас: «відріжте мені язика, але я хочу це бачити!».

Штучки із сексшоп

Додайте в свій оральний секс смачно-ароматні змазки, стимулююче-вібруючі гелі, різні косметичні фішечки та секс-іграшки. Так ви додатково збагатите свій досвід і розумітимете, що саме більше подобається.