Мінет, миньєт, фелляція, оральний секс - всі ці та ще безліч інших синонімів, мають одне значення, яке полягає в ласках чоловічого члена ротом. І замість того, щоб роздумувати і сперечатися про те, як цей вид сексу правильно пишеться - «міньєт» або «мінет», краще зрозуміти, що є секретики, щоб його можна було робити правильно. Тому, щоб привернути увагу до суті питання про те, як правильно робити чоловікові мінет, далі в тексті ми будемо називати цей вид ласк по-різному.

Навряд чи знайдеться такий чоловік, який відмовиться від шикарного мінету або скаже, що такий вид інтимних ласк йому не подобається. Скоріш за все він буде просити дівчину зробити мінет, адже крім джерела сексуальної насолоди, хороший мінет можна сприймати як акт довіри і підкорення. І тут добре, щоб приємно було обом партнерам. Для цього важливо, щоб дотримувалися деякі умови.

 

Як парі правильно підготуватися до мінету ?

В цілому, якщо не вдаватися в подробиці з технікою, позами, доречністю і т.д., є кілька головних умов:

 1. Мінет повинен бути «актом доброї волі». Партнерка повинна хотіти принести своєму чоловіку незабутні враження оральними ласками. Варто задуматися над продовженням, якщо чоловік намагається примусити дівчину при умові її небажання зробити мінет і взагалі взяти в рот його член.

 2. Здоров'я - на першому місці. Необачно займатися сексом, в тому числі і оральним, з малознайомим партнером без презерватива, так як різні інфекції і захворювання, що передаються статевим шляхом, можна підхопити і орально-генітальним способом. У відносинах усталеної пари, де обидва партнери здорові, є чоловіком і дружиною і довіряють один одному, не обов'язково використовувати презерватив під час мінета, хіба що для різноманітності. До речі, існують спеціальні ароматизовані презервативи для смачного і приємного мінету, наприклад, зі смаком полуниці, банана, шоколаду і т.д.
 3. Дотримуємося гігієни. Перед тим як почати мінет, бажано парі, а в першу чергу чоловікові, прийняти душ, можна спільний, щоб ласки почалися вже у ванній. Якщо можливості прийняти душ немає, то як мінімум варто ретельно помити член з милом. Партнерці буде не зайвим прополоскати рот, а краще скористатися зубною щіткою, якщо дозволяє обстановка.

 

Коли і як краще робити мінет ?

Деякі запитують, коли краще робити мінет. Немає відповіді на це питання, все індивідуально - одним чоловікам подобається, щоб їх будили ранковим мінетом, інші віддають перевагу вечірньому розслабленню. Крім того, що мінет є самостійним видом сексу, його можна в різній послідовності комбінувати і з іншими ласками, анальним або вагінальним проникненням.

 1. Вологі ласки язиком і губами дозволяють члену швидше збудитися і прийти до стану бойової готовності. Якщо ви налаштовані на секс, а партнер ще не готовий, то оральні ласки стануть відмінним помічником для настання ерекції.
 2. Мінет може бути частиною прелюдії до статевого акту. Погладжування через білизну, потім кілька хвилин інтимних поцілунків і легкий мінет ще більше заводить пару. Чоловік збуджується від дотиків і своїх тактильних відчуттів, а його партнерка підхоплює цей стан і отримує задоволення від впливу на чутливі зони на губах і в роті (недарма ми любимо цілуватися). Після цього можна продовжувати інтимні ігри, займатися вагінальним або анальним сексом.
 3. Мінет може стати фінальною частиною вагінального сексу, якщо пара не використовує ніякі засоби контрацепції, крім перерваного статевого акту. В цьому випадку декількох фрикцій досить, щоб хлопець кінчив дівчині в рот. Після анального проникнення мінет буде не дуже доречний за гігієнічними причинами, хоча і тут все буває на любителя.

 

Як правильно робити мінет чоловікові, щоб йому було не боляче, а приємно ?

Друге питання, яке хвилює турботливу партнерку, це як зробити мінет правильно, щоб це було приємно та як мінімум не боляче партнеру, а також принесло задоволення і самій дівчині ?

Це питання зазвичай цікавить навіть жінок, які вже мають досвід орального сексу. Навіть якщо партнерка знає основи, то існує ще й безліч цікавих технік та прийомів крутого мінету, за допомогою яких буде легко урізноманітнити цей вид інтимних ласк.

Щоб добре робити мінет, дівчині необхідно розуміти прості анатомічні особливості будови статевого члена чоловіка. Дівчині варто пам'ятати, що на чоловічому органі є особливо чутливі ділянки, з якими варто поводитися дбайливо, а є місця, де допускається, і навіть потрібно, сильне стиснення.

Ніжні ділянки знаходяться відразу під головкою - це обідок головки і вуздечка. Там потрібно бути дуже акуратним, щоб під час мінету не завдати больових відчуттів зубами або в результаті тривалого тертя. Ці місця можна акуратно стимулювати віброяйцем або вібропулею.

Коли хлопець кінчає, головка його члена вся стає дуже чутливою. У цей момент мінет варто продовжити, поки вся сперма не збереться в роті. Після сім'явиверження будь-які рухи або дотики можуть бути для чоловіка болючими. Просто зупиніться і вийміть член з рота.

Зволоженість. Не робіть мінет без достатнього зволоження, це скоріше принесе партнеру не задоволення, а болісні відчуття. Для зволоження підійде як спеціальний засіб з сексшоп, наприклад, гель для мінету або смачна оральна змазка, що сприяє слиновиділенню. Також можна просто соковито обцілувати член губами так, щоб він став вологим від самого кореня до голівки. Стікаюча волога буде доречна.

Використовуйте губи і язик. Для хорошого мінету всі засоби хороші. Працюйте не тільки губами, а й язичком. Причому язиком не варто постійно облизувати головку члена ніби морозиво. Щоб чоловік отримав приємні відчуття під час мінету, краще натискати язиком на вуздечку і відпускати.

Упор і стиснення. Гарантовано відмінні враження від мінету у чоловіка будуть, коли стовбур члена стискається, а його головка під час фрикций може впиратися в щоку (не в зуби), в піднебіння або в горло (якщо мова йде про горловий мінет). Таким чином, роблячи мінет, краще допомагати собі як мінімум однією рукою, поєднувати і чергувати оральні і мануальні ласки.

Увага мошонці. Щоб зробити шикарний мінет і здивувати свого чоловіка, варто приділити увагу не тільки члену, але і мошонці. Її можна також цілувати, смоктати, пощипувати, погладжувати, злегка масажувати і лоскотати кінчиками пальців. Звичайно ж, вплив вібратором схвалюється, можна попрацювати тільки їм, а також чергувати його з чуттєвими ласками. Для цього прекрасно підходить міні-вібратор у формі кулі.

Не забувайте про простату. Якщо хочете знати, як круто робити мінет, слід пам'ятати про такий важливий орган чоловічого організму, як простата. Її можна стимулювати не тільки зсередини, але і зовні, під час оральних ласк, злегка натискаючи і масажуючи кісточками зігнутих пальців область промежини. Ще для цих цілей також класно скористатися вібратором - вийде ефект стимуляції з вібрацією.

Спостерігайте за реакцією і прислухайтеся до відчуттів партнера. Цілком нормально під час орального сексу отримувати «зворотний зв'язок» від партнера, і відзначати для себе, де йому особливо приємно, а який вплив викликає дискомфорт. У парі це можна висловити не тільки словами, але також спостерігаючи і прислухаючись до солодких стогонів, гарчання від задоволення, схвальних слів і жестів або до інших проявів емоцій партнера. Ще про переваги можна дізнатися заздалегідь, вибравши вдалий час для делікатної бесіди або ставлячи один одному питання під час інтимного листування.

 

Як створити атмосферу для шикарного і незабутнього мінету ?

Ось дівчина, яка вже розуміє основи правильного мінету, хоче зробити своєму хлопцеві сюрприз і урізноманітнити інтимне життя, замислюється, як це краще оформити. Якщо ви знаєте сексуальний якір свого чоловіка і його особисті фантазії і переваги - скористайтеся цією інформацією. В інших випадках вашій парі допоможуть експерименти.

Отже, яка атмосфера сприятиме класному мінету ?

Приємна еротична музика буде доречною, а ось приглушене світло необов'язкове, адже чоловікові подобається не тільки отримувати ласки, а й дивитися, як його пестять гарячі вологі губи.

Чоловіки люблять очима - ви не раз чули цю фразу, і це дійсно так.

Приваблива картинка збуджує ще більше: інтимна зачіска, мереживна нижня білизна, панчішки або високі ботфорти, м'які пластичні рухи тілом, прогнута спинка і поза кішечки, щира посмішка, гарний макіяж, спеціальний блиск для губ для мінету, розплетене або зібране у хвіст волосся (чоловікам подобається тримати партнерку за хвіст і направляти її). Якщо у вас є хоч невеликі вміння і навички у стрип-пластиці, це буде чудовим бонусом до програми. Використовувати дзеркало у повний зріст, щоб партнер бачив збоку, як жінка робить йому мінет - теж супер-ідея.

Зоровий контакт важливий, він може бути і проявом покірності, тільки не потрібно постійно пильно дивитися в очі партнеру. Досить періодично піднімати погляд на кілька секунд. В очах дівчини повинно читатися загравання і задоволення під час мінету.

Не поспішайте, дратуйте і грайте. Щоб мінет вийшов дійсно шикарним, ніякого поспіху не потрібно, заводьте партнера, доводьте до нестями своїми ласками, відтягуйте фінал, періодично міняйте тактику, використовуйте різні прийоми за принципом від простого до складного, чергуйте відчуття - швидко-повільно, холодно-гаряче, долоні-губи і т.д. Лід, розігріваюче масло, охолоджуючий гель, оральна змазка, блиск для губ з вібрацією, різні іграшки з сексшоп вам на допомогу.

Не соромтеся природних звуків - можна смачно хлюпати і прицмокувати, виймаючи вологий член з рота під час мінету, а також говорити партнеру компліменти з приводу його чоловічої гідності, але тільки не застосовуючи при цьому зменшувальних епітетів.

Поза повинна бути не тільки привабливою, але і зручною. Дуже збудливо виглядає жінка, що стоїть перед партнером на колінах. Щоб було комфортно, підкладіть собі під ноги щось м'яке, наприклад, подушку. В цілому варіації з позами є різні, що залежить і від положення чоловіка - сидить він, лежить або стоїть. Пробуйте і експериментуйте, в якій позиції для мінету вам обом буде добре.

Не розпиляйтеся на всі відомі техніки. Навіть якщо дівчина досконало «володіє язиком», не варто на своєму партнері пробувати відразу всі техніки за одну зустріч. Почніть з одного-двох прийомів, відзначайте, наскільки вони сподобалися хлопцеві. Коли будете додавати нові фішки, не забувайте про коронні техніки, які чоловік оцінив і які дозволили йому не тільки закінчити феєрично, але і отримати колосальну розрядку і райську насолоду в процесі.

 

Як зробити крутий мінет в задоволення не тільки хлопцю, але і дівчині ?

Є дівчата, які принципово не можуть взяти в рот член з якихось психологічних причин і надуманих забобонів, але не про них зараз мова. Інша справа, коли партнерка готова зробити приємність чоловікові оральним способом, але їй хочеться робити це, отримуючи і свою порцію приємних відчуттів. Таким жінкам важливі певні умови - щоб було смачненько, ароматненько, а деякі моменти відштовхують і заважають мінету, як наприклад:

 • Неприємні природні запахи від чоловіка. Це питання гігієни, і тут достатньо прийняття душу, про який ми говорили вище. Чисте тіло під час сексу - одна з форм прояву поваги до партнерки.
 • Наявність у чоловіка волосся в області паху. Не всім приємно, коли під час мінету волосся на його статевих органах потрапляє до носа і рота. У такому випадку варто сказати партнеру, що непогано б там поголитися або зробити коротку інтимну стрижку. Можна, до речі, допомогти і зробити це самій, приймаючи спільний душ.
 • Несмачна сперма. Можливо це когось здивує, але сперма дійсно може мати різний смак в різний час, що в основному залежить від способу життя і раціону харчування чоловіка. Якщо дівчина не може вплинути на смакові переваги партнера, доведеться вдаватися до різних хитрощів - робити мінет в презервативі, приймати сперму не в рот, а на груди, наприклад і т.д. Крім того, є продукти і напої, вживання в їжу яких зробить смак і консистенцію сперми м'якше і приємніше. Можна їх запропонувати чоловікові за кілька годин до інтимної зустрічі.
 • Небажання приймати сперму в рот або ковтати її після мінету. У деяких жінок проявляються індивідуальні особливості, наприклад, коли сперма у роті викликає блювотні рефлекси. Попадання її в рот цілком можна уникнути, домовившись з чоловіком, що кінчати в ротик він не буде. Також виручить ароматний презерватив, який вирішить цю проблему, просто рухи язиком і губами повинні бути сильнішими. Якщо ж мова йде про проблему з ковтанням сперми, то можливі декілька варіантів - або запивати соком чи іншим напоєм, або спльовувати в заздалегідь підготовлену серветку або усамітнившись у ванній.
 • Жінці не цікава «гра в одні ворота», щоб після того, як вона зробила мінет, він відвернувся і дав хропака. Цілком нормально, що під час мінету партнерка збуджується сама, але ж цю сексуальну напругу їй теж потрібно знімати. Тому в ідеалі, щоб і задоволений чоловік подбав про те, щоб доставити своїй коханій дівчині задоволення і довести її до оргазму. Можна під час мінету рукою або вібратором пестити її клітор і статеві губи або зробити приємне відповідними оральними ласками, тобто куннілінгусом, після того, як сам фінішує.

Сам мінет для пари є вищим проявом любові і довіри. Чоловік і жінка розкриваються один одному, відкидаючи сором і дозволяючи не тільки говорити про найпотаємніше, але і пестити один одного, щоб доставити максимальне задоволення.

Саме тому, розповідаючи про те, як робити правильно мінет, ми ніде не згадали про жодну техніку його виконання, проте їх дуже багато. Якщо вам знадобиться удосконалитися в техніці, то краще записатися на курси мінету.

Партнер швидше оцінить не саму техніку і правильність її виконання, а порив і щире пекуче бажання і пристрасть в очах партнерки, яка із задоволенням сама захоче йому зробити мінет і візьме ініціативу в свої руки.

Хлопцеві теж потрібно постаратися, щоб мінет не став першим і останнім - підготовку на рівні гігієнічних процедур (миття, гоління) оцінить будь-яка жінка. А схвалення з його боку будуть сприяти тому, що у неї з'явиться прагнення повторити хороший мінет і поліпшити цей вид сексу, додати до нього пікантності, краси і додаткових елементів.

 

Супер помічник при мінеті !

 • імітація глибокого мінету

 • максимальна стимуляція

 • компактний розмір