Вакуумний стимулятор клітора - сучасна і улюблена багатьма жінками секс-іграшка, здатна принести задоволення і довести жінку до оргазму. Вона, як і більшість товарів асортименту сексшоп Інтимка, призначена для використання в парі і жінкою самостійно.

 

Як працюють вакуумні стимулятори клітора

Дана категорія інтимних іграшок виділена в каталозі інтернет-сексшоп Інтимка окремо, тому що має принципові відмінності від вібраторів.

Не секрет, що головним органом, який забезпечує жінці оргазм, є клітор. Його будова складніше, ніж здається, адже крім зовнішньої, у нього є внутрішня частина і проекція, захована в піхву - заповітна точка G. Для цього був розроблений вакуумний кліторальний стимулятор, основна функція якого так пестити клітор, щоб це призвело до оргазму і не зашкодило жіночому здоров'ю і чутливості ніжного органу.

 

Особливості впливу на клітор за допомогою вакуумного стимулятора

Вакуумний кліторальний стимулятор відрізняється від інших секс-іграшок для жіночого задоволення і оргазму тим, що він не діє на клітор механічно. В основі його роботи лежить принцип вакууму. При цьому наконечник стимулятора оснащений спеціальною мембраною.

Між носиком вакуумного стимулятора і головкою клітора утворюється вакуумна подушка
Після прикладання носика іграшки до клітора через мембрану відбувається абсолютно безконтактна стимуляція.
Після включення мембрана в носику іграшки починає штовхати потоки повітря, створюючи тим самим вплив вакуумом.
Жінка при цьому відчуває приємні і легкі хвилеподібні всмоктуючі рухи, ніякого тертя, ніякого тиску.
Буквально кількох хвилин вистачає, щоб настав феєричний оргазм.

 

Саме тому чутливість клітора повністю зберігається, а звикання не виникає, хіба що дівчина починає звикати до регулярних і гарантованих оргазмів, що позитивно позначається на її жіночому здоров'ї.

Про кліторальні стимулятори в Інтернеті вже ходять легенди, жінки останнім часом дізнаються про них з постів і сторіз улюблених блогерів, а також з оглядів відеоблогу Інтимки на Ютуб каналі та в Інстаграм, де ми детально розповідаємо і демонструємо, як виглядають і працюють секс-іграшки, як застосовуються засоби, що пропонуються в розділі інтимної косметики і т.д. Нижче ви можете подивитися відеоролик, в якому ми покажемо, як саме працює вакуумний стимулятор.

 

Різновиди кліторальних стимуляторів та відгуки про них

На сайті Інтимки можна купити вакуумний стимулятор, який підійде вам за ціною та зовнішнім виглядом. У нас у продажу є різні за вартістю і функціоналом моделі жіночих стимуляторів, причому під ними реальні відгуки задоволених клієнток нашого магазину інтим іграшок.

  • Більшість жінок відзначають яскраві потужні оргазми, які раніше були відсутні в їх сексуальному житті і з'явилися тільки завдяки вакуумній іграшці. Тобто, поява на ринку інтимних іграшок жіночого вакуумного стимулятора є проривом.
  • Жінки, що роками не отримували оргазми ні під час мастурбації, ні при сексі з чоловіком, з кліторальним стимулятором пізнали радість не тільки від процесу, а й від того, що можуть яскраво кінчати.
  • Деяким став доступний навіть сквірт.

Говорячи про вакуумні стимулятори, відзначимо пару найбільш популярних брендів, які вважаються засновниками і законодавцями в сфері виробництва секс-іграшок цього типу:

  • Satisfyer
  • Womanizer

Ці назви вже стали ім'ям прозивним. Зазначені виробники не зупиняються на досягнутому і постійно досліджують природу жіночого оргазму, придумуючи щось нове і ефективне.

Так, завдяки новим розробкам з'явилися не просто вакуумні стимулятори, а більш дорогі жіночі іграшки, доповнені вагінальним відростком і оснащені функціями вібрації, підігріву і т.д. Це дає можливість застосовувати кліторальні стимулятори для мастурбації і в парі під час сексу. Партнер може пестити дівчину до, під час і після вагінального сексу, допомагаючи їй отримати каскадний мультиоргазм.