Що таке лубрикант ?

Відомо, що під час вагінального сексу у жінок (у одних в більшій, у інших в меншій кількості) виділяється природний секрет, який зволожує статеві органи. Поверхні вульви і статевого члена дуже ніжні і, звичайно ж, під час сексу в процесі тертя природне змащення поступово всмоктується. Тому в більшості випадків його недостатньо для того, щоб захистити статеві органи від мікротріщин і натирання. В такому випадку на допомогу приходить лубрикант для сексу. 

1. Він додатково зволожує ніжну шкіру статевих органів обох партнерів, але це не єдина його задача.

2. Така змазка може бути їстівною, ароматизованою і приємно пахнути фруктами, шоколадом, ваніллю та іншими смаколиками.

3. Крім перерахованого, лубриканти можуть мати додаткові чарівні ефекти (розігрівання, охолодження, пролонгації статевого акту і навіть вібрації).

Тому ми з упевненістю говоримо, що ваш секс із застосуванням якісної змазки буде цікавішим і смачнішим, приємнішим і ароматнішим.

Чому буває недостатньо природної змазки ?

В силу різних причин у всіх жінок виділяється різна кількість вагінального змащення. Це залежить від індивідуальних особливостей організму, може бути пов'язано з порушенням гормонального фону, залежить від ступеня збудження і кровообігу в органах малого тазу і т.д. А ще з урахуванням того, що природний лубрикант зазвичай виділяється протягом 10-15 хвилин, то при секс-марафоні або просто при тривалому статевому акті без помічника у вигляді лубриканта з вашої секс-аптечки не обійтися.

Чому варто спробувати використовувати лубрикант ?

Можна наводити багато причин, щоб купити і використовувати лубрикант для сексу, але наведемо тільки деякі, найбільш важливі з них:

1. Відразу скажемо, що цей інтимний засіб потрібний для будь-якого виду сексу. Він забезпечує ідеальне ковзання, щоб обидва партнери отримали задоволення і максимальний комфорт від процесу.

2. Змазка з ефектом пролонгації зробить ваш статевий акт більш тривалим завдяки ефекту охолодження і зниження чутливості члена. Це дозволить йому довше не кінчати.

3.  Гель з охолоджуючою дією також знімає деякі дискомфортні відчуття, якщо такі в силу різних анатомічних причин можуть виникнути.

4. Штучний лубрикант захищає ніжні шкіру і слизову в інтимних зонах. А ще він дозволяє вам урізноманітнити відчуття в процесі петинга або мастурбації, а також під час анальних і оральних ласк.

5. Деякі вагінальні лубриканти можна використовувати разом з презервативом, тільки варто підібрати правильну основу гелю, щоб компоненти в його складі не порушили цілісності контрацептиву.

6. Лубрикант допоможе і під час мануальних ласк або еротичного масажу. Він, знову ж таки, додасть ковзання, за рахунок якого чоловік зможе розслабитись і отримувати задоволення, а долоні партнерки будуть рухатися безперешкодно і ніжно пестити партнера.

Якісні гелі-змазки, прозорі, не липкі, не бруднять все навколо і не залишають слідів ані на одязі, ані на білизні.

Лубриканти хорошої якості у використанні економічні - зазвичай достатньо краплі речовини. При цьому вони випускаються у великих флаконах і в маленьких тюбиках, але, незважаючи на це, гелю вистачає далеко не на один і не на два рази. Найчастіше вартість лубрикантів доступна кожному.

Види лубрикантіві їх особливості

У нашому магазині ви знайдете різні лубриканти. Щоб ви не розгубилися в цьому різноманітті, товари даної групи в залежності від свого призначення знаходяться в різних категоріях. Взагалі лубриканти можна умовно розділити на три групи:

1. Вагінальний лубрикант допомагає дівчатам зберегти зволоженість і забезпечує м'яке ковзання під час інтимної близькості. Така змазка має консистенцію, що максимально наближена до природного жіночого секрету, відмінно всмоктується і сприяє посиленню природної лубрикації. При цьому склад підібраний таким чином, щоб не порушувати жіночу мікрофлору і не руйнувати слизову оболонку.

2. Анальний гель-лубрикант призначений для анального проникнення. Якщо ви практикуєте такий вид інтимної близькості, то анальна змазка - це must have у вашій секс-аптечці. Його необхідність обумовлена тим, що «там» організм взагалі не виробляє жодної природної рідини для змащування, і слини буде мало. В даному випадку анальний лубрикант не тільки забезпечить гарне і тривале зволоження і ковзання, а також і захистить інтимні місця від мікротріщин.
Гелі для анального сексу всмоктуються в тіло не так швидко, як вагінальні, завдяки тому, що володіють підвищеною щільністю. Важливою відмінною рисою анального лубриканта є його дбайливий вплив на мікрофлору прямої кишки.

3. Оральна змазка допоможе при ласках язиком і губами, тобто під час кунілінгуса та мінету. Такий лубрикант їстівний, найчастіше має певний смак і приємний аромат і сприяє виділенню слини. Також такий гель-змазка надає додаткові смакові відчуття під час інтимних поцілунків. Оральні лубриканти відмінно допомагають парі зробити секс не тільки яскравішим, але і смачнішим. А ще вони під час ласк захищають губи і шкіру обличчя від натирань і подразнень.

4. Змащувальні гелі для секс-іграшок - з назви зрозуміло їх призначення. Вони також можуть бути рекомендовані виробником іграшки для сексу або додаються в комплекті, наприклад, з мастурбатором. Склад лубриканта дозволяє дбайливо доглядати не тільки за ніжною шкірою партнерів, але і за поверхнею іграшки.

Залежно від компонентів, що входять в основу лубриканта, теж виділяють кілька варіантів:

1. Гель на водній основі можна назвати універсальним. Він є найпопулярнішим серед клієнтів, так як підходить для більшості випадків, добре всмоктується і легко змивається, зволожує шкіру і не порушує структуру силіконових інтимних іграшок.

2. Лубриканти на силіконовій основі створені з косметичного силікону. Вони забезпечують відмінне ковзання під час сексу. Перевагою такого лубриканта є те, що він стійкий до води, тобто ним можна користуватися і під час сексу в душі. Він утворює плівку на поверхні, не всмоктується, як водний гель, і дає більш тривалий ефект. Також такий лубрикант підходить для анального сексу без використання силіконових іграшок.

3. Змазки на масляній основі складаються, як правило, з кокосового масла. Такі гелі дуже добре ковзають і додатково живлять шкіру корисними елементами. Вони чудово підійдуть для розслаблення під час еротичного масажу.

4. Засоби на комбінованій основі являють собою щось середнє між водним та силіконовим гелем. Це гібридний лубрикант, створений з двох речовин, наприклад, води і силікону. Такий засіб забезпечує більш тривале зволоження і живить шкіру.

На що звернути увагу під час вибору змазки для сексу?

1. Перед покупкою гелю в першу чергу ви повинні розуміти, для якого виду сексу ви будете його використовувати. Тому в даному випадку вибір буде стояти між вагінальним, анальним або оральним лубрикантом.
Не намагайтеся заощадити і шукати щось єдине і універсальне «для всього» - це невірний підхід. Якщо ви хочете зберегти інтимне здоров'я і забезпечити якісний та комфортний секс, то купіть спеціальний засіб, який найкраще працює в певних обставинах.

2. Другий момент, на який варто звернути увагу - основа лубриканта. Як ми вже писали вище, варіанти основ можуть відрізнятися. Кожна з них має своє застосування і призначення. Вибір основи лубриканта також залежить від умов його застосування, сумісності з матеріалом презервативів, секс-іграшок і особистих уподобань пари.

3. Третє, що може вплинути на ваш вибір, - це наявність або відсутність у лубриканта додаткових ефектів. Визначтеся, чого ще, крім ковзання і зволоження, ви чекаєте від інтимного гелю, чи хочете швидко розігрітися перед сексом, або вашому партнерові потрібно подовжити статевий акт і т.д.

Інші фактори, такі як, наприклад, обсяг флакона, його зовнішній вигляд і ціна будуть не такими значущими при виборі. Можливо, не дуже раціональним буде рішення купити величезний флакон гелю-змазки, якщо у вас секс буває раз на місяць. Термін придатності засобу прийде до кінця раніше, ніж ви встигнете використовувати хоча б його третю частину.

Чи буває алергія на інтимну змазку?

Якщо у вас вже є схильність до алергічних реакцій, то в першу чергу перед покупкою ознайомтеся зі складом лубриканта. Краще вибрати змазку з більш натуральною основою і без додаткових ефектів. Це захистить вас від неправильної покупки.

Другим важливим "запобіжником" від алергії є використання спеціального і окремого лубриканта для кожного виду сексу. Якщо Ви купили смачну змазку для мінета, то це не означає, що вона підходить для вагінального або для анального сексу. На нашому сайті ми завжди вказуємо, для якого виду інтимної близькості підходить конкретний товар.

Третє правило: не використовуйте прострочені лубриканти. На упаковці, як правило, зазначено термін використання після відкриття або кінцева дата придатності.

Висока якість лубрикантів, представлених на нашому сайті, - четвертий фактор, що дозволяє захистити себе від алергії. Це пов'язано з тим, що ми самостійно пробуємо змазки і гелі з нашого асортименту і приймаємо рішення про те, чи буде даний товар виставлений на продаж в нашому магазині.

Ми всі дуже індивідуальні і самі повинні турбуватися про своє здоров'я і здоров'я свого партнера. Тому, вибираючи лубрикант, потрібно звертати увагу на деталі. Саме в них полягає таємниця якості вашого сексу.