Як використовувати інтимну змазку для сексу

Не дивлячись на банальність цього питання, наші клієнти нам часто пишуть саме це після покупки лубриканта для сексу. І це хороше запитання! Ми задумалися над цим, і зрозуміли що повинні поділитися з Вами досвідом, як правильно користуватися лубрикантом для сексу.

Насправді користуватися змазкою для сексу просто, але є декілька не хитрих і важливих правил. Речі йде про те, що якісний лубрикант це не машинне масло яке потрібно залити в «дірку» або змастити «болт». Лубриканти для сексу всі різні й тому є нюанси в тому як користуватися змазкою правильно.

Залежно від того про який секс йдеться і лубрикант у Вас буде різний. Однією змазкою для всіх видів сексу не існує! Тому, розгляньмо як користуватися лубрикантом для різних видів сексу

Як використовувати змазку для вагінального сексу

Якісна вагінальна змазка проста у використанні. Правда, всі вагінальні лубриканти різні у своїй основі (водні, силіконові, масляні). Що б правильно використовувати змазку, зверніть увагу на густоту вагінальної змащення.

Густа вагінальна змазка (як гель - тримає краплю) використовується шляхом її нанесення безпосередньо на статевий член. Потрібно, розмазати змазку від головки до середини члена.

У разі якщо вагінальний лубрикант рідкий (як водичка або сироп) Вам буде зручніше налити змазку в долоньку і нанести її на вульву. Залишок лубриканту на руці можна нанести на член.

Принципової різниці як наносити змазку на статеві органи немає. Користуватися лубрикантом потрібно безпосередньо перед проникненням і додавати потроху в разі потреби.

Дозування вагінальної змащення значення не має якщо вона без ефектів. Звичайно, якщо Ваша змазка з ефектом охолодження або розігрівання, то будьте обережні з дозуванням. Такі лубриканти потрібно використовувати за принципом «краще потім додати». У разі використання великої кількості охолоджувальної вагінальної змащення, наприклад, ви підморозите Вас обох і відчуття аж надто притупиться.

Особливість використання збуджуючої вагінальної змазки теж є. Такий лубрикант потрібно наносити безпосередньо на вульву і трохи помасажувати її для вбирання.

Чи потрібно змивати вагінальну змазку це питання Вашої гігієни. Якісний вагінальний лубрикант не принесе шкоди Вашому організму, тому вирішуйте самі.

 

Як використовувати лубрикант для анального сексу

Змазка для анального сексу так само проста у використанні, але є свої особливості. Правильно користуватися лубрикантом для анального сексу можна знаючи, що її краще наносити безпосередньо на анус.

Анальну змазку потрібно наносити рясно і на анус і на шкіру навколо нього. Дуже добре якщо лубрикант буде нанесено не тільки на зовнішню частину ануса, але і на внутрішню. Анальний секс найнебезпечніший з точки зору тертя. Тому, анус потрібно максимально змастити.

У цьому випадку кількість змазки має значення. Вже краще лубриканта нехай буде більше ніж мало. Єдиним винятком є змазка з ефектами (розігрів або охолодження), з таким лубрикантом потрібно бути уважними при дозуванні.

 

Як використовувати змазку для орального сексу

Оральна змазка - це смачний лубрикант і призначений він для того, що б Ваші оральні ласки були смачними й «слинявими». Лубрикант для орального сексу допоможе Вам збільшити кількість слини та вологи в роті. А це важливо для орального сексу.

Як правильно користуватися змазкою для мінета і кунні? Дуже просто! Наливати лубрикант потрібно на статеві органи. Або нанести змазку на статеві органи рукою.

Не потрібно наливати оральний лубрикант безпосередньо в рот. Вона не є харчовим продуктом, але і не шкодить вашому шлунки при потрапляння в організм зі слиною. Після використання оральну змазку розчинену в слині можна ковтати або просто прополоскати порожнину рота.

Можливо, питання як правильно користуватися лубрикантом набагато складніше, але ми постаралися дати Вам відповіді максимально коротко і доступно.

Вибирайте тільки якісні лубриканти для сексу, а такі 1000% продаються в нашому інтернет-магазині секс-шоп Інтімка.