Не дуже давно ми спеціально в нашому телеграм-каналі проводили опитування серед читачів, яке показало, що вібратор ніяк не заважає, а навпаки, допомагає дівчатам. Причому варіант відповіді "не заважає" вибрали більшість і жіночої, і чоловічої аудиторії наших читачів, які використовують вібратор в своєму сексуальному житті. Ці секс-іграшки перестали вважатися ганебною покупкою, навпаки, це говорить про те, що жінки стали більше цінувати себе і свої відчуття, і їм подобається отримувати задоволення від сексу.

Як вібратор став частиною сексуального життя ?

Вібратори, як і інші секс-іграшки, стають все більш популярними з кожним роком. Багато жінок раніше просто займалися сексом і не знали, що таке оргазм і наскільки він важливий для жіночого здоров'я і спокою. Для деяких це було проблемою, тому жінки, які не відчували оргазму, починали сумніватися в своїй "правильності".

На сьогоднішній день проведено багато наукових досліджень, які підтверджують користь жіночого оргазму. І фахівці підтвердили, що наявність оргазму і є тим самим сексом "для здоров'я", про який так багато говорять.

Трохи розібратися зі своїм тілом допомагає мастурбація, але жінка повинна бути розкутою і мати сучасні сексуальні погляди, щоб дозволяти собі таку розрядку. Сьогодні завдяки секс-іграшкам, незалежно від того, є чоловік або його немає, оргазми стали доступнішими для жінок. При цьому наявність чоловіків у жіночому житті стала майже опцією.

Сучасні вібратори заточені на те, щоб розбудити всередині вагіни чутливу зону G, впливаючи на неї і на клітор одночасно. Після мастурбації з такими вібраторами дівчата краще вивчають своє тіло, прислухаються і довіряють своїм відчуттям. Це дозволяє зробити самостійні оргазми регулярними, а також досягати кульмінації під час сексу з партнером.

Багато дівчат навчилися розслаблятися і отримувати повноцінну сексуальну розрядку саме завдяки вібраторам. Вони змогли вирішити проблему з оргазмами, вивчити себе, розкрити свою сексуальність, зрозуміти, як саме їм подобається, і показати партнеру, що робити, щоб все вийшло.
 

Зниження чутливості від вібратора - міф чи реальність?

Деякі жінки перед покупкою вібратора задаються питанням про можливе зниження чутливості. Скажемо так, негативний ефект від надмірного використання вібратора дійсно іноді зустрічається, але воно може привести лише до тимчасового оніміння клітора. Це можна порівняти з відчуттями дискомфорту в нозі, коли довго сидиш в одній позі. Зазвичай для відновлення чутливості допомагає невелика перерва в застосуванні улюбленого вібратора, зміна режиму або використання через білизну.

Ні сексологи, ні інші експерти не стикалися зі скаргами на повну втрату чутливості жіночих статевих органів внаслідок застосування якісних іграшок для сексу.

Навпаки, лікарі в клініках стають свідками неприємних наслідків і травм, коли замість нормальних секс-іграшок жінки використовують не призначені для цього предмети домашнього вжитку або фрукти-овочі, які застряють або шкодять здоров'ю іншим способом.

Більш того, зниження чутливості головки клітора частіше спостерігається під час інтенсивної та частої мастурбації за допомогою сильного струменя води, наприклад, але ніяк не вібратора. Якщо дівчина все ж переживає через цей момент, то варто звернути увагу на такі моделі, як вакуумні кліторальні стимулятори. Вони працюють, створюючи віброхвилю і при цьому взагалі не торкаючись клітора, і дають ефект посмоктування.
 

Чи можлива залежність від стимуляції вібратором?

Нам періодично ставлять ще одне популярне питання - про залежність або звикання до вібратора. Причому момент можливого звикання хвилює в основному тих, хто купив іграшку і почав з її допомогою отримувати оргазм, але тільки в певній позі або ж за допомогою одного режиму роботи пристрою.

Тобто, мастурбація чи секс з партнером до оргазму не доводять, а вібратор для них стає єдиним джерелом отримання сексуальної розрядки. Такі дівчата настільки дорожать своїми відчуттями, що навіть бояться змінити вібратор, адже переживають, що оргазм не настане. Але в більшості випадків ці хвилювання марні. Інший якісний вібратор з таким же успіхом виконує свої функції, до нього можна пристосуватися, потрібно лише вибирати його за певними критеріями.

Вибираючи вібратор, слід розуміти, для чого він буде служити. Ситуації можуть бути, наприклад, такі:

1. Пара хоче урізноманітнити свій секс, дівчина отримує оргазми під час вагінального сексу, знає своє тіло і його чарівні точки. У першому випадку секс-індустрія пропонує широкий вибір вібраторів. Тут парі можна спокійно орієнтуватися на свій смак і фінансові можливості.

2. Дівчина вміє доводити себе до оргазму (або в цьому їй допомагає партнер) за допомогою стимуляції клітора, але інші задоволення для неї недоступні і ніяка уява не допомагає. Для тих дівчат, які знайомі з кліторальними оргазмами, але з різних причин не можуть отримати задоволення від вагінального сексу, ми можемо запропонувати певний вид іграшки, яка буде стимулювати клітор і вібрувати всередині.

Мова про вібратори-кролики, що мають два вібруючих відростки. Маленький пестить клітор, а основний стовбур за допомогою глибокої вібрації м'яко впливає на зону G, стимулюючи стінки піхви і пробуджуючи на них чутливі точки. Така техніка одночасного впливу називається «міст» і вона досить ефективна. Вібратор можна використовувати для збудження як перед сексом, під час прелюдії, так і після того, як чоловік вже отримав оргазм, а партнерці для цього потрібно більше часу.

3. Дівчина знає про оргазм лише з чуток і ніколи його не відчувала ні з партнером, ні самостійно. Можна спробувати вібратор-кролик, але якщо звичайна модель не впорається із завданням, то варто звернути увагу на іграшки-тренажери для інтимних м'язів. Це може бути той же кролик, тільки з додатковим ефектом електростимуляції, або вагінальні віброкульки. У таких виробах навіть передбачені режими тренувань.

Буває таке, що оргазми з партнером пропали. Якщо причина не носить психологічний характер, то варто спробувати включити фантазію і урізноманітнити інтимне життя за допомогою еротичної білизни, іграшок та аксесуарів. Введіть в вашу пару третього - фалоімітатор з вібрацією, включіть уяву, експериментуйте, міняйте пози, іграшки, чоловіка зрештою.

За допомогою вібратора в трусики можна отримати неймовірне задоволення, довіривши його віддалене управління партнеру. Тоді ваші відчуття і оргазм будуть під контролем коханого чоловіка.

Проблема з відсутністю оргазмів у жінок знайома багатьом, а вібратори є лише одним із способів її рішення. Якщо вам важливо отримувати задоволення від інтимної близькості, то не соромтеся зробити цей крок і почати з консультації і відвідування сексшоп. Фахівці нашого магазину завжди будуть раді вам допомогти з вибором відповідної моделі.