Для чого потрібна вагінальна змазка - лубрикант для сексу

За нашими спостереженнями всіх людей можна поділити на три види, залежно від їхнього ставлення до питання - для чого потрібна змазка і чи потрібен лубрикант для сексу взагалі

Перша категорія людних стверджує, що «Нам змазка для сексу не потрібна у нас і так все добре!»

Друга група вже знає, що «Секс зі змазкою приємніше і комфортніше»

А ось третя категорія людей, досі задається питанням «Для чого потрібна змазка?»

Головне, що ми Вам повинні сказати, що змазка потрібна для будь-якого виду сексу. Звичайно, для різних видів сексу причини різні. Але ми акцентуємо увагу саме на класичному - вагінальному сексі.

Для чого потрібна змазка при вагінальному сексі?

Під час вагінального сексу у жінки виділяється природна змазка. У когось більше, а у когось менше. Але в будь-якому випадку, природна лубрикація зволожує статеві органи. Будь секс це тертя статевих органів. Шкіра вульви і статевого члена дуже ніжна і звичайно, під час сексу поступово вбирає природно-вироблену змазку.

Така природна лубрикація, в більшості випадків, не достатня для того, щоб захистить статеві органи від натирання і мікротріщин. Ось, і настає момент, коли стає зрозуміло, що змазка потрібна не тому, що у жінки немає власної змазки. Вагінальний лубрикант це ваш «допомогатор» і «покращувач сексу».

Вагінальна змазка потрібна для ...

Змазка додатково зволожує ніжну шкіру статевих органів обох партнерів, але це не єдина її завдання. Лубрикант для вагінального сексу, може виконувати й інші приємні завдання.

Вагінальна змазка, може бути ароматизована. Така змазка пахне фруктами, ваніллю ... все на ваш вибір.

Лубрикант може бути з додатковими ефектами впливу. Мається на увазі, що змазка потрібна для того, то б ваша близькість стала теплішою або трошки додасть холодку і продовжить Ваш секс. Якщо це все Вам не потрібно, купуйте лубрикант без ефектів.

Напевно вже ТИСЯЧІ наших клієнтів перевірили на собі, що секс з якісним і хорошим лубрикантом і приємніше і цікавіше і смачніше та ароматні І питання «Навіщо потрібна змазка?» вони перевірили на практиці ... Перевіряйте і Ви, тільки з нашими якісними лубрикантами.