Фетиш на сперму або сперма фетиш

Якщо хто не в курсі, то - сексуальний фетишизм це коли людина збуджується при вигляді якогось предмета, частини тіла або поведінки людини. Коротше все складно! Але, якщо вникнути в суть питання стане дуже просто і зрозуміло.

Сперма - це один з різновидів секс фетиша, як у чоловіків, так і у жінок. Фетиш на сперму - це один з різновидів сексуального фетишизму як у чоловіків, так і у жінок, який пов'язаний з присутністю сперми під час сексу. Не будемо зараз вдаватися в подробиці, але варто відзначити що:

1. Деякі дівчата (за результатами наших опитувань в Телеграм каналі це близько 34%) збуджуються при вигляді сперми на своєму тілі (хто там почав фукати ... кожному своє). Тобто дівчина отримує сексуальне задоволення від процесу, коли партнер випускає на неї сперму. Таке сексуальне дію може посилити збудження і навіть сприяти посиленню оргазму (нагадаємо, що у всіх це по різному).

2. Деяким хлопцям теж може подобається вид власної сперми партнерці або на окремих частинах її тіла. Психологічно відчуваючи свою чоловічу силу, збільшуючи почуття задоволеності, відчуваючи сексуальний довіру і навіть отримуючи відчуття неймовірної сексуальної близькості при цьому.

Оскільки фетиш на сперму справа досить «тонке», з психологічної точки зору, тому має значення не тільки куди потрапляє сперма, але і скільки її. Часом партнери для сильнішого збудження бажають, щоб спершу виступало в якості змазки й вони могли спостерігати її на статевих органах під час сексу.

Для реалізації таких фетиш пристрастей в секс-шоп Інтімка продається спермообразний лубрикант. Це спеціальна змазка для сексу, яка за своєю консистенцією неймовірно схожа на справжню сперму, але при цьому не має характерного запаху і смаку.

В асортименті нашого магазину зараз є такі варіанти:

1. Спермоподібнй лубрикант Creamy Cum

2. Лубрикант, що імітує сперму System JO Bucked Phantom

Обидва варіанти відмінно підійдуть для різних експериментів. Перший варіант більш універсальний, оскільки водна основа дозволяє використовувати його з іграшками з будь-якого матеріалу. Другий, буде забезпечувати більш тривале ковзання під час сексу.

Так, що фетиш на сперму цілком реально реалізувати в кожній парі використовую таку просту хитрість як спермообразний лубрикант.