Зміст:
Загальна інформація про вакуумну помпу для члена

Як діє вакуумная помпа для збільшення члена та покращення ерекції

Правильне використання вакуумної помпи

Підготовка та вправи для збільшення члена

Використання помпи для члена перед статевим актом

Помпа для збільшення члена та правила безпеки

Рекомендації Секс шоп Інтимка з вибору вакуумної помпи для пеніса


Загальна інформація про вакуумну помпу для члена

 

Вакуумна помпа для члена - це спеціальний пристрій у формі колби,  до вершини якої приєднаний пристрій для відкачування повітря.

Працює помпа достатньо просто з точки зору фізики. Колба має одну відкриту сторону. Саме в неї вставляється статевий член, який і буде розміщуватися в середині помпи. Край помпи щільно притуляється до тіла, так щоб член був герметично “запакований” у середині. Після цього з колби починається відкачування повітря. Завдяки цьому створюються вакуум, яки втягує статевий член, розправляє його та посилює кровоток.

Вакуумна помпа використовується хлопцями та чоловіками для декількох цілей:

➣ для ситуативного покращення ерекції;
➣ для збільшення члена;
➣ для мастурбації.

В залежності від цього і слід обирати ту чи іншу модель помпи. Якщо мова йде про помпу, яку чоловік бажає використовувати для вакуумної мастурбації, то модель повинна бути оснащена спеціальною силіконовою вставкою або ж вкрита з середини рельєфним силіконовим покриттям. Натомість помпи для покращення ерекції та збільшення члена таких характеристик не потребують.

Вакуумні помпи для збільшення члена повинні мати на колбі лінійку, щоб при використанні була можливість відслідковувати динаміку. При використанні помпи для покращення ерекції важливо, щоб був манометр. Це дасть можливість більш безпечно використовувати її, контролюючи тиск.

Слід зазначити, що виробники намагаються створювати сучасні вакуумні помпи універсальними, оснащуючи їх лінійкою та манометром, а також аксесуарами та спеціальними мастурбаційними вставками (продаються окремо).

 

Як діє вакуумна помпа для збільшення члена та покращення ерекції

 

Використання вакуумної помпи для члена є корисним для більшості хлопців незалежно від віку. У цілому ця практика може дозволити збільшити член до 4 см у довжину та потовщити його на 1 см. Звичайно це все дуже індивідуально, і такі показники є орієнтовними. Слід розуміти, що зовсім ніякого результату при правильному використанні бути не може, якщо ви обрали помпу згідно рекомендацій.

 

Досягнення результатів збільшення члена вакуумною помпою досягається завдяки вакууму, у який поміщається чоловічий орган. Для того щоб пояснити вам, як це працює, подивімося на пункти нижче.

 1. Помістивши член у колбу, ви відкачуєте з неї повітря, цим самим знижуючи у ній тиск (створюєте вакуум).
 2. Цей вакуум має бути чимось заповнений (такі закони фізики). Отже кров почне більш активно приливати у мʼякі тканини, поміщені у ці умови.
 3. Враховуючи те, що чоловічий член має губчасту структуру (кавернозні або печеристі тіла), кров більш активно наповнюватиме ці міні-відсіки. Губчасті тіла мають здатність змінюватись з віком чоловіка та під дією шкідливих звичок. Таким чином, вакуум «примусово» наповнює губчасті тіла кровʼю та покращує їх еластичність.
 4. Приплив крові печеристих (губчастих) тіл розправляє їх, покращуючи силу ерекції та збільшуючі член візуально.
 5. Таке збільшення має ситуативний характер, але при регулярному використанні вакуумної помпи, губчасті тіла наповнюватимуться кровʼю самостійно без використання вакууму. Природна ерекція буде відбуватися легше, як то кажуть, "як в юності".


Як ви вже правильно зрозуміли, бездумне і безвідповідальне використання вакуумної помпи неприпустиме.

Слід дотримуватися правил, це гарантуватиме і безпеку, і результати від таких вправ.

 

Правильне використання вакуумної помпи

 

За допомогою вакуумної помпи чоловіки можуть виконувати вправи для збільшення члена, але треба дотримуватися інструкцій щодо використання пристроїв.

Також слід мати терпіння та розуміти, що моментального ефекту від тренувань не буде. Ефект від використання вакуумної помпи для члена незмінно з'явиться за умови регулярних тренувань та дотримання правил безпеки.

 

Підготовка та вправи для збільшення члена

 

Чоловічим тренуванням з вакуумною помпою передують деякі підготовчі моменти. Як проводиться підготовка:

 1. Зберіть помпу, встановіть на помпу насадку-ущільнювач.
 2. Зробіть гігієнічні процедури для члена: бажано, щоб пахова зона була поголена або коротко підстрижена.
 3. За 5 хвилин до використання помпи злегка помасажуйте член та нанесіть на стовбур і головку спеціалізований гель або крем.
 4. Обов'язково рясно нанесіть змазку на поверхню насадки з боку, що примикає до пеніса.

 

Після закінчення підготовчого етапу можна переходити до вправ.

 

 1. Введіть напів ерегований пеніс в основу помпи, щільно притиснувши її до поверхні лобка, створюючи герметичність. Утворіть вакуум, зробивши кілька стискань груші. Обережно починайте відкачування повітря з колби грушею. Три-п’ять помпувань зазвичай посилюють ефект заповнення печеристих тіл кров'ю. При правильному використанні з'явиться ерекція. Але при появі больових відчуттів треба зупинити процедури.
 2. Перший підхід для початківців має тривати не більше 3-5 хвилин, для досвідчених чоловіків – до 10 хвилин.
 3. Випустіть повітря з помпи за допомогою клапана. Зробіть першу перерву 3 хвилини, масажуючи в цей час пеніс руками. Наступні перерви робіть коротшими.
 4. Перерви між підходами робіть за схемою “3 – 2 – 1 – 0,5 хвилини”. Використовуйте цей час, масажуючи член.
 5. Повторіть вправи 5 разів за один сеанс.
 6. Для досягнення видимого ефекту вправи бажано робити регулярно, 5 разів на тиждень, поступово збільшуючи навантаження.

 


Використання помпи для члена перед статевим актом

 

Іноді для штучного досягнення ерекції (наприклад, в разі імпотенції або перед повторним статевим актом, щоб допомогти собі швидко відновитися) вакуумну помпу можна використовувати безпосередньо перед сексом.

Ефект збільшення від разового помпування буде помітний відразу, а ерекція триватиме від 30 хвилин до години.

Після процедури з вауумною помпою можна зафіксувати досягнуту ерекцію за допомогою ерекційного кільця-ласо. У такому випадку ерекційне кільце перед початком вакуумування потрібно надіти на колбу, а при досягненні необхідної ерекції скинути кільце з колби на основу статевого члена і затягнути його, для запобігання швидкого відтоку крові з судин пеніса.

 

Помпа для збільшення члена та правила безпеки

 

Помпування - приємний процес, але не варто зловживати кількістю сеансів та надмірним впливом вакууму. Щоб використання вакуумної помпи було безпечним, треба дотримуватись певних правил:

 • Перед використанням ретельно прочитайте інструкції, що додаються до вакуумної помпи. Дотримуйтесь рекомендацій з монтажу, використання та очищення.
 • До та після використання промивайте помпу і деталі (насадку, шланг) теплою водою з рідким милом. Просушуйте та обробляйте антибактериальным засобом.
 • Не перевищуйте рекомендований час та рівень вакууму, адже це може призвести до травм тканин, подразнень або навіть розриву кровоносних судин.
 • Не використовуйте вакуумну помпу без перерви, вони допомагають уникнути перенапруження тканин та подразнень.
 • Якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт під час використання помпи, негайно припиніть її використання та проконсультуйтеся з лікарем.
 • Очищення і дезінфекція необхідні після кожного використання згідно з інструкціями виробника. Це допоможе уникнути інфекцій та інших проблем зі здоров'ям.

Загалом, важливо дотримуватися інструкцій виробника та слідкувати за реакцією свого тіла під час використання помпи для збільшення члена. Якщо у вас виникають будь-які побоювання або питання, краще звернутися за допомогою до медичного фахівця.

 

Рекомендації Секс шоп Інтимка з вибору вакуумної помпи для пеніса

 

Використовуючи вакуумну помпу та тренування, чоловіки можуть збільшити член на 4-5 см в довжину і на 1,5-2 см в об'ємі. Проводити помпування слід грамотно, орієнтуючись на рекомендовані техніки.

Щоб зробити правильний вибір, пропонуємо вам ознайомитись з основними важливими характеристиками, яким слід приділити увагу перед покупкою вакуумної помпи для пеніса:

Правильна глибина

Обираючи вакуумну помпу для пеніса, звертайте увагу не на її загальну довжину, а саме на її глибину. Купуйте помпу з запасом. Виміряйте довжину члена.

Помпа повинна бути з запасом на 5-6 см від нинішньої довжини пеніса.

Правильний діаметр

Вакуумні помпи мають різний діаметр. Для чоловіка важливо обрати правильний діаметр помпи, грунтуючись на діаметрі члена. Діаметр помпи має бути більшим на 1,5 - 2,5 см.

Такий запас гарантуватиме комфортне використання.

Манжет для помпи

У більшості моделей у комплекті є манжет, отвір якого має забезпечити герметичність помпи та пеніса. Тому чоловікові варто бути готовим до певної “тугості відчуттів”. Однак, є різниця у матеріалі (силіконові будуть більш ніжними, гумові більш жорсткими).

Спосіб накачування

Як ви вже зрозуміли, доступні два варіанти: ручне і автоматичне накачування. Ручне накачування може бути у вигляді груші або у вигляді насосу. Тут питання суто зручності. Автоматичні вакуумні помпи дозволяють більш плавно і комфортно відкачувати, а також можуть мати програми накачування та спускання повітря (для автоматизації тренувань).

Наявність манометру

Це однозначно корисна опція для вакуумної помпи, яка дозволяє дотримуватися безпеки, орієнтуючись не на відчуття, а саме на реальні показники тиску.
Манометр дозволить вам контролювати всмоктування.

Внутрішня поверхня

Зверніть увагу на внутрішню поверхню помпи. У деяких моделей є внутрішнє силіконове текстурне покриття, це означає, що помпу можна використовувати як вакуумний мастурбатор. Помпи з гладкою поверхнею так використовувати не вдасться, хіба що конкретну модель можна додатково оснастити вставкою для мастурбації.