Вакуумні кліторальні стимулятори щільно увійшли в асортимент нашого магазину кілька років тому. Безліч фото і відеоогляди в Інстаграм і Ютуб створили навколо них легендарну славу "видобувачів жіночого оргазму".

Для тисяч наших клієнтів вони стали улюбленими "оргазматорами", "кращим другом" і "гарантованим задоволенням". Безліч захоплених відгуків і лавина питань з цієї теми тривають.

Такий інтерес підштовхнув нас до думки, що потрібно підготувати окрему велику статтю з оглядом кращих, на нашу думку, моделей вакуумних стимуляторів. Дуже важливо для нас вибрати саме те, що потрібно, оскільки моделей багато, а місць для них у огляді всього лише 5.

Тому ми порадилися і вирішили, що потрібні кілька критеріїв, за якими і будемо вибирати наш ТОП-5 в 2020 році. А щоб вам було зрозуміло, що саме і чому потрапило в наш рейтинг, ось критерії вибірки стимуляторів:

Секс-іграшка, яку частіше за все купують - це дуже важливий критерій, оскільки саме він свідчить про симпатії більшості.

Отримали яскраві відгуки від клієнтів - цей критерій дає нам можливість отримати "живий відгук" про те, яка іграшка в реальності.

Заслужила похвалу "експертів" - це свого роду елемент авторитетної думки, без якого нам не обійтися, оскільки це думка наша.

Тепер можна починати наш "парад" найкращих вакуумних кліторальних стимуляторів 2020 року версії "Сексшоп Інтімка". Тільки головне, ми не хочемо привласнювати жодному з них перше або п'яте місце. Їх розташування за номерами досить умовне, оскільки всі вони ТОП-5.

 

1. Вакуумний кліторальний стимулятор Satisfyer Traveler

Саме про цю модель ми будемо говорити в першу чергу. Вона за правом посіла перше місце в нашому рейтингу. Дорожній Сатисфаер став найбільш продаваною моделлю 2020 року в нашому магазині. Незважаючи на те, що 2020 рік став складним для подорожей і туризму в зв'язку з глобальними заборонами і обмеженнями по всьому світу, дорожня версія вакуумного кліторального стимулятора стала ще більш затребуваною. Давайте спробуємо з'ясувати, чому.

Дизайн. Traveler має унікальний зовнішній вигляд серед всього царства вакуумних кліторальних стимуляторів. У закритому стані він схожий на чорну прямокутну скриньку, по діагоналі якої проходить яскрава золотиста стрічка. Саме по цій лінії і розділяється ця скринька, перетворюючись в сам стимулятор і кришечку до нього. Виробник відмінно продумав спосіб кріплення і зробив його магнітним. Таким чином вам треба лише піднести кришку, і вона моментально закриється. Сама по собі кришка більше нічим не цікава. А ось друга частина футляра дуже цікава. Друга половинка футляра - це й є вакуумний кліторальний Satisfyer Pro Traveler. Сам стимулятор має задню тверду стінку з пластика. Зовнішня частина, яка ховається в футляр, залита ніжним, красивим і м'яким силіконом білого кольору. Саме на цій поверхні виступає круглий носик стимулятора, яким потрібно буде накрити головку клітора.

Технічні характеристики. Головною технічною характеристикою Satisfyer Pro Traveler є його захищеність від будь-яких зовнішніх впливів. Він повністю захищений від пилу і самостійного включення. Ідеальна дорожня версія, яку можна покласти в будь-яку сумку або валізу. Розмір всього 9,8х4,6х3,6 см.

Функціональність стимулятора стандартна, як і для всієї лінійки - 11 режимів стимуляції. Функція вібрації в цій моделі відсутня. Працює Traveler від вбудованого акумулятора, заряджається від магнітного USB-кабелю, який є в комплекті.

Надійність моделі для подорожей досить висока. Як і у будь-якої техніки, бувають поломки, але це, як правило, досить рідкісне явище. А оскільки, купуючи Satisfyer Pro Traveler в нашому магазині, ви отримуєте річну гарантію якості від виробника, вам турбуватися взагалі нема про що.

Про зручність використання говорять відгуки наших клієнтів. Часто бувають випадки покупки цієї моделі саме для поїздок, незважаючи на те, що у жінки вже є одна "домашня модель".

Водонепроникність виробу - це окремий плюс. Управління функціями теж є частиною зручності. На корпусі всього дві кнопки - "плюс" і "мінус" Довгим натисканням кнопки "плюс" ми включаємо і вимикаємо пристрій. Короткими натисканнями кнопок "плюс" і "мінус" перемикаються режими вакуумної стимуляції.

Догляд за іграшкою практично відсутній, вірніше зводиться до двох моментів.

Перший: після використання стимулятор слід промити і обробити силіконову частина спеціальним спреєм.

Другий: потрібно підтримувати заряд акумуляторної батареї і не допускати зберігання секс-іграшки в розрядженому стані.

 

 

 

2. Вакуумний вібратор-кролик Pro G-Spot

Це унікальна гібридна модель вібратора кролика і вакуумного кліторального стимулятора. Satisfyer змогли створити унікальний спосіб стимуляції клітора за системою "міст". Pro G-Spot має хорошу анатомічну форму. Завдяки цьому стовбур іграшки здатний проникати і добре стимулювати те, що прийнято називати "зоною G" або "точкою G". Відросток оснащений круглою головкою з вакуумною стимуляцією. Таким чином, після повного занурення вібратора всередину відросток притискається до головки клітора і починає стимулювати її.

Дизайн кролика дуже сучасний, незважаючи на те, що йому вже кілька років. Білосніжний колір надає йому особливу елегантність. Повністю силіконова поверхня робить його ніжним не тільки на вигляд, але і на дотик. Дотик вібратором в інтимних зонах - це як окремий "ритуал ніжності". Дві бронзові петлі (одна навколо відростка, а друга навколо кнопок) підтримують відчуття плавності ліній.

Говорячи про технічні характеристики, акцентуємо увагу на тому, що Satisfyer Pro G-Spot має два окремих мотори. Один забезпечує вібрацію стовбура 10 режимами, а другий - роботу 11 рівнів вакуумної кліторальний стимуляції відростка. І при цьому є можливість регулювати всі режими окремо один від одного. Не можна сказати, що він великого розміру, але він і не маленький. Повна довжина 22,5 см, довжина проникнення 11 см, максимальний діаметр 3,5 см, довжина відростка 5 см.

Надійність в отриманні оргазму просто неймовірна. В цьому плані кролик ідеальний. Хіба що потрібно відзначити його технічну особливість. Форма і розмір найбільш підходящий для жінок, у яких головка клітора розташована не вище 4 см від входу в піхву. Якщо ваше тіло має інші пропорції, то у Вас можуть бути складності в одночасному введенні і притисканні відростка до головки клітора. Простіше кажучи, відросток може не діставати до клітора.

Зручність використання також на вищому рівні. Кнопки на ручці зрозумілі і плоскі. У цій моделі їх три: включення, плюс і мінус. Щоб пристрій вібрував, утримуйте кнопку зі значком "~" протягом декількох секунд. Повторні короткі натискання дозволяють переключити режим вібрації за наростаючою. Щоб активувати вакуумну стимуляцію, натисніть і потримайте кнопку включення. Перемикання режимів інтенсивності здійснюється кнопками "+" і "-". Вібрація і хвильова стимуляція вимикаються натисканням і утриманням відповідної кнопки протягом 2 секунд.

Догляд за кроликом Pro G-Spot не такий складний, але він буде потрібний. Вам обов'язково потрібно буде мити його після використання і обробляти спеціальним антибактеріальним спреєм для силікону, якщо Ви хочете зберегти білосніжність його поверхні. Так само, як і з іншими акумуляторними моделями, є необхідність зберігання іграшки тільки в зарядженому стані (магнітна USB-зарядка в комплекті). Саме зберігання має бути окремим від інших іграшок або матеріалів, які можуть його пофарбувати.

 

 

 

3. Вакуумний стимулятор Satisfyer 1 Next Generation

Ця крихітка стала справді народною моделлю. Базова "батарейкова" концепція вакуумного кліторального стимулятора із пластику, але з ніжним силіконовим носиком стала насправді народною улюбленицею.

Всі скептично налаштовані дівчата купували його, щоб спробувати наживо ті самі відчуття, якими просякнуті всі відгуки клієнток на нашому сайті. Ймовірно, свою роль зіграла і "народна" ціна, яка вкладається в бюджет подарунка на день народження або в якості сюрпризу подрузі на 8 березня. Вихваляти цю модель можна, звичайно, не тільки за доступність, але і за надійність. Простота конструкції і перевірена технологічна начинка стали ідеальним втіленням "надійного друга". Як написала нам одна клієнтка: "отримала, вставила батарейки і побігла в туалет, щоб не чекати вечора".

Краплевидний дизайн корпусу в золотистому, а може і трохи бронзоватовому кольорі, буде зручним в руках будь-якого розміру. Важливий плюс цієї моделі - її легкість. Носик білосніжний, широкий і ніжний, виконаний з силікону. Дизайнери передбачили можливість його зняти і помити. Звичайно, перфекціоністи знайдуть до чого причепитися. Можливо не всі стики ідеальні, а в деталях не вистачає вишуканості, але це все з легкістю компенсується надійністю і доступною ціною.

Технічні характеристики тут досить стандартні, тому що це базова модель. Найважливіше - це робота від двох батарей типу ААА. Дістати і вставити їх просто, достатньо відкрутити ковпачок на ручці. Моторчик в цій модельки один і видає він тільки вакуумну стимуляцію в 11 режимах. У Satisfyer 1 Next Generation немає функції вібрації.

Нас часто запитують, чи працює ця модель так само як і, наприклад, "Satisfyer Luxury", яка в 5 разів дорожче. Виробник заявляє, що звичайно так. Але у нас інша думка. Базова модель на батарейках можливо і видає той же самий якісний вакуум, але тип живлення має величезне значення для стабільності цієї функції. Та й рівень шуму, хоч і незначно, але все-таки інший. Одним словом, це як два автомобілі, обидва їдуть, але роблять це по-різному.

Зручність Satisfyer 1 Next Generation в тому, що не потрібно морочитися з підзарядкою акумулятора. Покористувалися, витягли батарейки і поклали в коробку до наступного разу. Мінус, звичайно, в тому, що він тільки бризкостійкий. Тобто, такий Сатисфаер не візьмеш з собою в душ або в ванну, як інші моделі. Але керувати ним так само легко і просто, як і іншими. Дві кнопки - і полетіли в космос.

Догляд дуже простий. Не залишайте всередині батарейки, щоб не потекли і не засовуйте виріб під воду. Мийте силіконовий носик і обробляйте спреєм дезінфектором. Протирайте вологою серветкою і нехай буде вам 1001 оргазм.

 

 

 

4. Вакуумний стимулятор з віброязичком KissToy K-King

Ця модель, так що там модель, цей бренд KissToy увірвався на ринок України в кінці літа 2020. І з перших днів почав завойовувати серця ... хоча ні ... напевно, головки клітора дівчат і жінок. А все тому, що він за правом є "королем штучного кунілінгуса". Це не Сатисфаер, це зовсім інше і за змістом і за зовнішнім виглядом, хоч у нас самих спочатку було відчуття, що це версія дорожнього Сатисфаер від іншої фірми. Але ми дуже помилялися в цьому, поки не провели перші тест-контролі.

Якщо провести паралель і порівняти з Сатісфаером, то ця штука має дві відмінні риси у принципах роботи. Вакуумна стимуляція зовсім інша. Якщо в Satisfyer це хвильова стимуляція, яку створює мембрана, штовхаючи повітряний потік на головку клітора і тут же втягує його назад, то KissToy K-King діє зовсім по-іншому. Він реально засмоктує або посмоктує із затягуванням. Всередині є короткий силіконовий язичок. Він може вібрувати і колишеться з високою швидкістю, нібито лоскочучи головку клітора. Такий "дует" просто неповторний за відчуттям і швидкості отримання оргазму. В цілому ми б рекомендували цю модель дівчатам / жінкам з невисоким рівнем чутливості клітора. А якщо він все-таки дуже чутливий, то пробувати KissToy K-King можна, але знайте, що відчуття будуть дуже яскравими і динамічними.

Технічні характеристики. Зовнішній матеріал - пластик, але контактна поверхня повністю силіконова. Силікон ніжний і білосніжний. Розмір немаленький: загальна довжина 10,5 см, ширина 6,1 см. У закритому стані схожий за формою на яйце. Функції прості, але їх цілком достатньо для результату. Всього - 10 режимів вібрації і 5 режимів вакууму. Звичайно ж, він працює від вбудованого акумулятора. Щоб зарядити, в комплекті є магнітний USB-кабель.

Зручність використання, як показали наші тести на високому рівні. Незважаючи на те, що іграшка має заокруглену форму, її просто і легко тримати в руці. У зв'язку з тим, що вона трохи важче своїх родичів, це не є мінусом, бо час з нею летить швидко, і рука не втомиться. Використовувати її під час сексу з партнером так само легко, як і самостійно, а може навіть приємніше. Можна брати з собою в душ. Кнопки натискаються легко, управління інтуїтивне і не викликає ніяких складнощів.

Особливостей догляду немає ніяких. Просто протирайте вологою серветкою, силіконову частину обробляєте спеціальним спреєм дезінфектором. Не забувайте заряджати і не залишайте повністю розрядженим. У комплекті є тканинний мішечок для зберігання, що само по собі великий плюс.

 

 

 

5. Вакуумний кліторальний стимулятор Satisfyer Curvy 1 і Curvy 2

Безсумнівно ці дві моделі стануть темними конячками в 2020 році серед усіх вакуумних стимуляторів клітора. На момент підготовки цих матеріалів пройшло не більше тижня, як вони надійшли в продаж в Україні. Але і перша презентація вже наробила галасу. Все тому, що це перший варіант вакуумного кліторального стимулятора, який можна підключити через додаток до смартфону і керувати ним з будь-якої точки світу. Satisfyer і раніше тішив дівчат в моменти тривалих розлук з улюбленими, але тепер це зовсім інший рівень. Управляти стимулятором можна як самостійно, так і довірити цю справу своїй половинці незалежно від місця знаходження. Але це тільки поверхнева оцінка нових моделей.

Технічні характеристики нових розумних Satisfyer просто вражають. Тепер немає ніяких обмежень за ритмічними рисунками вакуумної стимуляції. Їх є безліч різних в бібліотеці програми та навіть є можливість створювати власні. Вібрація присутня, як і в топових моделях попередніх років, і вона теж налаштовується вручну. Весь цей арсенал можна синхронізувати з музикою в вашому смартфоні. Всередині цього красеня два надпотужних двигуни, які стали ще тихішими (хоча куди вже тихіше, вони і так були самими тихими). Водонепроникність Satisfyer Curvy не стала бонусом - це очевидна опція.

Про зручність можна написати просто - "дуже зручно". Ергономічний корпус покритий безпечним ніжним силіконом (іграшка випускається в декількох кольорах). Є пластикова вставка з логотипом компанії. Він добре лягає в руку і не вислизає з вологої долоні навіть при найпотужнішій стимуляції. Додаток має окремий захищений чат, в якому можна обмінюватися повідомленнями, фотографіями і навіть відео.

Надійність у цієї досконалості виражається в 15 роках гарантії від виробника. Хіба потрібні інші аргументи? Хіба що репутація компанії Satisfyer стане додатковим плюсом в рішенні купити саме цю іграшку. Хотілося б ще багато написати про Satisfyer Curvy, але ми залишимо трошки цікавого для окремого детального огляду цієї моделі.

 

 

 

На цій урочистій ноті ми ймовірно і закінчимо огляд вакуумних кліторальних стимуляторів, які потрапили в ТОП-5 2020 року за версією магазину Інтимка.

"Мораль цієї байки така", що вибирати потрібно під себе, свої потреби і свої відчуття. Не потрібно гнатися за модою, вже краще гнатися за власними множинними і каскадними оргазмами, які ви точно отримаєте з будь-яким з цих вакуумних кліторальних стимуляторів.