1. Як готуватися до анального сексу – крок перший
 2. Як підготуватися до аналу - крок другий
 3. Як підготувати себе до анального сексу – крок третій
 4. Як готуватися до аналу з іграшкою - крок четвертий

 

Як швидко та правильно підготуватися до анального сексу? Це питання хвилює багато пар, які хочуть додати різноманітності у свої інтимні відносини. Анальний прохід має специфічну будову, особливу мікрофлору та за своєю природою не призначений для входу. Анальний секс зрозумілий і приємний не всім та передбачає деякі обмеження. Але якщо ви навчитеся правильно розслаблювати попу і отримувати задоволення від анальної стимуляції та проникнення, то зможете переміститися на нову сходинку сексуальних насолод.

Тому підготовка до аналу є важливою для отримання задоволення та відсутності болісних відчуттів, а також щоб не травмувати ніжні ділянки шкіри та слизової оболонки. Важливо те, що у процесі дівчина має навчитися швидко розслаблятися та забезпечити гарне зволоження.

Як дівчата, так і хлопці, нас часто запитують, як швидко підготувати дівчину до анального проникнення. Нижче ми розповімо про те, як покроково жінці або парі правильно і швидко підготуватися вперше, в чому полягає підготовка для дівчини і які для цього потрібні пристосування і секс-девайси.

Загалом підготуватися до такого проникнення потрібно як фізично, так і психологічно. Процес підготовки до першого аналу можна розбити на кілька етапів.

 

Як готуватися до анального сексу – крок перший

Для того щоб дівчині підготуватися до анального сексу, потрібно налаштуватися на нові відчуття і навчитися правильно та швидко розслабляти м'язи ануса. Приймаючому партнеру (дівчині чи хлопцю) у рамках підготовки краще спочатку експериментувати самому, без участі чоловіка. Так ви не будете бентежитися, поспішати та відволікатися. У результаті зрозумієте, що такі пестощі дуже заводять, а проникнення у попу не так страшно, як новачки собі його уявляють. Почніть підготовку до анальної стимуляції просто з м'яких погладжувань, легких постукувань та натискань на анус, прикладіть до нього вібруючі секс-іграшки, якщо вони у вас є. Важливо навчитися швидко та правильно розслаблювати попу.

 

Як підготуватися до першого анального сексу ?

Якщо ви наважилися дати своєму чоловікові у попу, то спочатку обов'язково вивчіть, як правильно підготуватися до першого анального сексу. Серед основних моментів підготовки відзначимо такі:

 

 1. Для першого анального сексу потрібно, щоб весь час було багато лубриканта. В анальному отворі немає залоз, які б виробляли природний секрет. Якщо гель швидко ввібрався, підсох або розтікся, відразу рясно додайте нову порцію.
 2. Змазка має бути хорошої якості та призначена саме для анального сексу. Ніякі підручні засоби типу масажного масла, слини, вазеліну, кремів та звичайних вагінальних лубрикантів для попи не підходять. Саме гель для анального сексу завдяки спеціальному складу здатний захистити вашу шкіру, допомогти розслабити м'язи та делікатно впливати на мікрофлору кишечника. Якщо спеціального гелю для аналу у вас немає, краще відкладіть анальний секс та процедури з підготовки до іншого разу.
 3. Розслаблення ануса. Займіть зручну позу і, добре змастивши вхід лубрикантом, починайте його масажувати до приємного розслаблення. У процесі можете допомагати собі – створіть інтимну обстановку, антураж, запаліть аромасвічу, помастурбуйте, увімкніть порно чи приємну музику. Самостійно виберіть те, що додатково допоможе перевести ваше тіло у стан релаксу та підготуватися до першого анального проникнення.
 4. Коли вдасться розслабити попу, запам'ятайте це відчуття та свої дії, які допомогли досягти такого стану релаксу. Щоразу тілу буде легше і швидше налаштуватися. Якщо у вас вийшло з першого разу, переходьте до наступної стадії підготовки до аналу.
 5. Якщо з першого разу така розминка для попи не дала потрібного результату, не впадайте у відчай. Спробуйте підготуватися іншого дня, змініть обстановку, позу, звільніть голову від непотрібних думок, поекспериментуйте і почніть підготовку спочатку.

 

Як підготуватися до аналу - крок другий

Після того як ви наодинці з собою навчилися правильно розслабляти і доводити попу до релаксу, можете переходити до наступного кроку, щоб підготуватися до аналу. Цей крок – приємний для жінки мануальний масаж анального отвору. Нагадуємо, на цьому етапі процесу підготовки до анального сексу дівчина, як правило, знаходиться віч-на-віч із собою, не залучає чоловіка і забезпечує своїй попі гарне зволоження.

 

Як підготувати жінку до анального сексу мануальними ласками ?

Варто вивчити реакції власного тіла та зрозуміти, на які пестощі воно краще відгукується. Потім це можна буде застосовувати під час інтиму з чоловіком і пояснити йому, як саме він може принести вам задоволення. Отже, як швидко підготувати жінку до аналу мануальними ласками? Для цього достатньо зробити кілька нескладних маніпуляцій:

 1. Досягши стану розслаблення, спробуйте ввести собі у анальний отвір хоча б палець. Як ми вже писали вище, правильно це робити з гелем для гарного ковзання усередині попи.
 2. Вводьте палець неглибоко, спочатку на першу фалангу і поступово заглиблюючись у попу. Зробіть кілька легких поступальних рухів, вводячи та витягуючи пальчик назовні. Бажано мати коротко стрижені нігті без гострих кутів, у процесі підготовки до анального сексу подбайте про манікюр заздалегідь.
 3. Поводьте пальцем по колу, таким чином масажуючи отвір зсередини. Це допоможе ще швидше його розслабити та розкрити. Спостерігайте за своїми відчуттями, щоб не було натирань та інших неприємних ефектів.
 4. Після того як ви спокійно навчитеся занурювати дві фаланги пальця у попу, підключайте другий пальчик і повторіть все те саме - трохи поступальних і кругових рухів. Глибоко вводити у попу немає потреби. Завдання жінки – м'яко розширити отвір.
 5. Продовжуйте якийсь час такий масаж. Мануальні ласки допоможуть вам правильно підготуватися до аналу.

 

Як підготувати себе до анального сексу – крок третій

Якщо вам легко вдається розслаблятися, роблячи приємний масаж зсередини, і відкривати свій анус, сміливо переходьте до третього етапу підготовки до анального сексу. Ви не зрозумієте до кінця, як підготувати себе до анального сексу, якщо не введете у свій задній прохід предмети і не відчуєте наповненості всередині.

 

Як жінці підготуватися до анального сексу, використовуючи анальну пробку ?

Після розігріву приступайте до занурення у попу анальних іграшок. Дотримуйтесь деяких правил на цій стадії підготовки до аналу:

 

 • Заздалегідь купіть у сексшоп відповідний девайс для експериментів. Він не повинен бути лякаючих розмірів, виберіть виріб невеликої товщини, але трохи більше, ніж товщина пальців, які ви вводили собі у попку. Це може бути анальна пробка з кристалом, з вібрацією або без, анальні буси і так далі.
 • Рясно нанесіть лубрикант на анальну іграшку і на анус і, злегка натискаючи, рухами, що вкручують, вводіть її всередину.
 • Натискайте на обмежувач анальної пробки кілька разів, поки вона не зануриться у тіло. Немає необхідності намагатися зробити це за один прийом.
 • Круговими поступальними рухами витягніть і вставте виріб у попу. У якості тренування повторіть цю маніпуляцію кілька разів, щоб зрозуміти, як вам зручніше його виймати.
 • Ви можете допомагати собі при введенні предмета ще й тим, що будете трохи тужитися. Це сприяє підготовці та розслабленню сфінктера, і отвір відкриється звичним для організму способом.
 • Витягнувши аксесуар, помацайте анус пальцями, відчуйте цей стан, поки він розслаблений і відкритий.
 • Тепер вам залишилося звикнути до відчуття наповненості та присутності стороннього об'єкта у попі. Для цього спробуйте ввести пробку і трохи її поносити, походьте по квартирі хвилин п'ять, прийміть таке нове для себе відчуття. Це незвичайно і спочатку може завдавати невеликого дискомфорту, але ви звикнете.

 

Як готуватися до аналу з іграшкою - крок четвертий

До моменту, коли ви будете готові до анального проникнення з чоловіком, крім розслаблення та розширення ануса вам було б добре порепетирувати фрикції. Цей завершальний етап підготовки до анального сексу передбачає, що спочатку спробуєте у собі штучний член. Нижче ми розповімо, як правильно підготуватися до аналу з іграшкою.

 

Як підготуватися до аналу жінці чи дівчині ?

Щоб підготуватися до аналу дівчині або жінці, достатньо мати фалоімітатор невеликої товщини. Введення у анус невеликої пробки та фрикції чоловічого члена дають зовсім різні відчуття. Для повноцінного анального сексу анальний отвір повинен знаходитися у відкритому стані.

Щоб приступити до четвертого кроку,  слід зробити спочатку всі перераховані вище кроки, тобто добре розслабитися і підготуватися до анального проникнення.

 • Виберіть фалоімітатор форми, близької до натурального пеніса. Рясно змастіть його анальним лубрикантом, витягніть із себе пробку і направте фалоімітатор в анус.
 • Можна спробувати вводити фалоімітатор круговими рухами, натискаючи на нього. Але тримайте ділдо рівно і не спрямовуйте його під кутом.
 • Акуратно робіть поступальні рухи, імітуючи дії чоловіка під час анального сексу.

Якщо у вас з комфортом вдалося правильно підготуватися і пройти всі чотири етапи, можете привітати себе, ви готові до аналу не тільки морально. Якщо ні – потренуйтеся пару тижнів і не відмовляйтеся одразу від цієї ідеї.

Як завжди, ми тільки за експерименти та відсутність обмежень у сексуальних відносинах, тому, якщо спокійніше та приємніше проходити покрокову підготовку до анального сексу з партнером, то сміливо приступайте, адже у відносинах важливо та правильно отримувати не лише задоволення, а й зберігати довіру між хлопцем та дівчиною.