Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Мастурбатори Fleshlight

Фільтр
Наявність
Матеріал
Тип
Види
Використання
Функція вібрації
Додаткова опція
Тип управління
Тип живлення
Країна виробництва
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Мастурбатори Fleshlight - це мастурбатори для чоловіків від всесвітньо відомого бренду. Світову популярність вони завоювали високим рівнем реалістичності, зручністю та приголомшливим дизайном.

 

У чому ж особливість мастурбаторів Fleshlight ?

Це неймовірно, але правда - ці мастурбатори виконані з неймовірно реалістичного матеріалу. Fleshlight домоглися неймовірного тактильного рівня реалістичності. Суперкожа, або як називає її виробник Real Feel Super Skin® неймовірно схожа на людське тіло.

  1. Fleshlight випустив лінійку мастурбаторів, створених на основі зліпків вагин, поп і навіть губ найпопулярніших у світі порнозірок. Fleshlight Girls, як лінійка чоловічих мастурбатори, налічує понад 50 різних видів. Декілька разів на рік Fleshlight Girls додає в колекцію нові моделі, таким чином, вони “йдуть в ногу” з трендами фільмів для дорослих.
  2. Мастурбатори Fleshlight мають реалістичні розміри та підійдуть для власників будь-якого розміру. Крім того, вони повністю розбірні, а це значить, що їх можна повністю розібрати після використання та належним чином промити. Всі вони багаторазові та будуть служити не один рік при правильному використанні та догляді.

  3. Класичний підхід до мастурбаторів доповнений у цьому бренді додатковими видами. Матурбатори з наскрізним отвором, двосторонні, турбо-мастурбатори з посиленням вакуумною тягою, дорожня версія “авіатор” та інші.

Неймовірно складно дати повний опис чоловічим мастурбаторам цього бренду. Часто вони дуже різні і унікальні. У цьому ймовірно і криється успіх Fleshlight. Кожен зможе знайти “свій” варіант і свою пристрасть.

Вгору
,