РОСІЙСКИЙ КОРАБЛЬ ІдІ НАХ*Й - АЛЕ НЕ НА НАШ
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Анальні пробки з хвостом

Фільтр
Наявність
Кількість
Призначення
Тип
Матеріал
Каркас пробки
Діаметр
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Анальна пробка з хвостом - це інтимна прикраса, яка відноситься до рольових ігор і “косплей”. Іграшка дуже проста і складається з зовнішньої та внутрішньої частини. Зовнішня частина - це пухнастий хутровий хвіст, а внутрішня - це анальна пробка для носіння.

 

Як використовувати анальну пробку з хвостом ?

Все досить просто та банально з одного боку, але дуже сексуально й заворожуюче з іншого. Анальна пробка у цієї іграшки має спеціальну форму, яка дозволяє утримувати її в тілі без додаткових зусиль. Грушовидна форма, дозволяє легко ввести в тіло пробку, а анус, як би закривається на тоненькій ніжці та пробка фіксується в тілі. Для використання пробки потрібен хороший анальний лубрикант і все піде як по маслу. Хвостик відповідно залишиться зовні й буде спокусливо прикривати попу.

 

Навіщо потрібна пробка з хвостом ?

Це дуже спірне питання і у багатьох виникає питання пов'язане з тим чи не натяк це на зоофілію. Відповімо всім і відразу - “НІ, це не пов'язано з зоофілією”. Люди залишаються людьми і секс відбувається між людьми. Анальна пробка з хвостом допомагає втілити в реальність мультяшні сексуальні фантазії. Дівчина з хвостиком перетворюється в інопланетну сексуальну кішечку.

Часто пробки з хвостом комбінують з різними костюмами кішки, зайчика, кролика, латексною білизною. Такий чином кількість можливих образів дуже велика. І використовувати хвостик можна не тільки під час попередніх ігор-зваблення.

Хвіст з пробкою має кілька призначень, як ви вже зрозуміли з вищесказаного:

  • інтимне прикраса для рольових ігор;
  • підготовка до анального сексу (пробка в таких хвостах буває різного розміру);
  • додаткова тугість при вагінальному сексі.

Який анальний хвіст вам більше сподобається питання індивідуальне. Є довгі хвости з лисячим хутром, з коротким хвостиком кролика та інші. Купуючи анальну пробку з хвостом в нашому секс шоп, Вам буде з чого вибрати, так що включайте фантазію та замовляйте.

Вгору
,